nasiona marihuany

out 2008 by kasteto

Wyszukiwarka Forumowa:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
witam to moj pierwszy out. na spocie mam 1 hawaii x maui waui i 3 durban poison. wysadzone na dwor 12 maja. mialem 10 roslin te ktore mam na spocie byly wyrzucone na zewnatrz na probe i tylko one sie ostaly reszte skroil mi ojciec i utopil w stawie:pl: nasiona od f2seeds.pl (polecam wykielkowalo 10 z 12) ziemia na spocie to torf odkwaszony o ph 6.5. na 4 roslinki poszlo 80 litrow. sloneczko dopisuje, spoko miejscowka. czekac tylko na zniwa:harvest: przez ten czas bede prowadzil ta fotorelacje. mam nadzieje ze jakies doswiadczone osoby podpowiedza jesli bede robil cos nie tak.

roslinki maja na zdjeciach 38 dni od momentu wsadzenia do gleby (zdjecia z 13 czerwca):

durban poison 1 (faworytka):





hawaii x maui waui (druga faworytka):
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/19344/thumb_hawaii34.JPG



durban poison 2 lekko zmutowana ( po wyrosnieciu pierwszego niedo***anego liscia stanela w miejscu nie ma chyba stozka wzrostu w pierwszym lisciu i tak zjedzonym przez slimaki ale zaczela puszczac odrosty od dolu i goni kolezanki<joint>)



https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/19344/thumb_mutantos.JPG
durban poison 3 ma najmniej slonca bo rosnie najblizej lasu ale daje rade idzie do przodu


https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/19344/thumb_krzywus.JPG
zdjecia bede dodawal co 2 tygodnie prosze o rady jesli jakies fachowe oko widzi bledy
 
Ostatnia edycja:

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
ladnie tylko zainwestuj w slimakol lub jakis inny srodek bo trociny to rozwiazanie na krotka mete do tego przypalowo wyglada, slimakolu nie dajesz duzo a jest bardzo skuteczny
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
jak narazie rosliny radza sobie bardzo dobrze myslicie ze biohumus moglby duzo zmienic?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
biohumus, azofoska, florovit dla zielonych itd, jest duzo tanich i naprawde dobrych nawozow
musisz sie w jakis zaopatrzyc bo roslinki raczej beda wymagac jakiejs pozywki chyba ze masz duzo dobrej gleby na spocie ale i tak raczej nawozik musisz kupic
osobiscie polecam biochumusa i dolomit
pozdro
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
wedlug mnie gleba jest wrecz idealna juz od samego poczatku rosliny dostaly kopa (no moze nie wszystkie) ale i tak jutro juz bede mial biohumusa. zobaczymy czy beda efekty
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
mam pytanko odnosnie biohumusa. mianowicie jak czesto go stosowac, w jakich proporcjach go rozrabiac?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
niby tak ale jak zobaczylem: 2-3 nakretki na 1 litr to zwatpilem, wiec wolalem spytac. skoro juz sie leje taka ilosc to co jaki czas?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
szkoda szkoda. mysle ze moje roslinki powinny dojsc bez problemu. od dzisiaj trening: supercroping.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
wszystkie rosliny byly dzisiaj mierzone. dzisiejsze nowe zdjecia:

1 durban poison (faworytka):






ma 93cm wzrostu.

2 durban poison (przy lesie):



ma 59cm wzrostu.

3 durban poison (mutant):



ma 31cm wzrostu.

hawaii x maui waui:





ma 88cm wzrostu.

martwie sie tylko o te 2 najmniejsze. mizernie wygladaja w porowaniniu do pozostalych
 
Ostatnia edycja:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
moze jakies komentarze? rady?


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
F

FredBaker

Guest
W mojej fotorelacji tez taka cisza.. Heh.. A może dlatego, że nie mogą nam nic dodać ani tez ując.. pzdr;)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
gratulejszyn. dobra pogoda sprawiła że szybko urosły. w takich warunkach trzeba zadbać żeby im nie zabrakło wody i pokarmów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół