nasiona marihuany

Purple power female

Wyszukiwarka Forumowa:

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Witam.Na zdjeciach widac moja purple power damulke z najlepszego sklepu z pestkami :).
Peknieta pestke wlozylem do ziemii 19 kwietnia i z 4 te 2 przetrwały.
Posadzone sa w glebie na ktorej pokrzywy rosna bez zadnych dodatkow.
Nawozy to biohumus + mikroelementy dla paproci(nawoz do paproci)
1 czerwca zostały przyciete obie FIM.
Rosliny choruja, prosze o pomoc co im dac zeby bylo lepiej
Symptomy:
Roslia slabo rozwijajaca sie 1zdjecie:
-dziury na lisciach
-slaby wzrost
-30cm
Mrowki
Roslina dobrze rozwijajaca sie nastepne zdjecia:
-białe kropki na roslinie od lodygi w góre
-ciemne plamy na lisciach jakby od przypalania lupa
-70cm
Mrowki

Napiszcie co myslicie.Dzieki
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
siema, jak dla mnie to wygląda na lekkie przenawożenie. Wypłukaj ziemie pod krzkiem czystą wodą i odstaw na jakiś czas nawóz jak dasz rade to zrób też zdjęcia lepszej jakości, pozdro
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
przenawożenie objawia sie popalonymi końcówkami liści a jak masz dziurki w liściach to coś je podjada kup sobie coś na te mrówki i inne robale. Nie ty jeden masz ten problem zerknij uważnie w dział choroby:smokee:
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
plamki kropki to na bank nic ich nie podjada tylko nawozu za dużo, jak żucisz jeszcze więcej nawozu to końcówki listków,będą żułte,brązowe,martwe nie nawoź!!!!
 
G

Gość

Guest
Nic , bo to jest zupełnie normalne.
Marihuana pozbywa się dolnych liści, gdy już nie są potrzebne.
Również mam PP female;) i również pozbywaja się dolnych liści.

Roślina zarówno twoja jak i moja jest zdrowa.


Jeszcze mam Shamana. To już nie trudno zgadnąć gdzie kupiłem pestki:):)
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
Jakimi nawozami lejecie gandke na outcie?.Moja ma wzrost okolo metra a chcialbym w tym roku zwiekszyc maksymalnie plon.Macie jakies pomysly for me?
 
G

Gość

Guest
Jakimi nawozami lejecie gandke na outcie?.

To tyj eszcze tgo nie robiles?


logiczna sprawa do chu*a ziomek.

Ja używam biohomusa na wega zabuliłem za niego 5zl i nie narzekam dobory.
A na flo chce kupić juz cos z wyzszejpulki, np cos z canny.

ciekawe jakei jaranie bedizmey mieli z tych PP.


Kurcze wiecie co chlopaki bylem pijany odpisujac na tego posta i dlatego tak lipnie to wyszlo. Przepraszam ziomek ze tak wulgarnie sie do ciebie odezwalem:) ale postaraj sie mnie zrozumiec.

Urban to do napisałeś wykreślam. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
ziomeczku ja uzywam biohumusa i nawoz do paprotek i idzie to jakos ale chcialbym miec takie pp jak jest w seedbankach na stronce glownej w banku femaleseeds te purple power 2 gdzie koles ma drzewko z 2 metry zawalone topkami wielkosc walka i pelno tego.Tez chcialbym miec takiego i wzoruje sie na tamtym kolezce.Na kwitnienie mam nawoz z najwyzszej pulki + ripera na zakonczenie natomiast na wzrost uzywam tylko biohumusa.Nie podsypuje wapnem ani nic.jakies sugestie panowie?

http://www.haszysz.com/indexffa.php?subaction=showfull&id=1193401140&archive=&start_from=&ucat=4&
 
G

Gość

Guest
Wiesz ziomuś niestety i tak większość w rekach pogody , taka nasza dola jeśli chodzi o Outer'ów. hyhy

Ale ja po ostatnim oucie nauczylem sie jednego, wielkosc i pięknosc krzaka moze miec sie nijak do jego mocy. Mialem TwilightXBigBud, przy końcowym etapie dokwitania padał deszcz prawie ciągle, i chyba dlatego palenie wyszło kiepskie. Ale krzak byl caly fioletowy i wygladal na cos powaznego. Bardzo sie zawiodlem.


I dlatego wierz mi wole dostac 10g z krzaka dobrego palenia jak 50g slabego:)
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
ilosc tez jest wazna.po co sie meczyc 9 tygodni (lowrider) zeby miec 10g towaru gdzie za 200zl mozna kupic to a czas poswiecenie nawozy itd kosztuje wiecej niz warte to 10g.Moze miales slaby towar bo posadziles za pozno tzn w maju?
 

Saint21

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2008
Postów
158
Buchów
40
po co sie meczyc 9 tygodni (lowrider) zeby miec 10g towaru gdzie za 200zl mozna kupic to a czas poswiecenie nawozy itd kosztuje wiecej niz warte to 10g

Moim zdaniem o wiele lepiej jest zapalic swoj sorcik niz od dealera, takie jest moje zdanie bo przynajmniej wiem co pale i mam satysfakcje z tego ze sam to wysialem.

A co do fioletu to widze ze bardzo ladnie rosnie, zycze powodzenia :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół