nasiona marihuany

2x Amnesia Haze Out 2013

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
pestki i z palenia mogą byc wszystkim reg,fem lub herma nie wiesz co masz nie sadz szkoda czasu i energii ,wiele osób to robi ale nie zawsze okazuje sie ze bylo to słuszne posuniecie,ja swoje pestki po dwóch prawie latach (odpowiedniego)przechowywania w lodowce wrzuciłem do wody na 12 aby je skiełkować i jak chciałem je wyłożyć na watę do kiełkowania wszyskie plywaly ale juz z kiełkami. później zapodam fotke. a gdzies na forum jest temat gdzie ta kwestia jest poruszona sam bawiłem sie światłem aby pohermic roske i mam swoje femki.
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
E

Eszterebeszte

Guest
Super GFR, życzę Ci powodzenia tak, żeby wszystko pykło jak chcesz, ale amnesia haze to był odważny wybór pod polskie słoneczko :)
 

JSP

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
57
Buchów
0
Hermienie światłem hmm, wystarczą nieregularne ilości światła typu , 24h ciemni, 4h światła, 12h ciemni, 24h światła itp...
 
S

Statysta

Guest
amnesia haze to był odważny wybór pod polskie słoneczko
Kurde też nie doczytałem..

Jeśli geny będą na to podatne to się uda, ale nie koniecznie. Niektóre rośliny bardzo ciężko zhermić, niektórym wystarczy byle co. Wiadomo, stabilność genów. Tak jak niektóre odmiany mają tendencję do hermienia "same z siebie" a niektóre pomimo najcięższych stresów kwitną w najlepsze.
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
nie bylo mnie kilka dni bo wrocilem do pracy 10tyg urlop sie skonczyl hehehe wiec tak... pogoda troszke sie z***ala wiec musialem na szybkosci zmajstrowac boxa bo starego sprzedalem ;p panienki poszly pod hps gdzie siedzialy 3 dni swiatlo ustawione jest 12/12 tzn zapala sie o 7 rano i wylacza o 19! dzis sloneczko wrocilo wiec poszly znowy na dworek ale naswietlane beda tym samym systemem tzn o 19 ida do ciemni jak bedzie slonce to out jak nie to lampa! pestki ktore wyjalem z jarania napuchly ale nadal sie nie otworzyly poczekam jeszcze kilka dni :) wiem ze pestki wyjete z jarania moga byc wszystkim ale wiele razy juz probowalem i nigdy nie trafilem mena :) moze szczescie ale raczej herma bo kto sunie reg pestki w boxie chyba nikt :) do rzeczy panienki poszly troche w gore maja sie dobrze aczkolwiek udalo mi sie zlamac jedna odnoge ;/;/;/;/ posklejalem na tasme i nadal zyje mam nadz ze sie uzdrowi ;p;p;p a to maly update







---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

cień nie do końca załatwi sprawę ,nadal jest jasno i rośliny to światło absorbują,i teraz zostaje ci poobserwować przez jakiś czas czy panny zaczęły w pełni budować kwiaty i cieszyć sie tym lub znosić je w ciemne miejsce gdzie nie dochodzi żadne światło i wystawiać je każdego dnia na 12 godzin na słonce.
Sa to hazy wiec trudy strein na nasze warunki ale to twoje krzaki i zrobisz jak zrobisz ja osobiście bym chował roski na 12 godzin ciemni.
</P> tak tez zrobilem zgodnie z toja rada :)
 
S

Statysta

Guest
Chłopie piękne rośliny a gałązką się nie przejmuj, zrobiłeś jej supercropping :)

Zawsze czytam całą fotorelację ale też zawsze zapominam szczegóły a na zdjęciu nie widzę - są już preflowery?
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
Chłopie piękne rośliny a gałązką się nie przejmuj, zrobiłeś jej supercropping :)

Zawsze czytam całą fotorelację ale też zawsze zapominam szczegóły a na zdjęciu nie widzę - są już preflowery?
cos tam powoli sie tworzy od 2 tyg ale szalu ni ma ;] panienki wyszly z ziemi 1 czerwca wiec i tak mysle jest dobrze, z***al mi sie aparat a kamera ciezko jest zrobic dobre foto, jezeli chodzi o zlamanie to rozeszla sie w miejscu gdzie byla fimowana wczesniej

---------- Aktualizacja posta 29-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 26-07-2013 ----------

wczoraj panny zostaly podciete, kilka lisci i najmniejsze lodygi! zostaly tylko te najladniejsze grubasy:freak2: jedna ma dzis 19 druga 16 dzien od momentu kiedy wyszly pierwsze wlochy, z tego co dzis zaobserwowalem to powoli sie ruszyly, producent pisze 12 tyg kwitnienie ;p mysle ze bedzie wiecej! nadal staoja pod lampa bo co 10min napie****a deszcz i nie chce mi sie z nimi biegac :D pozniej dam foto jakies


foty robione kilka dni temu

---------- Aktualizacja posta 02-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 29-07-2013 ----------

dzis zrobilem kilka fotek jednej z panien, tej ktora zaczela kwitnac pozniej i ma mniej wlosow! cos malo komentujecie
</P>





POZDRO
</P>
 
Ostatnia edycja:

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
widze zainteresowanie w temacie slabe mimo wszystko wrzuce kilka fotek bo panienki troche sie zmienily :) mam nadz po tym upie troche sie orzywi tutaj :zjarany:co zaobserwowalem ostatnio, moim zdaniem planty troche sie roznia wygladem jedna ma bardziej zielone i szersze liscie druga natomiast ciensze liscie i jest troche jasniejsza, moim zdaniem geny bardziej odgrywaju tu role niz jakies niedobory, obydwie traktowane sa identycznie i maja takie same warunki! co wy sadzicie? po drodze obcialem troche falowcow i najmniejsze ognogi 2 razy! teraz wszystko prezentuje sie tak
dzieciny razem, lewa ciemniejsza

roznia sie rowniez wygladem szczytow, lewa ma bardziej zbite i zdecydowanie wyrozniajace sie szczyty glowne prawa natomiast wszystkie szczyty ma praktycznie jednakowo wygladajace!

panna 1




na ta panne nr1 bardzo licze wiem ze bedzie nazly zmierdzielek :D

tutaj rezultat fim& lst

to na tule jezeli chodzi o nr 1 moja faworytke teraz dziewczyna nr 2 zdecydowanie rzadsza nozki ciensze niz kolezanka ale pewnie bedzie smacznie :)
panna nr 2






to jest na tyle, czekam na z***y pochwaly i rady a takze na opinie co do roznicy miedzy dziewczynami! jeszcze jedno pytanie gnojowka z pokrzyw do kiedy mozna lac ??

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

postanowilem podac troche wiecej info na temat mojego grow wiec wyjalem kalendaz i to co mam zapisane przedstawiam tym ktorzy nie sledza tematu od poczatku:spalony:
amnesia haze fem sezonowki
1.06 wyszly z ziemi
11.o6 - fim
13.07 panna nr 1, pierwsze preflowery
10.07 panna nr 2, pierwsze preflowery
od 24.07 zaczalem wymuszone kwitnienie naswietlanie 12/12
wynika z tego ze nr1 ma 29dzien flo
nr 2 32dzien flo
 
E

Eszterebeszte

Guest
Ładne i zieloniutkie, pozazdrościć, amnezyjka dobra ale trochę przereklamowana
 
D

DIABLO

Guest
planty prowadzone za reke jak ta lala zdrowe,lst za***iste co tu pisac jest git ,jedyne to jeszcze kwitnienia jakies 9-10 tygow teraz tylko patrzec jak beda puchly ,za***iscie a roznice na zdjeciach nie za bardzo widac sa zdrowe co jest widoczne.
 
S

Statysta

Guest
Gnojówę już odstaw o ile nie mają niedoborów azotu, jedź już z czymś na kwitnienie. Krzaki chwaliłem już kilka razy więc tym razem odpuszczę, no ale za***iste są <lol> Masz łeb do tego, wiesz co i jak zrobić i jak odpowie na to krzaczek, pięknie, za***iście i ogólnie super :D

Mnie pomimo naprawdę dużej wiedzy teoretycznej idzie w tym roku hu**wo (właśnie przez tą widzę, zbyt wielu rzeczy próbowałem :freak2: ) ale przyszły rok powinien być przyjemniejszy.. Oby. Trzymam kciuki, pozdrawiam.
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
planty prowadzone za reke jak ta lala zdrowe,lst za***iste co tu pisac jest git ,jedyne to jeszcze kwitnienia jakies 9-10 tygow teraz tylko patrzec jak beda puchly ,za***iscie a roznice na zdjeciach nie za bardzo widac sa zdrowe co jest widoczne.
dzieki za mile slowa, tez obstawiam 8-10 tyg Boze jak to jeszcze w h*j czasu hehehe:harvest:

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Gnojówę już odstaw o ile nie mają niedoborów azotu, jedź już z czymś na kwitnienie. Krzaki chwaliłem już kilka razy więc tym razem odpuszczę, no ale za***iste są <lol> Masz łeb do tego, wiesz co i jak zrobić i jak odpowie na to krzaczek, pięknie, za***iście i ogólnie super :D

Mnie pomimo naprawdę dużej wiedzy teoretycznej idzie w tym roku hu**wo (właśnie przez tą widzę, zbyt wielu rzeczy próbowałem :freak2: ) ale przyszły rok powinien być przyjemniejszy.. Oby. Trzymam kciuki, pozdrawiam.
dzieki dzieki czy mam leb to nie wiem jakos udalo mi sie dokonczyc kilka grow ale ciagle sie ucze ;p;p jedyne co wiem to same podstawy uprawy ale zycie mnie nauczylo ze im wiecej kombinacji tym wieksze gowno hehe co do pokrzyw to podleje jeszcze kilka razy do kosy daleko a widze ze dziewczyny lubia pic smierdziela z pokrzyw;p;p mi osobiscie chce sie zygac jak to rozlewam:lol3: leje tez czasem terra blooma oraz alga blooma na przemian, i mam pytanie ktora z nich jest lepsza i czy jak zastosuje podwojna dawke to mi cos pomoze czy bardziej zaszkodzi?

---------- Aktualizacja posta 16-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 12-08-2013 ----------

minelo 5 dni kolejny UP
nr. 1


nr.2



panienki razem i szczytow kilka:jaraczz:








 
D

DIABLO

Guest
coś ty zrobił swojemu psu nie dawaj mu zioła bo przestanie pilnować obejścia..:freak2::freak2:panny zdrowe pięknie wyglądają i takie pokszaczone super
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
coś ty zrobił swojemu psu nie dawaj mu zioła bo przestanie pilnować obejścia..:freak2::freak2:panny zdrowe pięknie wyglądają i takie pokszaczone super

ten pies wabi sie Lola I to nie ja wymyslilem a moja corka hehe,kilkanascie razy wyczula intruzow ktorzy mieli zamiar wyniesc z garazu moje panny obecnie tez nocami pilnuje:) :spalony:

---------- Aktualizacja posta 20-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 16-08-2013 ----------

kilka dni minelo kolejny UP po lewo nr 1


nr1

nr2

razem

w dyskretnym miejscu :spalony::spalony::spalony:
po lewo nr2 zostaly jeszcze bardziej ogolone i panna nr 2 miala nagiete kilka szczytow <lol>


---------- Aktualizacja posta 26-08-2013 17:47 ---------- Czas poprzedniego posta 20-08-2013 21:32 ----------

WITAM WSZYSTKICH minelo 6 kolejnych dni z zycia moich dziewczyn, a byly to ciekawe dni ;) zaraz do tego wroce hehe teraz KOLEJNY UP
panna nr 1 - 43 dzien flo
panna nr2 - 46 dzien flo

panny razem



panna nr1







TAK MIEDZY DWIEMA DZIEWCZYNAMI OPOWIEM CO WYDAZYLO SIE OSTATNIO ;) JAK JUZ WCZESNIEJ PISALEM MAM PROBLEMY ZE ZLODZIEJAMI I WLASNIE ONI ZJAWILI SIE PEWNEJ NOCY :) NO TEGO DNIA SIEDZIALEM W OGRODZIE PO PRACY ZAPALILEM LOLKA I POMYSLALEM,ZE SZKODA BEDZIE JAK KTOS MI JE ZAPIERD... I ZABRALEM JE NA NOC DO DOMU:) DO TEJ PORY STALY W KOMORCE DZIEN I NOC! NO COZ MIALEM NOSA I PANIENKI SA CALE I ZDROWE A JA NADAL JESTEM ICH POSIADACZEM :spalony::spalony::spalony:
CALA HISTORIA ZACZELA SIE W ZESZLYM ROKU! USTAWIONY BYLEM Z MOIM IRLANDZKIM DILEM JAKOS PRZED SWIETAMI, A ON MI MOWI ZE JAKIES LOCHY BYLI U MNIE W OGRODKU I WIEDZA ZE MAM TAM GROW:pl::pl::pl: FAKT, ZE NIKOMU O TYM NIE MOWILEM SPRAWIL IZ UWIERZYLEM ZE KTOS JEDNAK BYL<wodna><wodna><wodna> MIALEM WTEDY JAKIS 7 AUTO NIE KWITLY JESZCZE WIEC SZYBKO SIE ICH POZBYLEM ZWINALEM NAMIOT I NA KILKA MIES ZAPRZESTALEM GROW:zjarany::zjarany::zjarany:NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE MIALEM NAJAZDY CO 3-4 NOCE NA MOJ GARAZ! WIEDZIELI ZE WRACAM Z PRACY W NOCY A ZONA IDZIE SPAC O 10 I TAK POLOWALI KILKA MIES :spalony::spalony:NO ALE JAK DO TEJ PORY DZIEKI MOJEMU PSU KTORY SPI W KUCHNI PEDALKI NIC NIE UPOLOWALI WIEC PRZEDSTAWIAM
PANNE NR2







DZIEKUJE ZA POSWIECONY CZAS :smokee::smokee::smokee::spalony::spalony:<shiza>

---------- Aktualizacja posta 01-09-2013 12:08 ---------- Czas poprzedniego posta 26-08-2013 17:47 ----------
53,50 dzien kwitnienia podciete liscie poza tym panny ladnie rosna :)








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół