nasiona marihuany

Dobry odbłyśnik na lato do boxa 1m2

  • Autor wątku analityk lucyfera
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
A

analityk lucyfera

Guest
Witam.
Właśnie składam nowego boxa i zastanawiam się nad odbłyśnikiem.
Dobrze rozpraszającym światło na boxa 1mx1mx2m.
Dodam, że chciałbym utrzymać względnie niską temperaturę, i jak najlepsze rozproszenie światła po całym boxie.
Niestety podczas kilkudniowych upałów temp. w pokoju może dochodzić do 30st.
Podstawowym wentylatorem wyciągającym będzie PK z regulaja obrotow i temperatury fi125 0-420m3/h trochę zwolnionym przez filtr carboriginal 250-500m3 fi125
Zastanawiam się nad 3 opcjami.
1) CT bez odbłyśnika + LUCILU MEDIUM MIRO9 dodam dodatkowe rury z wentylatorem dospel 150m3 zaciagającym świeże powietrze z zewnątrz(pokoju) i wpychającym do cooltuby, dalej powietrze wyleci poza boxa - taki obieg od lewej do prawej sciany boxa
2) Sputnik taki sam wentylator dodatkowy i ten sam dodatkowy obieg
3) Odbłyśnik Northstar Hortiline http://www.domowauprawa.pl/sklep/os...star-reflector-miro9-97-60x60x16-cm-szczegoly zaciekawił mnie ten odbłyśnik jest duży, tylko nie wiem czy ma szybe? ale do niego nie musiałbym robić dodatkowego obiegu tylko ustawił rure nad nim i ciepłe powietrze sam by zaciągał.
Ponoć jest tak skonstruowany że ciepłe powietrze idzie do góry.
Teraz mam 2 podstawowe pytania:
1. Który polecacie, argumenty
2. Czy szyba dużo pochłania lumenów i UV. Z tego co wiem to UV dość dużo a jak to jest z lumenami?
Proszę o pomoc.
 

JointSport

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2013
Postów
62
Buchów
0
Zapraszam do lektury wiele testów i argumentów i na prawdę wszystko jasne, moim zdaniem nikt lepiej Ci nie podpowie niż wiedza jaka jest dostępna w tym numerze Spliffa a ta z kolej pochodzi z książki Mr. Jose "Jak uprawiać Indor?"
Numer Spliffa 42 dostępny na oficjalnej stronie gazety.
Pozdro ;)
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Odświeżam
Czy od końca 2013 i wydania 42 numeru splifa wiele się nie zmieniło i adjust-a-wings dalej daje czadu? :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Odświeżam
Czy od końca 2013 i wydania 42 numeru splifa wiele się nie zmieniło i adjust-a-wings dalej daje czadu? :)

Biały Wing robi robotę, znajomy ma i sobie chwali. Nie wiem jak srebrny bo nie miałem styczności jakiejkolwiek.
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
Podjarałem się na ADJUST-A-WING AVENGER MEDIUM z blachy MIRO9 do boxa 80cmx100cm. Przed zakupem powstrzymuje mnie tylko data wydania splifa i znajdujących się w nim porównań. W dwa lata mogł wyjść jakiś nowy produkt nowej generacji ale czy tak jest?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół