nasiona marihuany

[CFL66][0.10m2] 1x Critikal Auto Mazar FEM AF

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzięki za uspokojenie :)
dziś po południu wyjeżdżam i będę w niedziele wieczorem więc jak coś to musiałbym coś z tym zrobić ...
 
D

delete

Guest
Listek sobie zmutowal,nic wielkiego i wartego uwagi.
Nie masz co panikowac.
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzień 38

Witam wszystkich ponownie dziś zauważyłem coś nowego w moim pomidorku a mianowicie zbrązowiała mi łodyga od listka nie wiem czy na zdjęciu będzie widać :p tu przy listku gdzie jest ta miedziana nóżka :)



A tak wygląda moja mała roślinka :)




 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzień 40

Witam znowu mam kłopocik a mianowicie odrosty zaczęły mi rosnąc do góry chodź nie wszystkie niektóre nie rosną a powiększają się topy myślałem o obniżeniu rośliny ale czy to nie wpłynie na resztę krzaczka ??

 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Wydaje mi się że odrosty najpierw muszą się trochę rozwinąć zanim zaczną kwitnąc i to normalne że rosną do góry (do światła) a dopiero później tworzą kwiatostan ale lepiej poczekać na kogoś doświadczonego , ps ja bym je poprostu podgieła albo zbliżyła światło o ile żarówki nie przypala innych topkow. Pozdrawiam Olaaa
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dwa doszły do światła (szyby) niby taka letnia ale nie zaciekawię wyglądały te małe listki na razie mam zagięte w dół ale czekam na wypowiedz kogoś doświadczonego czy ta doniczkę obniżać czy jak ... :)
 
K

KILLUMINATI

Guest
to normalne zeby obnizac doniczke proporcjonalnie do wzrostu. roslina kwitnie juz i nad tym nie ma co dywagowac, aczkolwiek na pewno powinna jeszcze sie rozrosnac gdyz podczas kwitnienia roslina podwaja wzrost do pewnego momentu. mozesz podwiazywac boczne odrosty tylko pozwol im nabrac troche długości. podobnie jak z głównym topem...

pozdro :spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzień 44

Witam roślinka ma już 44 dni :p jak myślicie po tylu kłopotach ile jej jeszcze zostało i rozpoznać ze to już albo blisko ??

 

JSP

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
57
Buchów
0
ponad miesiąc spokojnie musisz poczekać.
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Witam mam takie pytanko czytałem ze w pewnym okresie roslinaka będzie wysysała jakieś związki z liści podajże potas ...
Mam takie dwa żółte listki i myślę że to to ale chcę się upewnić proszę o wypowiedz ... :)



 
K

KILLUMINATI

Guest
tak, bedzie pobierała, ale to chyba bardziej azot, jezeli to dolne liście. niedobór potasu objawia sie inaczej..
spokojna głowa, nic jej nie bedzie, tylko potrzebuje jeszcze duzo czasu by dojsc.

pozdro :spalony:
 
S

ssssss

Guest
Azot ssie nie potas..Jesli bd uwarzal ze przebiega to w zaszybkim tempie to mozesz podlac 1/4 -1/3 dawki na weg ale to jeszcze chwila,jak narazie wszystko ok.tak ma byc i jest to w 100% normalne.
 
D

delete

Guest
A do tego liścia pewnie mało światła dochodziło dlatego przyżółkną.Pozdrawiam
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół