nasiona marihuany

Jakie znacie książki o handlarzach MJ, palaczach MJ, przemytnikach narkotyków?

Wyszukiwarka Forumowa:

WatchingTheSky

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
377
Buchów
0
Cześć,

szukam jakichś fajnych książek o tematyce jak w temacie.

Lubię filmy tego typu, gdzie ktoś wkręca się powoli w jakiś handel czy też przemyt ziołem lub narkotykami ogólnie. Pewnie są jakieś książki z takimi motywami, ale nie bardzo wiem jak to wyszukać.
Możecie też podawać książki ogólnie o osobach palących zioło, gdzie jest to główny wątek, a nie tylko część charakterystyki bohatera.

Raczej nie interesuje mnie nic w stylu "my dzieci z dworca..." lub inne pamiętniki narkomanów hery czy koki ;)

Książki powinny być po polsku i najlepiej dostępne w wersji elektronicznej :)

Dziękuję i pozdrawiam!
 

Sett

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2011
Postów
67
Buchów
0
nmjkh

Siemka

Jeżeli chodzi o klimaty narkotykowe to spodobały mi się również takie książki, jak narazie tylko kilka przeczytanych, ale wiem co mogę Tobie polecić.
Jest to ''Diler'' Camerona White, ja akurat wypożyczyłem książkę, ale powinieneś znależć to w necie. Opowiada ona o gościu który od małolata zaczął handlować oraz konsumować narkotyki. Jednak nie był to uliczny diler, po prostu miał ''ambicje'' i wspinał się na wyższe stołki. Zaczynał od Speeda, ectasy, kończąc na kokainie i heroinie. Są również wątki z marihuaną, był w słodkiej krainie NL.
Ogólnie książka jest podzielona na rozdziały w danym kraju (ponieważ po jakimś czasie ''musiał'' być gdzie indziej), według mnie idealnie pokazuje jak częste są narkotyki w danych krajach, nie ważne że są zabronione, ogromne pieniądze niwelują ten zakaz. I również fajnie jest pokazane jak można wykorzystać swoją inteligencje aby wyszło Tobie jak najlepiej. Lepiej być na samym szczycie góry, nie interesuje Ciebie to że konsument który ma twój towar dostaje jedynie malutką część tego, w końcu każdy musi czegoś chcieć :pr:

Rozpisałem się, a miałem podać jedynie tytuł, ale książka spodobała mi się i również pokazuje że narkotyki są za***iste, ale jednak trzeba sobie zadawać pytanie ''do czego mnie to zaprowadzi?'' Przecież to nie jest to co chciałem robić za młodego?<sex>

Być może ktoś inny poda coś interesującego, albo i ja znajdę perełkę i podzielę się z Ćpunami ;)
 

NiE!

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2008
Postów
402
Buchów
1
Ja polecam Ci
"Koncert duchów" Campbell'a Armmstronga
 

WatchingTheSky

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
377
Buchów
0
Dzięki Sett, akurat ta książką którą podałeś to wyskakuje jako pierwsze i praktycznie jedyna w googlach po wyszukiwaniu. Jest na chomiku, ale książka wymaga trochę obróbki technicznej i może później ją poprawię i przeczytam.

A ten Koncert Duchów to nie bardzo jest jakiś opis tej książki, ale w necie jest do ściągnięcia to zobaczymy ;)

Dzięki i proszę o więcej ;)
 

Sett

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2011
Postów
67
Buchów
0
l;';'

I jak tam poszukiwania?

Ja coś znalazłem, właściwie to co ktoś inny znalazł :freak2:
Mianowicie wejdz do tematu ''książka jaką polecasz'', wejdz na 16 stronę i zobacz propozycje czarnego tulipana.

Może coś się znajdzie, pozdro <joint>
 

gorzki

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2009
Postów
89
Buchów
0
"Przemytnik doskonały
Jak transportować tony kokainy i żyć szczęśliwie" - Rastello Luca
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół