nasiona marihuany

out 2008 by kasteto

Wyszukiwarka Forumowa:

loris

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2007
Postów
237
Buchów
12
w koncu widze na prawde pieknego krzaka (tego krzaczastego DP) bede czesciej zagladac w celu sprawdzania konkurencji :] <shiza>
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
moje durbany niestety nadal jeszcze nie kwitna, caly czas pojawiaja sie nowe preflowery ale nie rozrastaja sie tylko brazowieja. ponad to hawaii x maui waui nadal nie pokazala plci. na lisciach kazdej rosliny pojawiaja sie coraz gesciej brazowe plamki. nie wiecie co to moze byc? i jeszcze pytanie do tych ktorzy mieli juz stycznosc z ktoras z odmian. kiedy rosliny przejda na flo? boje sie ze moga nie dojsc.
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
pisałem że hawai x maui waui nie dojdzie może zacznie kwitnąć w wrześniu ale nie licz na to durban też jakoś w wrześniu
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
dzisiaj tez bylem na spocie. podlalem wszystkie rosliny plantonem K i zaopatrzylem sie w florovit o zawartosci NPK 12,5-11-34,5. jak myslicie czy bedzie sie nadawal? i jaka moze byc przyczyna tak dlugiego wega? pestki sa f2 czyli teoretycznie przyzwyczajone do nasego klimatu. nie wiem czy to ja popelnilem jakis blad. moze jakies doswiadczone osoby sie wypowiedza


pisałem że hawai x maui waui nie dojdzie może zacznie kwitnąć w wrześniu ale nie licz na to durban też jakoś w wrześniu

nie jednemu durbany dochodzily juz pod naszym niebem
 
Rejestracja
Lip 14, 2008
Postów
9
Buchów
0
Ja mam hawaii x skunk i mam taki sam problem jak ty poniewaz jeszcze nie pokazaly plci. Podlalem je dzis florovitem w zwiekszonej dawce i zobaczymy co z tego bedzie.
 
G

Gość

Guest
dzisiaj tez bylem na spocie. podlalem wszystkie rosliny plantonem K i zaopatrzylem sie w florovit o zawartosci NPK 12,5-11-34,5. jak myslicie czy bedzie sie nadawal? i jaka moze byc przyczyna tak dlugiego wega? pestki sa f2 czyli teoretycznie przyzwyczajone do nasego klimatu. nie wiem czy to ja popelnilem jakis blad. moze jakies doswiadczone osoby sie wypowiedza

Jesli chodzi o to czemu ma tak dlugi weg to ja tez sie nad tym glowilem. Podlewalem ciagle nawozem tylko na weg. i rosliny wciaz piely sie w gore. Jakis tydz temu postanowilem zastosowac nawoz na flo. polecam PK 13/14 np. Rosliny po tygodniu zaczely pokazywac preflowery. Doszedlem do wniosku ze przesadzalem z azotem bo lalem 2xTerra Vega. Napisalem tez o tym posta na forum, czy azot moze przedluzac. Na moim przykladzie stwierdzam ze byc moze tak. Po tym plantonie moze rusza z produkcja kwiatow. Nie zaszkodzi im na 100%. A co do florovitu to na flo za duzo azotu nad fosforem. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
po dlugiej przerwie nowe fotki. niestety musialem sie pozegnac z hawaii poniewaz okazal sie facetem. reszta zaczela kwitnac 18.08. podlewam je mieszanka plantonu K i florovitem.

mutant:









durban









durban:







 
Ostatnia edycja:

eye

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2006
Postów
179
Buchów
2
teraz to one zaczną porządnie kwitnąć ;] jest wrzesień a dzień coraz krótszy więc nie martw się oby nasze dp doszły.. póki co mają jeszcze czas ;) pogoda mnie zadowala więc oby dały rade.. spuchnietych topków życze! elo :]
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
9zdjecia z wczoraj. panienki kwitna juz nieco ponad miesiac. troche martwi mnie ze topy tak wolno puchna. 16.09 scialem 2 male topki. zjaralem je dzisiaj na 2 osoby i pieknie potrybilo. rosliny pieknie owocowo pachna.

durban:







durban 2:







mutant:











a to rozne bobki:









czekam na komentarze i opinie

p.s. zaopatrzylem sie w ripen
:smokee:
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
ladny plancik troszke moze te topki nie sa takie jak powinny byc ale jeszcze jest troszke czasu na to a i jeszcze masz ripen wy***iaszczo bedzie very good<lol>
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Miszcz rosliny!
i wszedzie ten śmiercionośny papieros....
Super fotorelacja, pozdro!!
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
rosliny pieknie opsypuja sie krzysztalami, ciesze mnie fakt ze topy zaczely robic sie fioletowe. za pare dni ostatni raz podleje je plantonem K. a pozniej juz tylko ripen i zniwa


edit:
mam problem poniewaz w sobote to jest 04.10 podlalem planty pierwszy raz ripenem, dzisiaj podlalem 2 raz. najwiekszy durban ma juz wiekszosc wloskow suchych i brazowych. mlode topy albo dolne czesci wiekszych topow maja jeszcze biale wloski. czy moge go dalej podlewac ripenem skonczyc 14 dniowa sesje ripenowa i dopiero go zebrac czy bedzie za pozno? postaram sie wsadzic zdjecia jak najszybciej. gdzies na 18.10 wypadaja 2 miesiace kwitnienia. i jeszcze jedno ile lac ripena? wiem ze 5ml/l ale mi sie to wydaje za malo na out chyba ze podlewamy np. 3 litry w takim stezeniu.

P.S. prosze o szybka odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
zdjecia sa z 15.10.

Ostatnie juz fotki przed zniwami. :harvest: jutro scinam najwiekszego durbana a dwie pozostale zostawiam jeszcze na pare dni. rosliny skonczylem podlewac juz ripenem.













 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół