nasiona marihuany

[CFL66][0.10m2] 1x Critikal Auto Mazar FEM AF

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Witam a więc tak to moja pierwsza uprawa w box wiec postanowiłem pokazać to do czego doszłam i posłuchać ocen bardziej zaawansowanych farmerów.

Pomidorek jak w tytule : Critikal x Auto Mazar FEM AF (x1)
box szafka kuchenna wymiary od środka 32cm na 29 cm, używałem na początku żaróweczki 1200lm potem doszło do zmian na 2100lm a teraz mam 2x2100lm według kalkulatora to średnia, chciałem jeszcze dodać tom co była pierwsza te 1200lm ale to juz by było blisko max lm na te wymiary wiec zrezygnowałem.
po przemianach pomidorek zaczął lepiej wyglądać i rośnie w oczach :)

Używam biohumus, podlewam codziennie 100ml/5ml (woda/biochumus) a ph miedzy 6-7. (używam kwasowego miernika ph ).



- Pomidorek wyłonił się z pod ziemi (1 dzień)




Zapach pomidorka robi się coraz bardziej wyraźny (20 dzień) foto





Stan na dzień dzisiejszy...
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Witam a planujesz jakiś trening ? I masz tam jakiś wiatraczek, żeby jej duszno nie było i jaką temperaturę utrzymujesz w boxie? No i tłustych topow Ci życzę :)
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Wiatraczek w sumie to mam ten co wyciąga nie montowałem innego ze względu że zauważyłem ze w box jest wiaterek i roślinka się kiwa w sumie jak była mała teraz jej tak fajnie listki falują :p
trening w sumie miałem małe kłopoty z oświetleniem i musiałem ja trochę pogiąć i część jet już pod ziemią jakieś 7 cm.
Myślałem o powiązaniu jej ale jak się bardziej zaliśći to zobaczę :p temperatura tak się waha w sumie dyzo zależy od temperatury w pomieszczeniu gdzie jest box tak od 26C w nocy do 30C w dzień :p
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
No 26 w nocy to sporo :) ale nic jej to w sumie nie zaszkodzi a można zapytać z kąd pecha ?
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
pestka szop :)

W sumie mniej się nie da, to i tak jest dyzo mniej morze trochę słabo wygląda ale miałem sporo problemów najpierw z oświetleniem wyrosła jak tyczka z 2 małymi listkami potem temperatura od 29C do 33C no to dałem szybę następnie wilgotność 14 % to teraz mam zawieszone skarpetki zamoczone w pociętej puszce po piwie to doszło do 45% jeszcze ph były jaja teraz kombinuje nad co2 z sodki i kwasku mam tu takie cudo ale muszę je dopracować :p
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
<palacz>wiesz co temperaturę myślę że zbił by Ci wiatraczek mieszający a z wilgotnością to podobno keramzyt pomaga podwyższyć, głowy nie dam bo sama nie korzystam (wole szmatko-ręczniki zamoczone w naczyniu, które w dodatku ładnie odbijają światło <joint>) ale wielu userow go stosuje może warto spróbować to koszt paru złotych :)
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
W sumie wiatrak mam mogę spróbować :) jutro to sprawdzę :p a z tą wilgotnością to popatrzę jeszcze :)
A z tym treningiem to jak myślisz wyginać ja czy tak zostawić już ??
 
D

delete

Guest
Wyginaj kolego wyginaj , podwiązuj itp. Trening dużo daje :)
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Jak przedmówca naginaj, podwiązuj , ładnie się rozkrzaczy i obdarzy większym plonem :) :harvest:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Dobra wykonałem małe wyginanko i zamontowałem wiatrak mieszający pod zasilanie z ładowarki od telefonu :)
co sadzicie o tym ??


 
K

KILLUMINATI

Guest
Wyciągnęła się nieco.. Nagnij ja bardziej moim zdaniem, tylko nie podlewaj przed bo mozna złamać niechcący.

Pozdro i powodzenia :spalony:
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Bardziej no ok zrobię dzisiaj po wyłączeniu światła i przed podlaniem :)

Wyciągała się bo miałem mały problem ze światłem ale już to opanowałem.:p
 

olaaa

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
99
Buchów
0
Ja bym ja na Twoim miejscu podsypala trochę i ostrożnie bardziej do ziemi wygięla :) ale z tego co widzę to musiałbys Ją do większej doniczki dać chyba
 

adam78

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2012
Postów
90
Buchów
0
Powoli ja przybliżam już jest bliżej ziemi :) co do doniczki to mam mało miejsca w box i taką dałem żeby ograniczyć wysokość roślinki

Ps. co do wiatraczka mieszającego to już go niema temperatura wzrosła do 32C a wilgotność spadła do 24%
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół