nasiona marihuany

Kindle i inne e-readery

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Siema,

Jestem posiadaczem Kindle'a. Dzieki temu urzadeniu zaczalem ponownie czytac ksiazki.

W ciagu ostatnich dwoch tygodni przeczytalem 3 ksiazki Jespera Juula (goroca polecam rodzicom-obecnym i przyszlym) i polowe Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower's Bible - Jorge Cervantes'a.

Czy ktos z was uzywa e-readerow? Czy mozecie polecic jakiekolwiek serwisy z ksiazkami?

Zapraszam do dyskusji.

yo
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Czytam papierowe 2-3 tygodniowo. Ereadery meczyly moje oczy. Wole bibliotekę publiczna
 
D

delete

Guest
Czytam papierowe 2-3 tygodniowo. Ereadery meczyly moje oczy. Wole bibliotekę publiczna

To swietnie. Tylko nie w temacie ;) Pytanie brzmi troche inaczej.

Mi e-reader umozliwil czytanie zawsze i wszedzie tam, gdzie nie mialbym szansy trzymac ze soba ksiazki.
Bardzo pomaga szlifowac angielski dzieki wbudowanemu Thesaurusowi, ktory wytlumaczy ladnie nienzajome slowo, dzieki czemu odpada koniecznosc noszenia ze soba slownika :sunny:

yo
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
No to w kwestii e-readera sie wypowiem.
Wymyśliłem sobie ze połącze funkcje elektronicznej książki i pseudo komputera i kupiłem tablet 10" goClever.
Chybiony pomysł. Męczy oczy, słaba bateria, kiepsko widoczne w słońcu.
 
G

Gimli to cwel

Guest
Jak chcesz czytac na sloncu to kupuje sie z ekranem ips i cos lepszego niz tablety sprzedawane w biedronce.
 
D

delete

Guest
No to w kwestii e-readera sie wypowiem.
Wymyśliłem sobie ze połącze funkcje elektronicznej książki i pseudo komputera i kupiłem tablet 10" goClever.
Chybiony pomysł. Męczy oczy, słaba bateria, kiepsko widoczne w słońcu.

Dalej nie w temacie, bo tablet to nie e-reader...

E-reader to proste urzadzenie z tzw. e-atramentem w ktorym oprocz funkcji czytania nie ma prawie nic. Bateria wystarcza na 1-2 miesiace.

Chodzi mi o np. KINDLE, KOBO, NOOK..

Tablet nie nadaje sie do dlugiego czytania..
 

WatchingTheSky

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
377
Buchów
0
Też mam od około pół roku kindla classic. Kupiłem używanego za około 350 zł. I uważam, że był to jeden z najbardziej udanych zakupów ostatnich lat :D

Przede wszystkim dlatego, że można za darmo ściągać setki książek z chomików, torrentów i innych miejsc. W większości są to OCR ze skanów papierowych wydań, ale na prawdę większość jest całkiem dobrze zrobiona, bez literówek i tak dalej.

Do tego rzecz jasna bardzo łatwo i szybko można przesyłać na kindla dłuższe teksty z internetu. Teraz często nie czytam już artykułów na kompie tylko je wysyłam na czytnik i w wolnej chwili sobie przyjemnie czytam nie mecząc wzroku.

Co do serwisów z książkami to co masz na myśli Ainm Dom? Najwięcej jest na chomiku, jeśli chodzi o pirackie.
Polecam także zainteresować się forum http://forum.eksiazki.org/, oraz blogiem http://swiatczytnikow.pl/.
Można tam znaleźć dużo nowinek ze świata czytników ;)
 

kobyla

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2014
Postów
156
Buchów
0
Trochę stary temat, ale zdecydowanie polecam ludziom e readery. Dzięki mojemu nook'owi zacząłem czytać książki. Wcześniej męczyło mnie trzymanie papierowych książek i przez to nie czytałem tyle ile bym chciał. Czytanie stało się niezwykle proste: ściągasz książkę w odpowiednim formacie, wgrywasz na urządzenie i gotowe! Dodatkowo urządzenia takie nie są wcale drogie, bateria starcza spokojnie ponad miesiąc przy intensywnym użytkowaniu. Same plusy, ciężko doszukać się minusów.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół