nasiona marihuany

2x Amnesia Haze Out 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Irlandzka pogoda jak narazie dopisuje, ładne krzaczki sie robią :)
Powodzenia do końca :)
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
dzieki chopy ! cos nas malo growerow tu na wyspie albo nikt sie nie ujawnia na forum ;p
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Też mało tu widze osób z naszej wyspy.. a sam z chęcia sie podziele i posłucham o doświadczeniach stąd :)
 
D

DIABLO

Guest
roski (powinny ci dojść na out) jak pogoda dopisze hahaha...żartowałem nie liczyłbym na to mam za sobą kilka outów na wyspie, przychodzi jesień i albo dajesz roski pod lampę i masz spokój albo pleśń ci wpie****a rośliny i nie ma inaczej.nie licz na to ze pleśń ci ich nie zje nawet jak stosujesz preparaty przeciw pleśni, za wilgotny klimat w jesieni,a co do ludzi na wyspie którzy są na forum jest ich mnóstwo.
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
dziewczyny jak widac rosna w sile nie ma wiekszych problemow narazie pogoda dopisuje i bardzo mnie to cieszy

kilka dni temu postanowilem nawiercic wiadra zeby byl wiekszy przeplyw powietrza, dzis zobaczylem ze korzenie pieknie sie rozrastaja zaczynaja pokazywac sie w otworach po bokach i na dole donicy


 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Te doniczki tak sobie na wiechrzu stoją? Słonce może Ci te wychodzące korzenie uszkoszkić .
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
masz jakis plan zeby je gdzies przeniesc jak pogoda sie zepsuje by doszly lepiej czy zetniesz takie jakie beda?
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
masz jakis plan zeby je gdzies przeniesc jak pogoda sie zepsuje by doszly lepiej czy zetniesz takie jakie beda?
zobaczymy co sie bedzie dzialo potem jak przyjda deszcze i pogoda sie zepsuje to napewno pojda pod hps, co do korzeni to nie wychodza przez dziury bynajmniej narazie ale skupiaja sie w ich obrebie mysle ze nie bedzie tak zle

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

ukladamy sie do snu i cos na obrone :) tak sobie dzis wymyslilem ze sprobuje wywolac szybsze kwitnienie ;p chce postawic donice na wschodniej stronie garazu slonce bedzie tam tylko od 9 do 17-18 godz, teraz ma do 21 praktycznie od 9 rano, co myslycie o tym wszyscy mnie strasza ze nie dojda?!? dobry pomysl z czyms takim dodam ze jest to 1 tydz kwitnienia! i owine donice jakims mylarem moze faktycznie trzeba zaslonic korzenie
 

JSP

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
57
Buchów
0
Źle myślisz.
Słońce nie wywołuje kwitnienia tylko długość dnia.
Czyli nawet jak dasz na północnej stronie gdzie nie ma ani 1 minuty słońca, zakwitnie tak samo jak od strony południowej.
 
S

Statysta

Guest
Słońce nie wywołuje kwitnienia tylko długość dnia.
Dzień jest słońcem, noc jego brakiem.. ;)
Nie wiem jak na północy ale w zacienionym miejscu kwiaty pojawią się szybciej, proste i logiczne że kosztem wegetacji. W końcu delikatna poświata nic nie daje, roślina uważa że jest ciemno.
Natomiast jeśli chodzi o długość dnia to rzeczywiście lepiej brzmi:
Zamiast nazwy "rośliny krótkiego dnia" .słuszniejsza byłaby nazwa „rośliny długiej nocy", gdyż jedynie odpowiednio długa noc umożliwia im zakwitnięcie.

Problem jest taki że już za późno na takie kombinacje, roślina i tak już pewnie indukuje więc wiele nie wymyślisz. Ale idea była dobra.

Co do korzeni to powinny się cofnąć lub zwyczajnie zahamować wzrost ale kto wie jak będzie, uważaj na nie i w razie czego tak jak mówisz owiń czymś. Najlepiej czymś nie przyciąga światła. Jakaś zielona folia czy coś dla kamuflażu. Za***iście Ci idzie z LST, nie sądzę że to przypadek, dobrze wiesz co robisz;)

PS: Widzę że z siekierą się mierzysz na małe, pewnie żeby je zmobilizować do kwitnienia :D
 
D

DIABLO

Guest
widzę ze masz tam miejsce, które umożliwia ci zasłonięcie roślin ,zasłaniaj je po 12 godzinach dnia jakąś plandeka która nie przepuści światła i masz nockę dla roślin jak ta lala.
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
wiec zrobilem jak pisalem wczesniej, kobitki poszly na nowe miejsce teraz maja slonce od 9 do 19 ukradlem niby tylko 2 h tak to wyglada teraz

tutaj juz w pol mroku hehe godz 18.30 okolo

no i godz 19 jak widac tylko w tym miejscu jest cien reszta ogrodka w sloncu

dzis panny mialy flusha do przelania sama woda, przez te otwory bardzo szybko traca wilgoc i przy tej pogodzie chyba codziennie pic trzeba dawac! koledzy irl jaka macie wilgotnosc na dworze w te upaly? u mnie kolo 15 dzis caly dzien lalem wode pod panny to doszlo do 28 w maxie i temp spadala do 29 bo normalnie w tym sloncu 37 niby :D

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

widzę ze masz tam miejsce, które umożliwia ci zasłonięcie roślin ,zasłaniaj je po 12 godzinach dnia jakąś plandeka która nie przepuści światła i masz nockę dla roślin jak ta lala.
po 12h tzn kiedy teraz stoja na sloncu 10 :yeahh:co sadzisz o tej lokalizacji pod sciana? jest mozliwosc jeszcze postawienia w innym miejscu tak zeby cien byl jeszcze szybciej niz o 19
 
D

DIABLO

Guest
cień nie do końca załatwi sprawę ,nadal jest jasno i rośliny to światło absorbują,i teraz zostaje ci poobserwować przez jakiś czas czy panny zaczęły w pełni budować kwiaty i cieszyć sie tym lub znosić je w ciemne miejsce gdzie nie dochodzi żadne światło i wystawiać je każdego dnia na 12 godzin na słonce.
Sa to hazy wiec trudy strein na nasze warunki ale to twoje krzaki i zrobisz jak zrobisz ja osobiście bym chował roski na 12 godzin ciemni.
<peace><peace><peace>
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
cień nie do końca załatwi sprawę ,nadal jest jasno i rośliny to światło absorbują,i teraz zostaje ci poobserwować przez jakiś czas czy panny zaczęły w pełni budować kwiaty i cieszyć sie tym lub znosić je w ciemne miejsce gdzie nie dochodzi żadne światło i wystawiać je każdego dnia na 12 godzin na słonce.
Sa to hazy wiec trudy strein na nasze warunki ale to twoje krzaki i zrobisz jak zrobisz ja osobiście bym chował roski na 12 godzin ciemni.
wlasnie o taka odp mi chodzilo :) zastanawiam sie nad postawieniem ich do boxa za jakis czas, dzis znalazlem w jaraniu 2 pestki , poszly do wody nie wiem co to jest ale bardzo mile jaranie moze bedzie meski to sprobuje zapylic jedna palke amnezi na przyszly out</P>

---------- Aktualizacja posta 21-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 20-07-2013 ----------

pestki nadal sie mocza zadna sie nie chce otworzyc, tak mysle ze jak cos wyjdzie to pojdzie pod lampe, wlasnie jak to jest skoro wyjalem pestki z jarania tzn ze byla herma tak? o ile dobrze wyczytalem to powinny byc pestki fem? 2 pyt jak swiatlem zrobic herme?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół