nasiona marihuany

out 2008 by kasteto

Wyszukiwarka Forumowa:

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
Dobrze to ogarniasz nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia:smokee:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
podlewam je praktycznie co 2 dni, wiec wody napewno nie brakuje a biohumusem co 5 dni. jak myslicie czy wieksza ilosc biohumusa np. gdybym stosowal go co 2-3 dni moglaby cos zmienic. moze szybciej by rosly? czytalem ze nie da sie go przedawkowac, ale czy nadmiar bylby pozyteczny?? dzisiaj robie pierwszy fim. pytanie: czy z tego co utne po wsadzeniu do ukorzeniacza cos bedzie?
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Roślinki bardzo ładne, ale odradzam stosować trocin na ślimaki, bo trociny zkwaszą Ci glebę.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
ktos moze sie wypowiedziec odnosie pytania powyzej?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
podlewam je praktycznie co 2 dni, wiec wody napewno nie brakuje a biohumusem co 5 dni. jak myslicie czy wieksza ilosc biohumusa np. gdybym stosowal go co 2-3 dni moglaby cos zmienic. moze szybciej by rosly? czytalem ze nie da sie go przedawkowac, ale czy nadmiar bylby pozyteczny?? dzisiaj robie pierwszy fim. pytanie: czy z tego co utne po wsadzeniu do ukorzeniacza cos bedzie?

mozesz podlewac biohumusa wiecej ja leje bardzo duzo, gdzies ok 3 razy zalecana dawka i jest ok

zalezy ile i jak utniesz, jezeli wszystko dobrze zrobisz to normalny klonik bedzie ktory po wlozeniu do ukorzeniacza a pozniej do gleby powinien puscic korzonki i wtedy normalnie mozesz go wysadzic
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
siema, Ja stosuję mieszanki 2 nawozów płynnych, 80ml/1l wody, plus nawóz zgranulowany o przedłużonym działaniu, wymieszany z ziemią ph5,5-6,5. mam mały problem z dostaniem biohomusa. próbowałem ukorzenić fima z no name ale niemiałem ukorzeniacza i nic z tego nie wyszł. fajnnne planty pozdro
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
ostatnio na spocie nie zbyt ciekawie sie dzieje.mianowicie jakas sarna zdeptala 2 odrosty najwiekszego durbana. jedna musialem obciac a druga juz doszal do siebie. na dniach dojada nowe fotki. pozatym chcialem zrobic klony. jak sie okazalo pierwsze 2 wsadzilem do nieodpowiedniego ukorzeniacza i nic z nich nie wyszlo, a kolejne dwie narazie siedza w szklankach.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
nastepne fotki z 03.07. byla hujowa pogoda, padal deszcz dlatego fotki nie wyszly najlepsze:

1. mutant:





2. durban poison (najwieksza):







3. hawaii x maui waui:





4. durban poison (lst) z pod lasu:






A to jest zagadka ile krzakow widzicie na tym zdjeciu?




Tyle na dzisiaj, dawajcie komentarze.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
krzaczki ladne a na ostatnim zdjeciu to 2 widze :p
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
po dzisiejszym powrocie ze spota mam ogrom watpliwosci :freak:

podczas wizyty zobaczylem na najwiekszym durbanie preflowery, oprocz nich na roslinie byly jeszcze male paczki. od razu ucieszony stwierdzilem ze kobieta. jednak po przyjsciu do domu postanowilem to dokladnie sprawdzic. znalazlem link do rozpoznawania plci na haszyszu, jednak nie wyjasnilo to moich watpliwosci. czy mozliwe jest aby na roslinie byly typowe preflowery a kolo nich male paczki, wygladajace jak poczatek kwitnienia u faceta?
sam nie wiem czy to kobiety czy faceci :pl:. fotki dam na dniach zebyscie sami zobaczyli.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
po dzisiejszym powrocie ze spota mam ogrom watpliwosci :freak:

podczas wizyty zobaczylem na najwiekszym durbanie preflowery, oprocz nich na roslinie byly jeszcze male paczki. od razu ucieszony stwierdzilem ze kobieta. jednak po przyjsciu do domu postanowilem to dokladnie sprawdzic. znalazlem link do rozpoznawania plci na haszyszu, jednak nie wyjasnilo to moich watpliwosci. czy mozliwe jest aby na roslinie byly typowe preflowery a kolo nich male paczki, wygladajace jak poczatek kwitnienia u faceta?
sam nie wiem czy to kobiety czy faceci :pl:. fotki dam na dniach zebyscie sami zobaczyli.
to sie nazywa hemafrodyta, roslinka ma na sobie meskie i zenskie kwiaty i sama sie wtedy zapyla, ale mozliwe ze pokaze tylko kilka meskich kwiatkow i wiecej nie wyjdzie
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
chodzi mi o to czy mlode preflowery moga wygladac jak meskie jaja? one maja gora 2 dni wiec sa mlode i ciezko to okreslic. na durbanie sa juz takie male damskie wloski jakby a na hawaii takie kuleczki ale pojedyncze. wrzuce jutro foty bo nie chce mi sie leciec na spota dzisiaj i wtedy moze ktos mi pomoze:zjarany: generalnie wyglada to tak jakby na durbanie sie szybciej to rozwijalo poniewaz tez ma pare tych kuleczek a z reszty kuleczek wychodza wloski i hawaii ma takie same kuleczki:) ale bez wloskow jeszce. poza tym czy to mozliwe zeby kobiety tak szybko sie ujawnialy? (oby)
 

cannabinol

New member
Rejestracja
Gru 4, 2007
Postów
2
Buchów
0
jeżeli z tych kuleczek wychodzą włoski to bankowo to jest panienka a jeśli są tylko kuleczki to masz faciora. Ale generalnie polecam Ci poczekać aż będzie bardziej widoczne. Czas pokazania płci zależy od odmiany w dużej mierze
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
dzisiaj tez bylem na spocie. praktycznie nic sie nie zmmienilo. zrobilem nowe fotki i zmierzylem wszystkie rosliny. :harvest:

durban poison:











ma 130 cm wzrostu.

hawaii x maui waui:



ma 140 cm wzrostu.

durban poison (lst):





ma 85 cm wzrostu.

durban poison (mutant):





ma 57 cm wzrostu.


tak sie maja dzisiaj rosliny. narazie czekam na ujawnienie plci. <wodna>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół