nasiona marihuany

Ogrodek mrowenusa 2013

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiSensi

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2012
Postów
233
Buchów
0
hehe widze kolorowo tam u Ciebie ;) Widze ,ze na brak baczki nie bedziesz musial narzekac :)
 
D

DIABLO

Guest
sorki za zwłokę ze zdjęciami za dużo na głowie,kwiaty jako takie, młode wzrastają jest nie najgorzej

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Aktualizacja posta 03-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 31-07-2013 ----------

mały up bez zdjęć ale waga z 6 roślin jakieś 230 gietow .może więcej bo z dymem poszło duuuuuzo a to co zostało tez poszło do pacjentów na leczenie ,jedna roślinę oddałem przyjacielowi i jedna jeszcze rośnie ale pochermiona co mnie zdołowało i nie może stać już w boxie i jest na dworze kilka gram będzie,leje pod nią już tylko wodę z melasa i ripen.:harvest::harvest::harvest:

---------- Aktualizacja posta 04-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 03-08-2013 ----------

kilka fotek ,ostatnia na dworze dochodzi i dojść nie może.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

cos tam puchnie <peace><peace>
 
D

DIABLO

Guest
na początek upa rośliny które dostalem pod opieke na 2-3 tygi rosly w jednej donicy jakies 4 litry na parapecie,rozdielilem poprzez przeciecie bryly korzeniowej na pol,nic sie nie dzieje podlalem mieszanka rizhotonic+rootbastic i sie trzymaja.
reszta czyli box na zdjeciach ponizej jest dobrze pelen zestaw nawozow od bio-bizz +pk 13/14+supervit od hesi+bigbud=dobry efekt


displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
<peace><peace><peace>

---------- Aktualizacja posta 15-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 11-08-2013 ----------

po wysuszeniu ostatniej rośliny ,wyszło 43 gramy plus powiedzmy 30 z rośliny którą oddałem przyjacielowi wychodzi 300 gram z 8 roślin mogło być znacznie lepiej ale jest jak jest,zobaczymy ile będzie z limon skunka powinno być dobrze.niebawem jakieś fotki zapodam.<peace><peace><peace>
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
za kazdym razem kiedy dodajesz zdjecia to mi sie morda cieszy :spalony::spalony::spalony::spalony:
za***iste paleczki z tego outa moje tez troche ruszyly!</P>
 
D

DIABLO

Guest
obudziłem panne do zdjęć mam nadzieje ze będzie bez focha

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
<peace><peace><peace>
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
wystawiasz tego outa na dwor czy stoi teraz ciagle pod lampa?
 
D

DIABLO

Guest
tylko lampa pogada sie zmienia i nie ma już tyle słoneczka,a poza tym jest za duża aby ja nosić na out mam teraz te dwie w adopcji.
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
tylko lampa pogada sie zmienia i nie ma już tyle słoneczka,a poza tym jest za duża aby ja nosić na out mam teraz te dwie w adopcji.
to podobnie jak u mnie czasem wystawie jak mam wolne ale pogoda fakt do dupy
 
D

DIABLO

Guest
niebawem koniec

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Aktualizacja posta 04-09-2013 15:22 ---------- Czas poprzedniego posta 30-08-2013 10:20 ----------

kolejny up juz jutro kosa roslina nie jest rewelacyjnie duza ale jest ile wyjdzie ???zobaczymy jeszcze jutro dozuce zdjecia ze scinki a jak wyschnie podam wage


displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Aktualizacja posta 06-09-2013 08:48 ---------- Czas poprzedniego posta 04-09-2013 15:22 ----------

ścinka była krzak się suszy,na sile mógł jeszcze stać ale liście przy topowe ssały azot wiec poszła pod nóż.20 kwiatkow jak doschnie dam wynik.

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
:harvest::harvest::harvest::harvest:
 
D

delete

Guest
Piknie panie Mrowenus elegancko popuchnięte te pałki<lol>
Gratulejszyn.
 

kamils

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
274
Buchów
0
hej mrovenus ;) co ty tam masz za filterek? daje rade? obroty na wylocie masz na dwa ustawienia (100/60%)?

ladne krzuny <sex> pozdro
 

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
Jakie papu ty im dałeś? Ja na swoich z woodies'a cisnąłem ale takich pały mi na oucie tylko wychodza a nie in :p
 
D

DIABLO

Guest
filtr powietrza dostalem od kolegi nawet nie wiem co to,a wentyl mam bez zmiany predkosci stary model z przed 6 lat.

a ze male te kwiaty,wiem mogly byc wieksze ale roslina 2 pierwsze tygi stala na dworze i nawozy biobizza nie sprawdzaja sie za dobrze przy kolejnej pojda inne nawozy moze canna jeszcze nie wiem <peace>
 

grow4flow

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
65
Buchów
0
w woodisie jest naprawde kilka fajnych maja dobre wartosci n-p-k . Jak wroce do domu to ci podam nazwy :)
 
D

DIABLO

Guest
dzieki robie zakupy w growshopie,co nie znaczy ze nie uzywalem-7,8 lat temu stosowalem kilka butelek z tego sklepu mialy pozytywne efekty ale po http://www.canna.com/--- http://www.biobizz.com/products czy ahttp://www.advancednutrients.com/hydroponics/ efekty sa znakomite wiec sam zmien sklep.<peace>:spalony::spalony:<peace>

---------- Aktualizacja posta 10-09-2013 10:03 ---------- Czas poprzedniego posta 07-09-2013 18:15 ----------

w wolnej chwili polozylem na sciankach biala folie i czekam na wstwienie adoptowanych roslin do boxa,8 crosow lm x wm 12/12 od kielka kwitnie bez oznak hermienia jest to ich 48 dzien zycia, male wiem, ale test na hermienie przeszedl pomyslnie,susz jeszcze nie gotowy a na wacie lezy juz 6 sztuk cheesus x wm kielkiowalnosc 6/6 ,to co lecimy dalej:smokee::freak2:
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
<shiza><peace><shiza>

---------- Aktualizacja posta 11-09-2013 10:49 ---------- Czas poprzedniego posta 10-09-2013 10:03 ----------

roślinki zostały wstępnie potrenowane w nowych donicach,jedna jak widać ma stelaż droga będzie tylko naginana w miarę możliwości,maluchy powędrowały na koniec boxa ,zostaje czekać na pojawienie sie kwiatów.

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
<peace><peace><peace><peace><peace><peace><peace><peace><peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół