nasiona marihuany

[1* lsd*wr, 1* lrd*wr, 1* bob marley*lrd#2]

Wyszukiwarka Forumowa:

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Kolejny U.P.

Poprzestawiałem trochę roślinki i dokonałem małego treningu:
LRD dostała supercroping na dwóch odrostach



Odrost 1


Odrost 2


Bob-M dostała poziomego lst


Rozpórkę pomiędzy dwiema głównymi odrostami


LSD nie wymagała żadnej ingerencji więc pozostała bez treningu :joker:

Na koniec najładniejsze szczyty w górnym ujęciu
LSD


Bob-M


LRD
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Kolejny UP :spalony:
Nie za bardzo jest co pisać dlatego dam same fotki.



















Następny obżarty listek



Wszystkie trzy dziewczyny razem











Na koniec mały problem:
Muszę pilnie wyjechać na kilka dni i nie mam gdzie zostawić roślinek. (Fakt będzie ktoś przychodził i podlewał inne roślinki na balkonie ale ta osoba niestety nie "czai bazy" jeśli chodzi o Te roślinki więc najprawdopodobniej będę musiał wywieść je na spota. Tylko jak je zostawić? w doniczkach czy wykopać dołek i wstawić do gleby?
Podobny problem jest z roślinką z box-a. Ale ta jako mała najprawdopodobniej wyląduje albo na balkonie, albo u kumpla.

(Kilka to znaczy 10)
 
Ostatnia edycja:

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
jesli to kilka dni to te w boxie poprostu bym przelal a te z balkonu mozna wkopac z doniczkami do ziemi, albo tylko postawić z podstawkami na ziemi i tez przelac


: )
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Mimo największych starań nikt nie chciał przygarnąć roślinek, :pl: tak więc pewnej ciemnej nocy wywędrowały na spota.
(przepraszam za zdjęcia - smart + czołówka)
Zdjęcia z nocy z momentu dostarczenia na miejsce-

BOB



LRD



LSD



Następnego dnia pojechałem je odwiedzić i sprawdzić co u nich.
Droga na spota



koleiny



wyschnięty rów odwadniający



BOB-i najlepiej przeżyła przeprowadzkę





LRD miała trochę oklapnięte i pozawijane listki



Natomiast najgorzej wyglądała LSD - oklapnieta i na niektórych listkach takie coś jakby przypalenie (przymrozek?)





Wszystkie razem



Niestety nic oprócz oprysku Asahi i bardzo obfitego podlania nie mogę już im zrobić.....:zjarany:
Trudno co będzie to będzie....
Będą czekać za moim powrotem.
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Moja nieobecność w domu i na na spocie się trochę przeciągnęła. Ponad dwa tygodnie upału i brak jakiejkolwiek kontroli nad nimi spowodowała, że roślinki niestety trochę oklapły (od razu po przyjeździe odwiedziłem je w nocy i podlałem).
Następnego dnia miałem trochę więcej czasu więc znów udałem się w odwiedziny na miejsce ich obecnego przebywania.
Solidnie podlane odzyskały wigor i.... znów zapomniałem aparatu fotograficznego więc musiała wystarczyć komórka. :freak:
Więc po kolei Bob Marley Best:




LRD:





LSD:





Najlepiej prezentowała się Bob-i, jeszcze urosła i nawet trochę się zagęściła. LRD i LSD wymagały oberwania pousychanych listków i ogólnej kosmetyki. Po tych zabiegach i ponownym obfitym podlaniu zaczęły cieszyć oko :yeahh:
Martwi mnie to, że mimo iż wszystkie trzy pokazały już płeć jakoś nie za bardzo biorą sie do kwitnięcia. Przy dobrej pogodzie został jeszcze miesiąc a tu ??????:pl: same liście. Bob-i jako jedyna wypuszcza jakieś tam pierwsze symptomy kwiatków ale pozostałe jakoś nic się za kwitniecie nie biorą :pl:
na koniec zdjęcia szczytów
Bob


LRD


LSD


Zapomniałem dodać, że podczas dziennej wizyty dostały do wody dużą dawkę nawozu (Planton K).
Jak myślicie zdążą zakwitnąć przed zimą :freak2: ?
 
D

delete

Guest
Jak to nowy planton to go odpusc ma za przewage azotu nad pozostalymi.
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Kupiony w styczniu.
Wiem o zmienionym składzie ale na chwilę obecna nie mam nic innego.
Jak wspomniałem wcześniej martwi mnie brak kwitnienia. Zastanawiam się nad ratowaniem choć jednej z nich i wstawienie jej do box-a.
(Z box-a na out to słyszałem ale czy ktoś próbował na odwrót?)
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Dwa tygodnie nieobecności wiec czas coś nadrobić.
Po kilku dniach opadów tak wygląda droga na spota (i to w najbardziej utwardzonym miejscu :smokee:)



Tam gdzie już nie da się dojechać a trzeba dojść spotkała mnie niespodzianka w postaci......


gniazda rozwścieczonych os

Trzeba było znaleźć okrężną drogę przez chaszczory :sunny:
Na miejscu - wszystkie razem

Pojedyńczo - BOB-i








LRD








LSD








O ile Bob-i i LRD są w pożądku (Bob-i o niebo lepiej) to LSd jest jakimś podpadiochą. Bardzo dziwne kwiaty





Albo poszła w samca albo się pohermiła :zombi: (Proszę o pomoc w ocenie)

Oczywiście nie byłbym sob a gdybym nie spróbował - mały topik



Suszone na szybko przy farelce ale mimo to efekt bardzo zadowalający :smokee::yeahh: . Z niecierpliwością będę czekał na efekt finalny Bob-iego.
Wracając spostrzegłem , że oprócz mnie na spocie wizytują również stworzenia kopytne



Na koniec mały,głodny amator zielonego :smokee:
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Kolejny UP

Na początek nawóz kupiony na flo
(Bardzo ciężko jest znaleźć cośz odpowiednim NPK)





Czas na dziewczynki
Bardzo ładna i ciesząca oko BOB Marley Best












Trochę słabsza ale mam nadzieję,że coś dojdzie LRD
(Coś mi się wydaje, że lekko rewegetowała ale ma w końcu jakieś kwiatki)











Ostatnia, która swego czasu najlepiej wyglądała - zsamczyła się - dostała jajec i poszła na makumbę i budyń







Teraz tylko czas może coś jeszcze zdziałać. Oby jak najwięcej słonka i pogodnego nieba a zobaczymy jak za opiekę odwdzięczą się laski. :smokee:
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Ciekawa fotorelka, szkoda, że zakończona tak szybko. Planciki ładne itd, ale najciekawsza jest twoja odwaga(brawura?). Uprawiałeś kawał czasu na balkonie gdzie w każdej chwili ktoś mógłby zauważyć planciki, a na twoich fotkach bardzo dużo widać... Mam nadzieję, że mimo tego wszystkiego jesleś na wolności i będziesz mógł w tym temacie wstawić parę kolejnych fotek i pokusić się o podsumowanie.
 

staryjez

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
64
Buchów
0
Wszystko jest w porządku. Niestety sprawy zawodowe spowodowały, że bardzo rzadko odwiedzam forum.
Co do uprawy to mogę powiedzieć tyle iż z trzech roślinek jako taki plon dał tylko Bob-i M. (około 25 - 30 gram)
LRD niestety dostała mrozu i poszła się ***...., natomiast LSD okazało się samcem i poszło na makumbę (gdzieś jest opis).
Z chęcią dałbym fotki lecz komp na którym były poszedł się ***.... Jest jeszcze coś na zapasowym penie ale to muszę najpierw odszukać i jako tako posortować.

Jeśli chodzi o to, że coś było widać to tylko (ewentualnie) sąsiedzi zza ściany mogli coś tam wyczaić ale to starsze osoby i bardzo rzadko wychodziły one na balkon. Co do widoku z dołu (poziom gruntu) to inne roślinki będące na balkonie dość skutecznie zasłaniały planciki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół