nasiona marihuany

Fajka wodna co dać za miast wody aby dym nie gryzł?

Wyszukiwarka Forumowa:

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Siostra zresztą ja też mamy delikatne gardła. O paleniu jointów i z lówki nie ma mowy...


Palimy z domowej roboty ala fajki wodnej, czyli
normal_SAM_3990_%5B1600x1200%5D.JPG



dajemy tam wodę i lód by delikatniejszy dym był, ale i tak po chwili gryzie w gardło, no i smak... Co dodawać do wody/zamiast wody by lepszy smak był i mnie gryzło? <wodna>


PS.

Na vaporizer nas nie stać, także odpada
 
Ostatnia edycja:

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
alkohol czuć, tak samo z piwem, dodatkowo piwo sie pieni, i trzeba je najpierw wygazowac...
 

DrRumney

Well-known member
Rejestracja
Gru 11, 2011
Postów
120
Buchów
0
Wiem ze do shishy ludzie dodają mleko (najlepiej odtłuszczone) i podobno wtedy fajny dym jest, ale czy w bongu sie to sprawdzi to nie wiem. :D
 

kiedy_zbiory

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
903
Buchów
1
jä często leje wodę z sokiem malinowym i zasypuję skruszony lodem trochę.
 
E

Eszterebeszte

Guest
O czym wy mówicie? Wodę do bonga nie wino, mleko, zaraz padnie hasło rtęć i spróbujesz. Z topów wyrwij liście jak Cie gryzie bo to wina palenia a nie Twojego "bonga". Zainwestuj w dobre szklane bongo z dyfuzorami i filtrem węglowym dodatkowo lub waporyzator i nie będzie Cie gryzło
 

zaki

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
227
Buchów
0
dokładnie, TYLKO WODA DO BONGA, ale można bez dużych kosztów cos samemu skonstruować. Poszukaj "frugobongo" użytkownika TOiOWO (czy jakoś tak)
 

zielu1987

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2011
Postów
186
Buchów
0
ja kiedys bylem na plejsie z kolesiami heh i wody zapomnienilsmy do bonga takiego 30 cm bulfrog a mielismy tylko sok bananowy to tego soku nalalismy i luzik posmak taki slodko bananowy hehe polecam
 

kapelan19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2012
Postów
51
Buchów
0
jak gardło torche po gryzie to nic sie nie stanie. Nie ma co marudzić i kombinować z jakimis wynalazkami. Mnie jak gardło gryzie to zapije wodą i jest git.
 
S

Statysta

Guest
Dlaczego nikt nie napisał o curringu, flushu? Nikt nie spytał co palicie? To ja spytam. Skąd masz palenie, bo jeśli swoje to Twoje problemy rozwiążą właśnie te dwa słowa. Ja nie pomogę, palę czasem takie siekiery że ponoć biało przed oczyma się robi ale nie mnie ;)

Jeśli kupujesz to Twój problem rozwiąże to forum, z którego dowiesz się co zrobić aby temu zaprzestać, bo ciągnąć tego dalej nie ma po co skoro sam twierdzisz że to jakaś hu*nia. Pozdrawiam.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Będziemy brać mniejsze buchy !!

A gdzie progres? Ja tam walę coraz większe <lol>
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Mam swoje, chociaż nie wiem czy w tym roku będę miał, bo mój przyjaciel zrobił mnie w chvja, i zayebał mi 25 automatów :pl:

JUZ NIKOMU NIE MOZNA ZAUFAC,

JA NIE DOSC ZE MU DALEM NASIONA ZEBY ZROBIL SOBIE SPOT, TO JESZCZE MNIE OGRABIL POD MOJA NIE OBECNOSC,

CZLOWIEK KTOREGO ZNALEM OD MALEGO CHODZILEM Z NIM DO KLASY ITP. NO COZ, BYWA.... :(((((((
 

DuchKacper

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2014
Postów
103
Buchów
0
haha przypomniało mi się jak za lepka kombinowaliśmy z browarem w bongosie, a potem jakiś szczyl to wypił. Haftował dalej niż widział a mojej nauczycielki pies to wszystko zjadł i potem lizał ją po twarzy.<joint>

EDIT: co do bonga nie pomoge, ale jak pale lufe czy lolka to zawsze zuje mocno mientowa gume i pomaga:)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół