nasiona marihuany

out 2008 by kasteto

Wyszukiwarka Forumowa:

tarzan

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
94
Buchów
1
***ło mi sie:D out 2009 będzie udany

2008 to porażka malutke plony...

pozdro
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Każdy zawsze mówi, że następny out będzie za***isty, a tak naprawdę to i tak mało komu się udaje ;)
 

Bucket

Active member
Rejestracja
Sie 17, 2008
Postów
42
Buchów
0
ładne bobki na tej kartce zchrupał bym je wszystkie :smokee: może bym tak w***ać durbana na następny sezon? <3 już nie mogę sie doczekać aż zecznę pierwsze przygotowywania do out 09:yeahh:
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
heh je też :) dlatego wymyślilem ciekawy (tak mi sie wydaje) plan. Gdybym mial kupic wszystkie pestki na raz to na 100% spora część hajsu bym przepił i przepalił :) tak więc stopniowo kupuje pestki (bo pestek nie przepije :p)
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Powtarzam jeszcze raz - durban jest bardzo dobrą odmianą, duży zbiór, szybko dochodzi, ziółko - jeden - dwa buchy na dobrą fazę. Trudność w uprawie - średnia ;]
 
R

Rider

Guest
z crosa durban/skunk mozna bylo trafic ciekawszy fenotyp od czystego durbana pod wzgledem czasu kwitnienia, rozmiarow budow i ich struktury - tylko to nie zabawa na dwie pestki trzeba wysiac paczke jak nic zeby wygrzebac cos najlepszego hehe... no i cena duzo nizsza.Takie moje zdanie...
 
R

Rider

Guest
dobra masz posprzatane, userzy jesli bedziecie podobnie odpie****ac - nie tylko w tym temacie ale gdzie kolwiek to bez uprzedzenia banuje na pol roku.
 

smoke elite

Member
Rejestracja
Mar 18, 2008
Postów
6
Buchów
1
Aż łezka w oku się kręci po przeglądnięciu swojego pierwszego growa. Dzięki forum.haszysz mogę do niej wrócić po 9 latach. Zbieram się do kontrataku po przejściach z wymiarem sprawiedliwosci. Pozdrawiam wszystkich zielarzy!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół