nasiona marihuany

[CFL66][0.10m2] 1x Critikal Auto Mazar FEM AF

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

KILLUMINATI

Guest
jezeli jeszcze tego nie zrobiles to mozesz usunąć zżółknięte liście i mozesz powtarzać tą czynność co do nastepnych liści, jeżeli zaczną żółknąć ;)

pozdro :spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
O super tego nie wiedziałem usunę je dzisiaj :) Dzięki za rady :p

---------- Aktualizacja posta 29-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-07-2013 ----------

Witam tak wygląda moja roślinka :) pogubiła listki :p i coś dziwnego zauważyłem coś jakby ziemi ubyło ?? teraz to co było pod ziemią ta łodyga gięta jest nad a w doniczce ubyło jakieś 3 cm ziemi czym to jest spowodowane ???

A i czytałem zęby określić czy roślinka jest gotowa to będzie brązowieć no i tu pytanie liście czy te białe igiełki w topach ?? ( igiełki brązowieją a liście żółkną ...)








 
K

KILLUMINATI

Guest
To że gleba z czasem obsiada jest normalnym zjawiskiem, mozesz dosypać ziemi tylko najlepiej robic to przed flushem żebys nie zawalił korzeni za dużą dawką azotu jezeli uzywasz ziemi z gotowym nawozem, w okresie kwitnienia nie jest to wskazane.
Co do niektorych pytan kolego to juz przesadzasz, wystarczy wpisac w wyszukiwarke pewne frazy i bedziesz mial opisane czarno na białym.
W miare starzenia sie rosliny trichomy zaczynaja brazowieć a liście nie zawsze powinne żółknąć, efektem tego może byc też niedostatek azotu w okresie wegetacyjnym.

pozdro :spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
przepraszam masz racje KILLUMINATI przesadziłem teraz mam poważniejszy problem krzaczek ma 57 dni żarówka mi zdechła nie mam kasy na nową myślałem ze wytrzyma dłużej cena 50 zł za jedna druga tez ledwo zipie i jeszcze wyjeżdżam 15 sierpnia na 5 dni i tu mam pytanie czy jest gotowa do ścięcia ?? mój plan to przed wyjazdem tego 15 ja ściąć bo i tak uschnie ale mam jedna żarówkę 2200 lu na wykończeniu i nie wiem co dalej .... pomocy ...







 
D

delete

Guest
Roslina wyglada na wyglodzona do tego mowisz problem ze sloneczkiem jak nie bedzie slonca to nie bedzie nic!!

Popraw szybko warunki bo szkoda by zmarnowala sie

Pzdr Babys
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Co taka cisza w temacie ? Adam where r u ? :)
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Witam w końcu wróciłem i teraz podsumowanie mimo wszystkich kłopotów wyszło nawet dobrze.
Pomidorki ładnie trzepią główkę, takie delikatne,

Dziękuję za wszystkie rady i pomoc niedługo zaczynam następny wysiew i na pewno wam napisze co i jak :p
Pozdrawiam...





 

bedziebyczo

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
134
Buchów
0
zastanawiam sie jako poczatkujacy...nie za wczesnie skoszone ....??
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Za wcześnie ale wyjeżdżałem i musiałem likwidacje zrobić :(
No ale trzepać trzepie i w smaku dobre nawet wyszło tylko mało ...
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
koło 10g tak na oko jak dorwałem wagę to już było 3g :p wiec koło 6-10 ale kopytne przyznam :p
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół