nasiona marihuany

[ok.20][Durban Poison, Purple Maroc, Maroc, Outdoor Grapefruit, Orange Bud x Maroc, Outdoor Mix] I LOVE THIS GAME ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Jestem na forum już od jakiegoś czasu, ale głównie jako obserwator. Chciałbym podzielić się swoimi poczynaniami ukrytymi w moim rajskim (mam nadzieję) ogrodzie. Jest to mój 3 outdoor: pierwszy nie wypalił do końca - wyszedł tylko jeden automat, natomiast reszta została stratowana (10 shamanów); drugi outdoor 2012 już lepiej - wyszło co prawda nie wiele ale zawsze to swoje (durban poison i purple maroc oraz do tego mały big bang af).

Natomiast w tegorocznym outdoorze biorą udział takie o to pestki zamówione u Quake'a:
- Maroc fem x2 od FS
- Purple Maroc fem x2 od FS (wykiełkował tylko jeden - nawet korzonek się nie pokazał na wacie)
- Outdoor Grapefruit fem x4 od FS (miły być 2, ale Q był dobroduszny i wysłał 4 ;D)
- Durban Poison fem x2 od DP
- Orange bud x Maroc x8 F2 (jeden już się określił jako panicz więc obecnie jest x7)
- był Outdoor Mix fem x1 od Q jako gratis (miał problemy z wyjściem z ziemii, a gdy już mu się udało to 2x zdeptał go jakiś dzik lub sarna i niestety nie wytrzymał)

Z nawozów będzie używane:
- biohumus
-asahi sl
- florowit z dolomitem i innymi mikro i makroelementami w granulacie
- dolomit
- florovit na flo
- coś na kwitnienie może jeszcze dojdzie ale to z czasem

Podlewanie wodą z pobliskiego strumyka.

Dołki na spocie przekopane, do tego dodany dolomit i ziemia uniwersalna do kwiatów. W czerwcu natomiast został dosypany florowit w granulacie i po trochu ziemi uniwersalnej do kwiatów.
Ziarna poszły na watę 8 maja, po ok. 2 - 3 dniach pokazały kiełki i poszły na tacki w ziemię do prowizorycznego mini foliaka na spota - niestety nie mam możliwości posadzenia nic w domu jak co niektórzy zaczynają outdoor w marcu bądź nawet llutym ;p). I tak do tej pory dziewczyny sobie lecą.
Na początku zdjęcia tylko po 2 -3 rośliny bo i tak nie było co pokazywać, z czasem gdy dziewczyny podrosną to będę je podpisywać.

16 maj


20 maj


23 maj - dzień przesadzenia do docelowych dołków

dwie przykładowe:




29 maj i przykładowe roślinki:




4 czerwiec






13 czerwiec










21 czerwiec (od teraz o ile się nie pomyliłem to zaczynam podpisywanie roslin):
Purple Maroc


Durban Posion - coś mi tu zaczął marudzić ale dostał lekarstwa więc zobaczymy przy następnej wizycie co z nim


chyba Out Grapefruit


chyba Maroc


OBxM




wspomniany OBxM jajcarz



To na tyle na początek naszej fotorelacyjnej znajomości - w końcu się przełamałem aby ją założyć, ale to chyba zasługa G.Dragona ;]
Aktualizacja będzie ok raz na tydzień - częściej na spota nie latam.
A na koniec 3 zdjęcia z poprzedniego OUT'a:
Mini gratisowy Big Bang af


Trójząb - Nieduży Durban Poison


No i też nieduży ale bardzo mocny Purple Maroc


PZDR i do usłyszenia! <peace>
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
A więc tak się sprawy mają moi mili ... po 2 tygodniach czas na UP! nie chodziłem na spota, bo obfite deszcze były regularnie, granulowany nawóz podsypany (jak pisałem wcześniej) ... roślinki zadowolone ogólnie - 3 samce wyrwane (orange bud x maroc); no i 3 lub 4 orangeXmaroc zapoczątkowały kwitnienie z czego jestem niezmiernie zadowolony ;D
Dodam, że (bo na początku nie napisałem) słońce wstaje panienkom ok 7:30 - 8:00 a zachodzi za drzewa ok 18:00 ... póki co to rosną same sobie w górę, ale będzie jeszcze nagięcie dziewczynek (dzisiaj nie miałem przy sobie sznurka aby zrobić LST).
OK. Lecimy ze zdjęciami!

Purple maroc (ok 180 cm - największa):


Durban Poison 1 (marudziły mi dwa ale nawozik się rozpuścił w glebie i działa ok):

DP 2


Grapefruit outdoor 1 i 2



Maroc 1 i 2 "o ile nie pomyliłem zdjęcia do 2" (widać, że też zbiera je na FLO, bo zaczynają powoli formować kwiaty ;])



Grape Out 3


Na dole Grape Out a na górze OBxM (myślę, że panienka)


OBxM


OBxM kwitnący

i jego formujący się szczycik ;]


jeden z 3 wyrwanych jajcarzy OBxM


Everybody (ryzyk fizyk ;p)


Kolejny UP za około tydzień ... w przypadku występujących deszczów możliwe, że ciut dłużej. AHOY & PZDR <peace>
 

']['

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2010
Postów
118
Buchów
0
Widać że ruszyły porządnie do przodu ;) i teraz ładnie się to prezentuje...
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
przyznam, że bardzo miło jestem zaskoczony 2 tygodniowym progresem jaki poczyniły - oby tak dalej ;D a tymczasem, po treningu czas na <piwofuck> CIAO!
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
A więc tak Ziomki Ogrodnicy! Witam Was serdecznie po 2 tygodniach przerwy! <peace> Po dzisiejszej gierce w basket (dzięki Panie Bucku, że pogoda powraca do normy letniej - ulewy i zimne nocki wyniszczały moje rejony), postanowiłem pojechać na spota i zobaczyć co się dzieje z Pannami. Pogoda nie rozpieszczała, ale jest dobrze, choć zawsze mogłoby być lepiej (w żadnym wypadku nie narzekam).
Dodam, że rezygnuję z LST, mam teraz bodajże 12 lub 13 krzaków i nie mam czasu na zabawy ze sznurkiem w krzakach - wiem wiem, że może to nie jest dużo roboty ale pozostawię je same sobie i zobaczę jak to wyjdzie (ja tylko wpadam na kontrolę co ok. 2 tyg. i je podlewam + jedzonko); niech matka natura nad nimi czuwa.
Dzisiaj poszła pierwsza dawka florovit na flo (zalecane od początku kwitnienia), ale nie będę ich raczej mocno nawoził ... podstawowe żarełko będą dostały.
A więc teraz foty - sorki ale robione telefonem (nie będzie takiego efektu jak np.: u MasterGolasa ;p)

lewa: durban poison1; prawa: purple maroc ok. 210cm - najwyższa panna


lewa: out grape1; prawa: durban poison2


out grape 2


maroc 1 i maroc2


lewa przód: grape out3; środek: OrangeBudxMaroc1; lewa tył: grape out4; prawa tył: OrangeBudxMaroc2


OrangeBudxMaroc 3 i 4 (pierwsze kwitnące)


OBxM, który pierwszy zaczął kwitnąć z początkiem lipca


i jego szczycik bardziej z bliska



I na koniec grupowe ;]


Dodam, że roślinki mają średnio po ok 170cm - najwyższa ok 210cm PM, a najniższa ok 100-120cm OBxM.
Nie mam co narzekać, póki co to wszystko ładnie idzie. Kolejne dziewczyny po OBxM także zbierają się do flo prócz Purple Maroc, ale tego się spodziewałem bo w poprzednim roku także zaczęła mi kwitnąc chyba na początku sierpnia.

A więc do usłyszenia forumowicze - mam nadzieję, że w miarę postępu, przybędzie także kibiców! PZDR <piwofuck>
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
SERWUS wszystkim!!! ojjjj nie było mnie tutaj prawie 3 tygodnie, a było to spowodowane brakiem mojego lapka i dostępu do świeżych fotek! Dzieję się dobrze - wszystko idzie w dobrym kierunku! Wrzucę teraz kilka zdjęć z 1 sierpnia, a świeżutkie zdjęcia z pola bitwy będą jutro (gdy nastąpi wniebowzięcie!) ;]
PS. Dziewczyny dostają florowit w zalecanej dawce co podlanie (N-P-K 3-6-8).


Wyrwany OrangeBud x Maroc, który okazał się samcem - a tak ładnie się zapowiadał ;p


Purple Maroc (największa) ok. 2,7m wysokości


Durban Poison 1 po lewej (coś mu obciachało odrosty na dole ale tak to trzyma się całkiem dobrze), a po prawej Purple Maroc dla porównania


Durban Posion 2 (bardziej dorodny i nieuszkodzony)


GrapeOut 1


Grape Out 2 też jest sporawy (ok. 2m)


Maroc 1 (zaczął kwitnąć) a w tle 2x OBxM


Maroc 2 a dalej w tle 2x Grape Out


i formujący się szczyt któregoś z Marocańców


Grape Out 3


Grape Out 4


OrangeBud x Maroc 1 (jeszcze się nie określił 1go sierpnia ale mam nadzieję, że jutro ujrzę panienkę ;] najniższy ze wszystkich - ma ok. 1,2m)


OBxM 2 (będzie najszybszy do ścinki co mnie niezmiernie cieszy ;])


i to jego topek


OBxM 3 (zaczął kwitnąć parę dni później po 2gim)


EVERYBODY in da house




A więc tak jak pisałem wcześniej: wszystko zmierza w dobrym kierunku. W tej chwili nie będę się rozpisywał - oglądajcie i oceniajcie, a jutro świeże wiadomości z mojego garden'a.
PZDR!!!!! <piwofuck>

---------- Aktualizacja posta 15-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 14-08-2013 ----------

Tak jak pisałem w poście wcześniej, nadchodzą nowinki z ogrodu!
Jest wporządalu, chociaż coś dalej podgryza mi dolne odrosty i jedna roślina została staranowana zapewne przez jakiegoś dzika (dobrze, że uszkodzenia niezbyt poważne). Zapaszek jest za***isty w obrębie kilku metrów ... podlane zalecaną dawką florovitu ... mini topki z połamanych odrostów suszą się spokojnie i zapewne zostaną zapakowane w jakąś bletkę w niedalekiej przyszłości ;] a teraz fotY:

Najwyższy Purple Maroc (dopiero zaczyna wypuszczać kwiaty - szkoda, że tak późno, a w poprzednim roku na początku sierpnia zaczął kwitnąć, tyle że miał 1,5m a nie 3m ;p) ;D a po lewej od ziomka Durban Poison 1


Lewa - DP; Środek - Purple Maroc; Prawa - Grape Out


Lewa - Maroc (zaczyna dopiero zawiązywać kwiaty); Środek - Grape Out (też zaczyna formować topy); Prawa - Durban Poison 2


Kilkoro w ujęciu


2x Orange Bud x Maroc


topek największej choineczki OBxM



Topek 2giego OBxM (ten co zaczął później kwitnąć i został staranowany ale żyje;])


Kwitnący Maroc i reszta ekipy


everybody jak zawsze ;]


topek Maroca




I to by było na tyle z dzisiejszej wyprawy ... życzę i sobie i Wam wszystkim za***istej pogody aż do harvestu co by panny zrobiły się dobrze puszyste ;]
no i łyknijcie dzisiaj moje zdrowie bo niestety nie mam długiego weekendu ;]
PZDRRRRRRRRRR <peace>
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
tak się tylko wydaje ... to jest kawałek odsłoniętego miejsca wśród za***istych chaszczy - mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy aby baraszkować w takim gąszczu. btw. sam nie wiem co mi przyszło do głowy aby tam wchodzić bo nie jest to łatwe, ale czego się nie robi dla takiego hobby ... w sumie im lepszy gąszcz tym lepiej ;]
<coolpalacz>
 

SibannaC

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2011
Postów
81
Buchów
0
Bardzo za***iście to wygląda. CIekaw jestem grapka, bardzo dobre palenie, ciekawe jak CI wyjdzie... Pozdrwiam.<joint>
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
nie na przypale ten spot ? wszystko odsłonięte..
Raczej przysłonięte. Południowa strona zakryta przez drzewa, prawda? Miejsca mają sporo, a mimo to wyciągają się i idą tylko w górę. Tak czy inaczej, nie jest źle. Powodzenia do końca.
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
Odpuściłem trening (LST), ogólnie sporo roboty by było (nie mówię, że jakoś leniwy jestem), ale postanowiłem pozostawić je samym sobie i zobaczyć co z tego wyjdzie dlatego było od początku 20 roślin a nie np.: 10 z treningiem LST. Pożyjemy i zobaczymy jak to porośnie. A także jestem bardzo ciekawy jak wyjdzie ten GRAPEK, i coś czuję, że ten OBxM też będzie miał ciekawe "***nięcie" ;D jutro chyba relacja z ogrodu YO ;]
PS. Każda strona świata jest zasłonięta w tym gąszczu, a grzybiarzy raczej tam nie będzie ;p ogólnie miejscówka mogłaby być domem dla ok. 150 - 200 roślin - tylko ile z tym roboty by było to hoho <wodna>
tak jak jest w prologu napisane: słońce świeci tylko między 8 - 18 więc może i dlatego je tak wyciąga do góry ?!?
PZDR

---------- Aktualizacja posta 27-08-2013 22:45 ---------- Czas poprzedniego posta 26-08-2013 20:41 ----------

OK!!! Powracam z nowiną z ogródka hey pasterze! Mam dwie wiadomości - obie nie są złe, ale jedna trochę tak ;/ Dałem trochę ciała, gdyż ostatnim razem nie miałem przy sobie TOPSINA na pleśń i tym razem teżnie zrobiłem oprysku ;( wchodzę tam i ... jest gitara: krzaki w miarę prężnie idą do przodu, chociażnie są w tak zaawansowanym flo (chodzi o ogół) jak bym sobie tego życzył, ale dają radę.
Przyglądam się dwóm najbardziej rozwiniętym OBxM - zapach za***isty, po dotknięciu aż kleją się paluchy! I tu z***ałem z opryskiem, a mogłem się spodziewać, że będą podatne na pleśń i profilaktycznie je spryskać fu*k ;/ zastanawiałem się chwilkę, czy ścinać już dwie rośliny choć wiem, że trochę im brakuje (ok 2 tygodni tak myślę) ?!? wybrałem taką oto opcję: ściąłem zakażone topy, usunąłem pleśń i zostawiłem zdrową resztę na suszarce (i tak miałem wziąć sampla na weekend ale nie spodziewałem się, że aż takiego). Na krzakach zostawiłem zdrowe topy co by jeszcze podpuchły i jutro lecę neistety jeszcze raz w krzaczory przez moje zapomnienie, aby popryskac wszystkie krzaki roztworem na pleśń - mam nadzieję, że pleśń już odpuści ;]

Dobre wieści są takie, że wszystkie rośliny ruszyły z kwitnięciem - jedne szybciej i lepiej, dwie troszkę wolniej ale jestem dobrej myśli!
Zostało 11 krzaków (po goleniu 2 OBxM można powiedzieć, że 9,5 krzaka ;p)

Ostatni z nieokreślonych OBxM okazał siębyć jajcarzem więc odpadł z działeczki ;]

Co by tu więcej napisać hmmmmmm jak przyjdzie mi coś do głowy to dopiszę jeszcze ocb a tym czasem porcja zdjęć:

2x OBxM


i po oskrobaniu


fatum (jedne z licznych)



a był całkiem okazały ;/



od lewej: Durban Poison 1 (zawiązał kwiatostan); Purple Maroc (także rozpoczął kwitnąć); Grapefruit Outdoor (też ładnie mu w kwiaty zaczyna iść)


Widok na kwitnącego Maroc'a (jest chyba jedną z mniejszych ale za***iście pachnie;])


2x Grapefruit Outdoor (po lewej też ładnie wystrzeliła)

i topek Pani po lewej (jakiś z połowy "piętrostanu")


od lewej: Grape (poprzednie zdjęcie był po prawej); 2x Durban Poison oraz Purple Maroc; W kadr po prawej wkradł się chyba Maroc 2 zaczynający dopiero przygodę z kwitnieniem


Ziomek przy Purple Maroc'u (wyciągnięte ręce mają ok 262cm, sam Ziomek ma 190cm wzrostu)


takie tam




Pozostaje jutro znów udać się na nieplanowaną w kalendarzu wycieczkę ... no ale co poradzić, jeśli samemu się zawiniło ;/
Mam nadzieję, że od teraz będzie już bez takich przygód.
Do usłyszenia!!!!! PZDR!!!!! <peace>
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
Witam po chwilowej nieobecności spowodowanej delegacją z pracy. Sprawy mają się elegancko póki co ... zdjęcia, które umieszczę zostały zrobione w sobotę ;] 2x OBxM zostały ścięte do końca i teraz powoli się suszą, reszta roślin natomiast powoli o przodu, choć trzeba przyznać, że troszkę przyspieszyły.

2x OBxM





2x Grape Out



pierwsza z prawej: 2x Maroc i 2x Grape OUT; dalszy rządek o lewej: 2x GrapeOut, 2x DurbanP (schowane za GOut). i Największa PurpleMaroc


Następnym razem postaram się porobić lepsze foty, bo teraz kacor męczył niesamowicie i weny nie było ;p PZDR i do usłyszenia <rotfl>
 

szefooo

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2010
Postów
142
Buchów
0
SIEMANO!
sorka Panie i Panowie za tak długą nieobecność, ale sprawy prywatne okupowały mój prywatny grafik i wyszło jak wyszło.
OUTDOOR został doprowadzony do końca ... rośliny ścięte 19-20 październik (2 tury bo n raz kupa roboty jak dla 2óch osób). Mam kilka zdjęć z ostatnich chwil, choć może to i nie wiele za co serdecznie przepraszam! Oto co mam:

2x OBxM z pierwszej ścinki dwie "choineczki"


wyszły tego 4 słoiki 700 ml suchego sorciku


kolejnie lecą zdjęcia z 19-20/10/2013
chyba GrapeOut


po konkretnych opadach w moim regionie przed ścinką PurpleMaroc - L i GrapeOut - P


w trakcie obróbki


Purple Maroc


część po suszeniu przy porcjowaniu w słoiki


część wytworów




więcej zdjęć nie posiadam, tylko tyle udokumentowałem przy ścince ;/ a było tego trochę więcej (wyszło: 2 plecaki ze zdjęć; do tego chyba 4 lub 5 worków 20L dobrze upchanych, także jak te na zdjęciach). Z jednego Maroca nie jestem zadowolony, gdyż niby był 220cm a taki popcorn na całej roślinie, że masakra; za to drugi Maroc zadowala w zupełności i topkami i mocą. Pogoda we wrześniu była u mnie strasznie tandetna (zimno i deszcze) przez co chyba rośliny nie napuchły tak jak powinny pomimo dostarczanego nawozu na FLO.
Ogólnie nie jest źle, materiał dla siebie mam zamarynowany w słojach, część już poszła w świat (180g puściłem ziomkowi; dla siebie zostawiłem porównując do oddanego sprzętu ok. 100-120g - niestety nie mam jak tego zważyć teraz, ale niebawem zrobię zdjęcie cukierków jak będę wietrzył słoiki). Dodam, że jest to moja połowa, drugie pół ma mój wspólnik i naprawdę jest zadowolony z sorciku - nie spodziewał się takich rarytasków. Wkrótce więcej spostrzeżeń!!!
PZDR ;D
 
K

konrafal77

Guest
No muszę przyznać że się postarałeś , trochę roboty z tym było na pewno ,ale na pewno się opłaciło ,przynajmniej wiesz co palisz . Z fartem w następnym sezonie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół