nasiona marihuany

[CFL66][0.10m2] 1x Critikal Auto Mazar FEM AF

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

KILLUMINATI

Guest
Ja bym ja na Twoim miejscu podsypala trochę i ostrożnie bardziej do ziemi wygięla :) ale z tego co widzę to musiałbys Ją do większej doniczki dać chyba


Teraz to juz chyba troche za pozno na podsypywanie. Sugerujac po obecnej ilosci ziemi jaka ma w donicy, to za wiele chyba by nie podsypał bo bedzie musial kieliszkiem podlewac gdyz bedzie woda sie wylewala z donicy, a podsypac mniej to tez nie ma sensu... Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest jezeli chodzi o ilosc ziemi ;P


Wielkość donicy nie ma znaczenia tak na prawde jezeli chodzi o wyciaganie. Ja u siebie mam 25L i od poczatku wyjscia na powierzchnie zero wyciagania, liczy sie natezenie lumenacji a nie donica..
Naginaj ja smialo, ale z wyczuciem i bardziej staraj sie z niej zrobic cos jak ala spiralke skoro nie ma mozliwosci zmiany na wieksza donice.

Pozdro:spalony:
 

Vixon

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2012
Postów
112
Buchów
1
widze ze ci jakos leci naginaj :spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dzień 30 za waszymi radami dotarłem do takiego etapu naginania :) czy to starczy ?? czy coś tu jeszcze kombinować ??

 
K

KILLUMINATI

Guest
ja bym ja jeszcze giął. naginaj w kształt koła az z czasem gorny top dojdzie do dolnej łodygi:D
tak to ci znowu moze w gore pojsc, a poza tym wiecej bocznych topkow odslonisz z gornej łodygi.
bez lipy jest

pozdro:spalony:
 
Ostatnia edycja:

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Mam takie pytanko jak ja nagnę go całkiem do ziemi to pomidorek mi na samym czubeczku urośnie ?? myślę ze ja bym go tak już zostawił chyba za wysoko nie pójdzie ??
 
K

KILLUMINATI

Guest
heh no a jak ma nie urosnąć? nawet jak go nagniesz centralnie do samej ziemi to on i tak bedzie prostowal sie do gory, chyba ze bys go pod ziemie zakopal:sunny: tylko trzeba zostawic troche luzu gdyz lodyga rosnie i sie poszerza i lepiej zeby nic jej nie blokowalo. naginasz po to zeby wiecej bocznych odrostów wyszło. gdyby roslina ci sie nie wyciagnela to bylo by ok, a teraz tylko gora bedzie sie rozwijac a im bardziej w dol tym odrosty beda slabsze.. zrobisz jak zechcesz - twoj wybor kolego;)
ja wczoraj zrobilem lst swojej i dzisiaj juz koncówki szczytów stoją dęba:D

pozdro:spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
W sumie więcej odrostów to lepiej :) tylko się martwiłem ze to mi już się nie podniesie i ta część która dotyka ziemi mi obumrze np. te duże liście i zostanie mi łodyga :p w sumie to wiem ze to lepiej ale wiesz jak jest sam też zaczynałeś i było wiele niepewności i obaw :p heheheh ...

Więc naginam :) po 21 wstawię fote z dzisiejszej operacji :)

Dzięki Pozdro ... :)
 
K

KILLUMINATI

Guest
tak, wiem jak jest, łapy sie troche trzesa na poczatku zeby nie zlamac itp. heh..
nie glebuj jej na scisk do ziemi, daj troche luzu do rozrostu łodygi, bo jak wiadomo bedzie stawała sie coraz grubsza z czasem.
obczaj tą fotke, wlasnie o takie cos mi chodzilo zebys zdziałał:)

pozdro:spalony:
 

master500s

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
30
Buchów
0
hujowe 30

Siema moim zdaniem masz za daleko od światła tego krzaka ja mam akurat 30dniowego no name ale pokazał już 8 szcztytów.(2300lumenów) Dobra rada nagnij go na około donicy (stopniowo) i pod światło ok 15 cm a między ro.śliną i lampą mieszający 24h pozdro
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
No ok to tak zrobię a co do tej foty to dobra sprawa tak podziałam :p a jeśli chodzi o te topy to jak one na początku wyglądają ?? takie białe włoski ??
 
K

KILLUMINATI

Guest
tak, one oznaczaja preflowery ale tutaj to jeszcze chyba za szybko zeby sie pojawiły..
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Mam taki koło pól centymetra właśnie przy szczycie... :) dlatego pytałem o to wyginanie żeby nie popsuć :p



takich pojedynczych jakieś 6 możne 8 niektóre są krótkie i ciężko stwierdzić czy to jest biały włosek czy początek liścia muszę kopić lupę :p
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
Powiedzcie mi nad czym wy się tu rozwodzicie toż to jakiś badyl a nie plant daje mu max 5g suchego palenia max jak jeszcze czegoś nie spie****i oczywiście :lol3:
Zainwestuj w boxa poczytaj i może dojdziesz do wprawy :p
 

master500s

Active member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
30
Buchów
0
h*j ze 5 gram

To co że 5 gram ważne że swój wtłok a co do badyla jak nad nim popracujesz to i 15 wyciągniesz z niego ja trzymam kciuki czekam na dalszy rozwój wydarzeń

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

A co do zginania póki na wegu lecisz to gnij ile plant pozwoli
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Badyl nie badyl ale mój badyl :p i to jest najważniejsze każdy głupi potrafi kupić box na allegro i hodować a ja tutaj sam sobie panem jestem ... :p Fakt trochę spraw zawaliłem ale kto się nie przewróci ten się nie nauczy... :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół