nasiona marihuany

Purple power female

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Moze miales slaby towar bo posadziles za pozno tzn w maju?

Miala odpowiednia ilośc czasu na kwitniecie i nabieranie potencjału.

Wydaje mi się ,że wyszedł kiepski bo albo spora ilsoc opadów deszczy nie pozwoliła nabrać mocy, albo był to kiepsko ustabilizowany krzak. Bo z tego co się orientuje wyprodukował nasiono tej odmiany nie jakiś profesjonalny breder a bardziej amator( pozdro ziomek ) i może dlatego ze stabilnością różnie. Ale to tylko domysły, a fakt taki ze palenie kiepskie.


No ilośc też ważna ale spójrz teraz na to z innej strony. Masz do wyboru zawinac na farta 100g kiepskiego palenia albo 20g mocarnego. Co byś wybrał?

To jak dla mnie retoryczne pytanie.


A co do PP to bardzo ładnie, FIM był. Ale ja swoich nie FImowalem i nie będę Fimowal w ogóle. 2 lata temu z krzaka na dworze który nie był w ogóle fimowany wszyslo mi najwięcej towaru.W porównaniu do innych krzaków z plantacyjni. I nawet tych krzaków z sezony zeszło rocznego gdzie krzaki mialem trenowane wszelako. I to moze był błąd. hyhy. Wszyko to przebila ta 2 metrowa niewiasta bez FIMA a nawet...

smukła , zgrabna modelka licząca sobie 2 metry wzrostu. Tak ją podsumuje;):)
 
Ostatnia edycja:

ultrahaze

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
44
Buchów
0
ladny krzak zdrowy tak jak i moje cipki :yeahh:pp i szaman rosna sobie, oby tylko doszly i dobrze loily zycze dobrych zbiorow :harvest: i dobrego palonka
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Chlopaki mozecie mi opowiedziec plan na dobre zbiory w swojej plantacji.Przykladowo u mnie zawsze bylo sadzenie 1 maja.Pierwsze przyciecie po 3-4tygodniach, nastepnego po 3-4tygodniach(teraz juz nie stosuje 2 przyciecia).Biohumus na wzrost.Od sierpnia tak gdzies od polowy spodziewalem sie zawsze meskich i selekcja.Po pojawieniu sie kwiatow uzplanton K do polowy wrzesnia.Pozniej zapalka w lodyge i na poczatku pazdziernika scinka.Problem ze zawsze material byl za slaby, hodowalem najpierw obojniaki a pozniej kupilem outdoor mixa z sensi seed za 50 euro i dalej nie kopalo.Chociaz towar wygladal niezle np:ruderalis skunk patrzcie fotki nizej
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
To nie jest Purple Power!!!
To outdoor mix z sensiseed.com-nacisnij na zdjeciu i powieksz

Tak wyglada moja planta z 2007roku posadzona wedlug opisu ponizej.Markowe pestki.Nie przyciete FIM ani nic.Wyselekcjowane na czas.Moc 4/10 jak haszyk zrobilem z tego to byl okej ale tak to do palenia to lipa.Dlaczego? moze mi ktos powiedziec

To jest moj temat i nie chce mi sie zakladac nic nowego bede tutaj opisywal moje problemy itd.
Nie podoba sie nie czytaj!

 

clock

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2008
Postów
82
Buchów
1
za wczesnie scieles? ch***wy mix Ci sie trafil? pewnie cos w ten desen.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Nie no a może coś z curringiem Ci poszło nie tak?
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
co to ten curring? nie podcinalem ich ani nic.dobra odmiana a scieta na poczatku pazdziernika juz jak grzyb zaczol sie ladowac w topy.za pozno posadzilem 1 maja pestke w ziemie to wiem.
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Co to znaczy przycinac sukcesywnie stare duze liscie? kiedy zaczac je odcinac ? jak czesto ktore dokladnie
 
G

Gość

Guest
ale tak to do palenia to lipa.Dlaczego? moze mi ktos powiedziec

Wiesz to outdoor, wydaje mi się ,że krzaki z pola w naszym klimacie raczej nie będą mocarzami. gdyby byl legal cos bysmy kombinowali aby przystosowac krzaki do naszego klimatu, warunków teraz niema i undergarnd, lippa
Dlatego marzy mi się indor ale... to nie prędko.

jeden koleżka z foruim pisal ,ze PP tez nie bedzie jakos specjalnie mocna odmiana ale zadowolajacą. zobaczymy.

Butcho curing to metoda suszenia topow, aby mialy jak najlpeszy smak i zapach.http://www.haszysz.com/ gdzies na tym linku bylo dokladnie napisane o co w tym chodzi ale nei moge teraz znalesc gdzie to dokladnie jest na tej www.

PS. mam za***ista Bułgarska muze

:)
 
Ostatnia edycja:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Przecież to niezle ziółko o za***istym aromacie jest miałem ją dwa sezony temu idobrze wspominam.
Siriusz są dwustrzałowe pod polskie niebo.:pr:
butho napisał
dobra odmiana a scieta na poczatku pazdziernika juz jak grzyb zaczol sie ladowac w topy
Sam sobie odpowiedziałeś czemu wg.Ciebie hu*nia.
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Ja uwazam ze mialy za malo czasu zeby dojsc, za cienke nawozy na kwitnienie i wzrost i za pozno posadzone bo powinna byc pestka w marcu a scinka w pazdzierniku i kto tu jest zaawansowany grower :p, zartowalem
 
G

Gość

Guest
hehe butcho wyrafinowany żart;) krzak był ścięty na początku października.
I to ja wiem lepiej od ciebie , krzak był mój. Ale jak dla mnie kiepskie palenie może innych by zadowoliło

Ale ja tu mówię o odmianie TwilightxBigBud tylko i wyłącznie a miałem również inne odmiany które wypadły lepiej. I co teraz?:p :sunny:
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Nie oszukujmy sie kazdy z nas wie co to dobre palenie a co to lipa.Ten moj outdoor mix z sensiseed lipa na maxa a koles kiedys mial early skunka z sensiseed taki susz i tak ***al ze z 30gramow zjaralem od niego.Jestem przeciwnikiem bialej linii i skunkow hodowanych w domu to palenie jest za mocne i strasznie ryje banie.Najlepszy taki dobry outdoorek

Na fotkach zdjecia z dzisiaj Purple power.
Ostatnie zdjecie to moj 2 krzak ktory jest maly i slaby ale widac na nim FIM2 na jednej odgalezi.
Co sadzicie o tym ze na szczytowych lisciach sa takie dziury widac na fotce 2i3.
Krzak ma okolo 120-130cm.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
PP jakoś powinna hyba już zacząc zakwitac jak dobrze pamiętam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół