nasiona marihuany

[CFL66][0.10m2] 1x Critikal Auto Mazar FEM AF

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Zielakgru

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
506
Buchów
0
Podnosisz lampę jak robisz zdjęcia, czy masz ją cały czas tak wysoko? Jeśli tak to nie dziwne że się wyciąga, CFL może być nawet 2 cm od rośliny. Dodaj wentylację i zbliż lampy to nie będą leciały w górę.
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
dzięki za dobrą rade z tym światłem dziś :) w sumie od rana mam jakieś 10 cm od szyby i już widać efekt od wczoraj tylko się wyprostowała ale za to poszła w listki :)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
Roślinka ma 32 dni jest powiązana do ziemi odbłysk zmieniłem na taki z blachy do ciasta oświetlenie 2x 33w 2100lm 6500k roślinka jest 10-15 cm od szyby dzielącej od światła dałem wiatrak mieszający dmucha na szybę i na roślinkę :) jak macie jakieś jeszcze uwagi to proszę pisać :)

Dzieki za dotychczasową pomoc :p


 
K

KILLUMINATI

Guest
Powiedzcie mi nad czym wy się tu rozwodzicie toż to jakiś badyl a nie plant daje mu max 5g suchego palenia max jak jeszcze czegoś nie spie****i oczywiście :lol3:
Zainwestuj w boxa poczytaj i może dojdziesz do wprawy :p

Znalazł sie ekspert od oceniania ku**a.. Pan negatyw<rotfl>

Rozwodzimy sie nad tym żeby chlopaczyna czegos sie nauczyl i jezeli nawet teraz sciagnie 5g to po to sa wlasnie udzielane podpowiedzi zeby teraz nauczył sie na bledach i przy nastepnej uprawie juz ich nie popelnil.

Jak na razie dobrze jest, ale ja bym juz tego czubka co sie wyprostował spowrotem do gleby dał<lol>
Jak tylko zauwazysz ze wysuwaja sie kolejne 2 szczytki to główny top dawaj od razu do gleby;)
I tak jak koledzy radza, maksymalnie blisko do lampy na tyle na ile mozesz.

Na razie dobrze jest.

Pozdro:spalony:
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
:smokee: dobrze mówisz nawet gdybyś przeczytał forum sto razy to nic Ci nie da bez praktyki , a błędy które popełnisz będą nauczka na przyszłość :) spokojnie konopia naprawde dużo wybaczy a tym, że trochę się wyciągnęła się nie przejmuj i rób swoje jak dotrzymasz do :harvest: to będziesz za***iście dumny ze swojego pierwszego palenia :) Pozdrawiam Olaaa
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzięki za wsparcie mam takie pytanka :p mam roślinkę ponad 30 dni z tego co mniej więcej się orientuje to niby 60 70 dni rośnie i coś mi się o uszy obiło o hodowli 12/12 ze niby szybciej dochodzą (taka prowadzę) i tu moje pytanie ile zostało temu krzakowi w tym sensie ile mam czasu na ratunek mojej kochanej roślinki ??

A drugie czy mogę zostawić na noc tylko mieszający wiatrak ??
 
K

KILLUMINATI

Guest
Dzięki za wsparcie mam takie pytanka mam roślinkę ponad 30 dni z tego co mniej więcej się orientuje to niby 60 70 dni rośnie i coś mi się o uszy obiło o hodowli 12/12 ze niby szybciej dochodzą (taka prowadzę) i tu moje pytanie ile zostało temu krzakowi w tym sensie ile mam czasu na ratunek mojej kochanej roślinki ??

A drugie czy mogę zostawić na noc tylko mieszający wiatrak ??


Nie można się sugerować że rośnie 60-70 dni, bo u jednego tyle bedzie rosła, a u drugiego może byc to na przyklad 100 dni..
Zostało mu jeszcze sporo, po prostu naginaj i bądź cierpliwy, a czemu jedziesz 12/12? Pewnie o tym, ze bedziesz mial mniejszy plon tez czytales..:freak:

Pozdro:spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Tak wiem jest to mój pierwszy plant i w sumie to chyba się trochę pogubiłem z tymi godzinami nie wiedziałem w końcu jak co i ile wiec wziąłem na 12/12 wiec jakoś tak wyszło :p wiem ze mniej ale moje :)

A co do tego wiatraka to pomyślisz ?? :p
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Killuminati ma rację zostawiaj włączony xd ganja jak człowiek nie lubi zaduchu :)
 
D

delete

Guest
Czolem.
Roślinę daj pod sama szybę,podloz jak najwięcej przedmiotów pod doniczke.
Najlepiej jakby to była plyta,która będzie druga podłoga Boxa,w ten sposób zmniejszysz powierzchnie uprawy,co zaprocentuje krzaczeniem się rośliny.
Jeżeli chodzi o materiał,który ma odbijać światło to muszę ci powiedzieć,że trochę lipny jest.
Lepszym zamiennikiem jest niewątpliwie biała farba,daje lepsze rezultaty,w Boxie jest jaśniej mimo,że światła jest za mało na dana powierzchnie (przykład).
Czym i ile na dana chwilę nawozisz?Jest to bardzo istotne.
Jeżeli chodzi o oświetlenie,śmiało mogłeś założyć żarówki o barwie 2700 K,rośliny je uwielbiają i krzacza się o połowę lepiej niż przy 6500 K.
Przy kwitnieniu są również rekomendowane przez wszystkich growerow,z czystym sumieniem Ci polecam Philips Tornado 24 W jak i te 32 W.
Jeżeli chcesz przyśpieszyć rozwój korzeni polecam z własnego doświadczenia Biopon do pelargonii,w Castoramie dostaniesz za 11 złotych,a działa rewelacyjnie.
Popraw LST,główny szczyt musi być niżej od pozostałych,by energia szła w nowe odrosty.
Także mógłbyś wrzucić wentylator mieszajacy na roślinę,nowe odrosty dzięki temu będą grubsze a co za tym idzie silniejsze,by na nich urosły dorodne kwiaty.
Mam nadzieję,że przydadzą Ci się rady starszego stażem rolnika :)
Powodzenia i zapraszam do swojego ogrodu,linki w podpisie.
 

Rozorbak

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2013
Postów
365
Buchów
1
:) fajnie :)
ciekawy jestem tego lst jak to będzie wyglądać jak zaczną puchnąć .
Mikrobox fajna sprawa więcej zabawy i kombinowania ! sam nie mam dużo większej powierzchni , jest co robić :) zapraszam do mnie ! z Fartem!!!!<joint>
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzień 35

Witam na stan dzisiejszy wygląda to tak :) i tu mam pytanko :p te odrosty z łodygi też próbować wiązać czy tak zostawić ??







 
K

KILLUMINATI

Guest
Hmm ona juz ci zaczela kwitnac.. Ja bym zostawil boczne tak jak są i naginał tylko główną łodyge.
Na razie dobrze to wygląda, ale powinna jeszcze sporo urosnąć.

Pozdro:spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Ok to tak zrobimy ten jej czubek całkiem do ziemi :) Dzięki :)

---------- Aktualizacja posta 13-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 12-07-2013 ----------

Witam doczytałem gdzieś (na forum)że zraszanie wodą+sok z cytryny poprawia smak ale nie wiem kiedy to robić znaczy od którego dnia i czy to działa

A drugie to odstawienie biohumus też chodzi o smak ale kiedy ??

Orientujecie się w tych tematach? a jak wy to rozwiązujecie kiedy przestajecie lać chemie ??

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Znowu jakiś problemik są to dwa liście takie pojedyncze z 2 piętra zaraz po tych co miał jak wylazło z ziemi.
Resztę obejrzałem i nic tam nie widać rosną w miarę równo i ładnie pojawiają się nowe liście a tu takie coś ...
co dalej z tym zrobić ??



Zrobiło się przez noc wczoraj było git...
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Przede wszystkim zachowaj spokój i nie panikuj dwa listki to nie tragedia zwłaszcza ze to pierwsze listki które są już stare i moze nie potrzebne :) albo poprostu są słabsze od innych :) z mojej strony to tyle i powinno wystarczyć dopóki ktoś obeznany nie spojrzy<palacz>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół