nasiona marihuany

Bongo szklane a plastkiowe .

Wyszukiwarka Forumowa:

RAfal-91

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
343
Buchów
0
Siema mam oto pytanie do was czy posiadal ktos z was kiedys plastikowe bongo ? Ostatnio chcialem sobie kupic szklane ale przed nosem zamkneli mi sklep i bylem zmuszony do kupienia zwyklego bonga z plastiku ale jak pale to sie wydaje mi ze nie daje takiej mocy jak z bonga szklanego , ktos moze mysli tak samo ?? Ogolnie przez dzien z 10 buchow z bonga tego moge wypalic ale potem taka zamulona fazka jest , spac sie chce itp ( staf jest dobrej jakosci ) :spalony::spalony::spalony::spalony:
 

mirekaaa

Member
Rejestracja
Lip 6, 2007
Postów
22
Buchów
0
Ja tam żadnej różnicy nie widzę na moc palenia czy pali się z akrylowego czy szklanego bonga, wielkość cybucha i to ile materiału upchasz do niego ma oczywiście wplyw . :)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 
D

delete

Guest
Chcesz miec pie****niecie to zmatoj sam wiadro z woda butelka 2l z obcietym dnem cymuch z foli do pieczenia

Slodkich snow :crazy:

Pzdr :spalony:Babys
 
E

Eszterebeszte

Guest
@up
Nie jarałbym z tego srebra nawet jakbyś to palnikiem opalił, aluminium to jedno z największych gówien.

@temat
Jak bongo to tylko szklane, polecam unikaty, od 1 mają w swojej ofercie nową kolekcję.
 
D

delete

Guest
Hmmm kolega wyzej chyba malo jaral w zyciu moze i szkodzi choc watpie ale jak niebylo z czego palic to nawet z kierownicy od roweru sie palilo hehe

Pzdr Babys
 

phoEnix128

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2012
Postów
30
Buchów
1
Ja mam bongo akrylowe i powiem, że sieka całkiem nieźle. Ale jaka jest różnica pomiędzy szklanym, a akrylowym to ci nie powiem, ponieważ ze szklanego nie paliłem.
 

phoEnix128

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2012
Postów
30
Buchów
1
szkodzi szkodzi


z czego to sie nie paliło kiedyś :rolleyes:

temat o bongach więc dodam od siebie, że według moich upodobań bongo winno być zrobione w 100% z grubego solidnego szkła, ze szklanym cybanem (żadne metalowe gówna) powinno mieć szeroką, płaska stabilną podstawę, perkolator na przedzie i ewentualnie wypustki na lód (nie jestem super fanem faj lodowych, mniej dymu się w wazonie mieści ;) )... dyfuzorów wbudowanych w rurę raczej nie polecam, z tego co zaobserwowałem to najczęściej tłuką się przy myciu..

Sorry za off, ale nie znalazłem odp na forum. Co daje taki dyfuzor?
 
E

Eszterebeszte

Guest
Hmmm kolega wyzej chyba malo jaral w zyciu moze i szkodzi choc watpie ale jak niebylo z czego palic to nawet z kierownicy od roweru sie palilo hehe

Pzdr Babys


Oj uwierz, że wiele i nie zdziwiłbym się jakby było na opak, że to Ty mało jarałeś w życiu ale to nie są zawody i nie będziemy rozwijać tego tematu bardziej. Zapalić idzie ze wszystkiego w końcu potrzeba matką wynalazków:) Kiedyś też paliłem z wiader/butelek i było tam sreberko aluminiowe, to były czasy gimnazjum gdzie wszystko polegało tylko na tym żeby się zaj***ć, teraz chodzi bardziej o całą ceremonię: wyjąć, pooglądać, przełamać, powąchać, skruszyć, nabić, odpalić, skręcić odpalić, relaksować się, pomyśleć, podzielić, uśmiechnąć:)

Pozdro Babys, za 10 minut 16:20 więc buszek za Ciebie poleci.


spowalnia przepływ dymu - chmura wolniej naciąga się do wazonu, przez co dym jest gęstszy i bardziej skondensowany

Filtruję oraz chłodzi dym, dym jest rzadszy i wchodzi delikatniej. Zauważ, że bez dyfuzora dym jest aż żółtawy, im więcej dyfuzorów tym dym jest jaśniejszy. Z tym, że wolniej się naciąga to racja, trzeba mocniej ciągnąć:) Miałem wiele bong z dyfuzorami, miałem nawet zakładać swoją firmę ale ze szklarzem nie pykło:)

Eszte.:bounce:
 
D

delete

Guest
Rowniez napisalem to w czasie przeszlym i dokladnie sie z toba zgodze co do palenia teraz :)

PS: i ja zapale za ciebie wiec buch ci w pluco

Pzdr Babys
 

PSH

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2007
Postów
391
Buchów
0
no to tez sie wypowiem w sprawie bong hehe

ogolnie pale ze szklanego, najzwyklejszego bonia, ze szklana lufka.

duzo palilem na dzialce z akrylu, z lodem. jak dla mnie nie ma roznicy czy akryl czy szklo, chyba ze takie ze szklo sie roz***ie. z lodem polecam, lzejsze buchy.

natomiast mialem okazje zapalic z takiego bonia, co mialo w sobie 3 filtracje. tzn dym przelatywal 3 razy przez wode. prawie w ogole nie czuc ciezkosci tego dymu, smaczek, chmurka, i bomba w ch*j :D ale znajomi ktorzy palili z tego dzien w dzien duze ilosci, mowili ze po tygodniu boli gardlo i pluca i trzeba zrobic stopke od tego bonga.

koszt: 160zl w sklepie
 

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
Też rzucę swoje trzy grosze...
Zawsze mam wrażenie, że zioło podchodzi mi palonym plastikiem w akrylowym. Trochę jak picie piwa z plastiku a ze szkła - kopnie podobnie, posmak inny. Fakt - ze szklanego się dużo lepiej pali, niestety jest droższe i tylko w tym sezonie rozwaliłem już 2 cybuchy przy myciu/nabijaniu.
Wydać raz te 350zł+ na porządne bongo z grubego, utwardzanego szkła to jest najlepsza opcja. Wydatek większy a i starcza na dłużej <peace>
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
ja mialem akrylowe ze szklanym cybuchem jak i metalowym, palilo sie z tego przesmacznie :) niestety pewnego dnia stanalem na nim i ch*j wszystko szczelil :)
 
E

Eszterebeszte

Guest
Też rzucę swoje trzy grosze...
Zawsze mam wrażenie, że zioło podchodzi mi palonym plastikiem w akrylowym. Trochę jak picie piwa z plastiku a ze szkła - kopnie podobnie, posmak inny. Fakt - ze szklanego się dużo lepiej pali, niestety jest droższe i tylko w tym sezonie rozwaliłem już 2 cybuchy przy myciu/nabijaniu.
Wydać raz te 350zł+ na porządne bongo z grubego, utwardzanego szkła to jest najlepsza opcja. Wydatek większy a i starcza na dłużej

No wazon jest zazwyczaj wytrzymały, nie raz pukałem denkiem którymś z unikatów i wytrzymywał ale za to takie elementy jak zewnętrzne dyfuzory, cybuchy czy rurki się tłuką.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół