nasiona marihuany

Mój ogródek w lesie

Wyszukiwarka Forumowa:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Nie wiem czemu ale jak byłem dzisiaj na spocie patrze a tu wszystkie oprocz jednej rosliny byly tak powyginane jak ta Twoja(malutkie są te moje, narazie mają kolo 18cm). Na pewno nie z przesuszenia;/ Może to ślimaki? wchodzą i pod ich ciezarem wyginają planciki?

Na slimaki bym raczej nie obstawial, bo jak sie dorwie juz slimak do planta to na ogol go zje, lub chociaz obgryzie lodyge. Stawial bym raczej, na to ze sie po prostu wyciagnely troche i po rozlozeniu wiekszych lisci polozyly sie, sam mialem taka sytuacje i po przesadzeniu i zakopaniu niepotrzebnej czesci lodygi rosna normalnie.

@Glinka szkoda ze te lr wszystkie okazaly sie meskie, sam mialem 7 i tylko 2 dotrwaly do dzisiaj ;/ 1 boy & 1 girl beda nasionka f3 przynajmniej, co poradzic, ciezki jest zywot outdoorowca.. a pozostale plany wygladaj bardzo przyzwoicie :) powodzenia
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Na slimaki bym raczej nie obstawial, bo jak sie dorwie juz slimak do planta to na ogol go zje, lub chociaz obgryzie lodyge. Stawial bym raczej, na to ze sie po prostu wyciagnely troche i po rozlozeniu wiekszych lisci polozyly sie, sam mialem taka sytuacje i po przesadzeniu i zakopaniu niepotrzebnej czesci lodygi rosna normalnie.

Watpie bo rowniez zakopalem niepotrzebna czesc lodygi, ktore juz sie wzmocniły wiec spokojnie utrzymują liscie. Planty wygladały jakby ktoś po nich przeszedł;/
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
Wczoraj wybrałem sie na mełe spotowanie.

SPOT1

Nawet na niego nieposzedlem. Skoro wszystkie sa meskie to niech sobie rosna z malutkim DL. Może jak bedzie mi sie chcialo to podskocze zobaczyc co tgam slychac jakos we wrzesniu. heh

SPOT2

DL jakos daje rade. Jakos dziwnie zmutowany (na zdjeciu tego zabardzo niewidac) ale rosnie fajnie. Bardziej sie rozrasta na boki niz ku górze ale naginam go troche zeby swiatło docierało rowniez pomiedzy liscie.






SPOT3

Z wszystkich 6LR#2 tylko 2 okazaly sie żeńskie.
W sumie to niezaciekawy bilans bo z 12 LR#2 żeńskie okazaly sie tylko 3.






SPOT4
3 Passion'y




 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
widze ze te passiony u ciebie tez jakies dziwne, nie wiem co to ma byc ale wiekszosc ludzi z forum ma problem w tym roku z p#1, moze pestki juz stare lub inna przyczyna, jak by nie bylo w przyszlym roku p#1 na pewno nie wezme

danish landrace najladniejszy
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
lolek ja na swoje passiony nie narzekam :p nasiona od ludzi z forum a co do danisch landrace to wymiata także jak romulan x ssh
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
lolek ja na swoje passiony nie narzekam :p nasiona od ludzi z forum
hmm tylko pestki od ludzi to pewnie swierzutkie z tamtego roku a co w tym roku dp wpakowalo do kartonikow z napisem passion#1 nie wiem ale na pewno gorna polka to nie jest, mam skunka special i ww ktore nie sa rewelacja na out i rosna duzo lepiej, nie tyraja ich niedobory, nie sa pokrzywione w przeciwienstwie do p#1, a wszystkie planty maja identyczne warunki, passiony sa skarlowaciale, wyciagniete i styrane przez jakies choroby/niedobory ja bynajmniej pomyslu jak z tego wyjsc juz nie mam :/
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
radzę odstawić dutch passion są inne o wiele lepsze seedbanki
 

Boss

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
106
Buchów
1
ja tam na swoje passiony nie nazekam.. na 10 krzaczkow juz 2 kwitna a jeszcze kilka czeka na pokazanie plci.. takze jest git..d; moze paenie bedzie pod koniec sierpnia..;d;d
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
ja kolekcjonuje tylko mało znane crossy zazwyczaj od dobrych ludzi nie przepadam za komercją
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
APLOŁD

Podczas spotowania
LowRyder'ki dostały sporą dawke Plantonu K , natomiast Passiony obficie podlałem Biohumusem Forte.

LR#2



LR#2



LR#2



DanishLandrace
Niestety okazał się męski wiec widzicie go tutaj po raz ostatni.
Przy następnym spotowaniu leci pod kose.



Passion#1



Passion#1



Passion#1

Ten najmarniejszy z ostatniego posta.
Nawet nierobiłem zdjęć. Nic sie nie zmienia. Roślinka źle sie rozwija i stale pokazuje jakies niedobory.
Mozliwe ze to przez ciężki start ,ale trudno.
Pozostaje się cieszyć tym co sie ma. heh
 

TunioL

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2008
Postów
63
Buchów
0
Moj pasion bardzo podobnie wyglada :) ale ja tylko fim stosuje na nim :)
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Fajne planciki, podoba mi sie ten DL, krępy jak cholera.
Nie zazdroszcze bilansu z lr2, ale i tak bedzie wesoło:pr:. Powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół