nasiona marihuany

Ogrodek mrowenusa 2013

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DIABLO

Guest
Ktoś z korzeniami powyrywał, nawet słonecznik mu w ręce wpadł to i jego nie oszczędził.jak masz swój domek to nikt nie odważy się zaglądać na prywatny teren,chyba ze nakers który nie ma pojęcia co go może spotkać
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
Ktoś z korzeniami powyrywał, nawet słonecznik mu w ręce wpadł to i jego nie oszczędził.jak masz swój domek to nikt nie odważy się zaglądać na prywatny teren,chyba ze nakers który nie ma pojęcia co go może spotkać
albo irlandzkie travelsy :)
 
D

DIABLO

Guest
powitać wszystkich....ze względu na ładną pogodę roski zostały wyniesione na dwór i tu już pozostaną do końca mojego lub ich,dwie lavender już jutro pod nóż reszta sporadycznie jak tam będą dochodzić.

ogólne na kwiaty
displayimage.php
[/url][/IMG]


lavender x 2
displayimage.php
[/url][/IMG]

ekipa
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
:smokee::harvest::smokee::harvest:
 
D

DIABLO

Guest
dzięki Donie staram się utrzymać poziom na jakim to forum być powinno,i nie omieszkam pokolorować czasem.
 

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Bardzo ładny ogródek. Mówię o wszystkich kwiatkach. Konopie tylko dopełniają wszystkiemu.
 
D

DIABLO

Guest
ogród to moja pasja od jakiegoś czasu wiec wszystkie rośliny musza być na tip-top :freak2::freak2:
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
widac ze sporo czasu poswiecasz na swoja pasje... ladne i zadbane rosliny posiadasz w swoim magicznym ogrodzie...
to sie ceni w ludziach... poswiecenie
<peace>
 
D

DIABLO

Guest
dzięki wielkie za mile słowa,miałem ścinać lawenderki ale pod mikroskopem trichomy są jeszcze nie w pełni bursztynowe, wiec poszedł ripen i będę patrzył przez mikroskop i oczekiwał chwili ciecia roślin.

---------- Aktualizacja posta 22-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 19-07-2013 ----------

dwa fotki kwiat-susz


displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Aktualizacja posta 23-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 22-07-2013 ----------

i po harvescie , finger hasz z lavendera pachniał mango-cytrus nuta owocowa ale pozamiatał mnie i kompana jak black afgan w 1993 kiedy pierwszy raz paliłem hasz.cos wspaniałego jutro jakies fotki zapodam już sil mi brak tego posta pisze już z 15 min :freak2::freak2:

---------- Aktualizacja posta 24-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 23-07-2013 ----------

jak mówiłem tak się dzieje, ścinka była, teraz rośliny już wiszą, jedna jeszcze nie doszła, wiec stoi w boxie z LSXWM. Tak out poszedł do boxa i musiałem przebudować boxa,teraz jest większy i działa.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
:smokee::smokee::smokee:<peace><peace><peace>
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Kurrde piękne te kwiatuszki pod naszym 'słońcem' wychodowałeś!
Z fartem do ostatniego topka ;)
 
D

DIABLO

Guest
jako ze w boxie wiecej miejsca i nasiona kły puściły lecimy dalej 8 lsxwm juz sie gotują.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
<peace><peace><peace><peace><peace>
 

luznyczlowiek

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2012
Postów
83
Buchów
0
O jaaa ; O nieźle lecisz. Widać że masę czasu w to wkładasz. Jak patrzę na takie fotorelacje, to aż mnie motywuje żeby następnym razem, jeszcze więcej czasu w to włożyć i energii żeby było tak jak u Ciebie. Odemnie piątka dla Ciebie ! Piątka szufla strzała ! ; ))

Zapraszam do siebie ;) może nie jest tak kozacko ale się staram. Tylko ta pogoda....
 

GFR

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2011
Postów
136
Buchów
1
ten out ci juz kwitnie? mozesz zrobic jakies foto z bliska chce porownac z moimi pannami jak daleko jestem w tyle :) co do pozostalych twoich plantow to piekne te dziewuchy twoje! ile masz za prad rachunki z 600w lampa? nie smierdzi ci tam jaki masz filter? bo mam zamiar nabyc wlasnie 600w i nie wiem czy z pradem podolam ;p bo 4 os rodzina plus lampa moze byc sporo ;p;p
 
D

DIABLO

Guest
panna kwitnie zaraz pójdę pyknę jakieś fotki,filtr daje rade choć z suszonych roślin pachnie jak cholera,mam skunkowy ogród,jak na razie sąsiedzi siedzą cicho,rachunek za prąd za 2 miechy wyższy o jakieś 100 euro.Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół