nasiona marihuany

PRZYPAL , Prosze o rade !

Wyszukiwarka Forumowa:

ppj

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
44
Buchów
0
Siemanko !
Krotko i tresciwie , na drodze przy melince znalazlem kamere zamontowana w karmniku dla ptakow . Widok z kamery mysle ze siega choinek w ktorych sadze , plantow nie widac ale moze byc mnie widac jak wchodzilem/wychodzilem z zagajnika na nagraniu a najgorsze jest to ze pojawila sie ona najprawdopodobniej nie dawno i nie wiem co zdarzyla zarejestrowac. Krzaki sa w glebi tych choinek i ciezko sie do nich dostac . Mysle nad nowa miejscowka ale tam mam ponad 40 plantow i nie moge pozwolic sobie na taka strate . Sadzilem je w 20 l workach po ziemi wiec z wyjeciem nie powinno byc problemu , gorzej z transportem na nowa meline . Myslalem tez moze czy by tej kamery w piz*u nie zdjac bo nie jest wysoko i ja roz***ac ale to chyba byl by przypal . Nie wiem tez czy ta kamera nie byla zamontowana w celu kminienia porywaczy drewna ktore nie o podal napie****aja.
Prosze was o sensowne rady , naprawde nie wiem co robic !:pl::pl:
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
bakam bakam bakam mikrofon w rece latam latam latam po polu i pije kakao

No kolego masz przypał sprawdz jeszcze czy nie podłączona jest jak tak albo ma antene to ciśnij tylko tak by kamera nie widzała ona pewnie jest na czujnik ruchu i jak zarejestruje ruch to nagrywa po mojemu :yeahh::yeahh::yeahh::yeahh:
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Na pewno nie niszcz ani nie kradnij kamery bo to tylko zwiększy możliwość przypalu.

Na meline chodziles tak ze da rade Cie rozpoznać?
Ja bym miejscowki nie skreslal a znalazł nowe dojście z innej strony gdzie niema kamery
 

mgr.JanTornister

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2013
Postów
225
Buchów
0
kamerki są montowane w miejscach w których jest drewno które mozna ukraść lub miejsce w którym ludzie wyrzucają śmieci , na twoim mniejscu nie ryzykowałbym i pakowałbym te worki do wiader w samochod i na nowego spota .Oczywiście zasłoniłbym kamerke. Rozejrzyj się jeszcze po okolicy i zobacz czy to tylko jedna kamera czy jest ich wiecej, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ,że przychodze podlać roślinki a tu czekają niebiescy panowie
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
kamerki są montowane w miejscach w których jest drewno które mozna ukraść lub miejsce w którym ludzie wyrzucają śmieci , na twoim mniejscu nie ryzykowałbym i pakowałbym te worki do wiader w samochod i na nowego spota .Oczywiście zasłoniłbym kamerke. Rozejrzyj się jeszcze po okolicy i zobacz czy to tylko jedna kamera czy jest ich wiecej, bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ,że przychodze podlać roślinki a tu czekają niebiescy panowie
w krzakach pokitrani z psami i ostro amunicjo 40 plantów jest o czym pisać
 

grassmoker.

Member
Rejestracja
Sty 28, 2013
Postów
18
Buchów
0
Ja bym nic nie ruszał bo jednak sporo roboty przy tym. Może być też tak, że właściciela kamery to nie zainteresuje i nie zawoła milicji...Z fartem.
 

ppj

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
44
Buchów
0
Jest mozliwosc dotarcia od dupy strony , ale boje sie ze jesli jest ona od nie dawna to musial sie zainteresowac ktos tym terenem . Nie chcialem wychodzic przed jej obiektyw ale jak od boku patrzylem byla to taka zwykla kamera ktora sie trzyma w lapie i wystawal taki pizdryk cos jak by jakis czujnik czy mikrofon. W poblizu nie ma zadnej innej melinki bo przeczochrany teren.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

A na nagraniu raczej z takiej odleglosci mnie nie rozpozna , ale jak pisalem nie wiem od kiedy ona tam jest . Mysle ze nie od nie dawna bo czytalem ostatnio o tych kamerach w karmnikach i sie rozgladalem jakis czas temu.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

A kamera centralnie skierowana na spota z automatami.
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Dopóki ktoś nie sprawdzi nagrania to nie masz się co martwić, ale nie liczyłbym na to. Zakryj kamerę, zrób co trzeba (wykop rośliny), na odchodne odkryj kamerę i już tam nie wracaj. Nawet jeśli nic nie zginie to i tak jeśli ktoś zobaczy na nagraniu, że kręcisz się tam i wykonujesz jakieś (jakby nie patrzeć) podejrzane czynności to może to generować przypał. Ja bym stamtąd spie****ał razem z roślinami.
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Przemysl kolego co ważniejsze:
- brak przypalu i święty spokój
- 40 roślin, możliwy przypal, potencjalnie 3-8 lat za kratkami

Ja bym wybrał spokój
 

ppj

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
44
Buchów
0
ale teraz to wszystko przekopac ,wykopac ,wkopac to jest a-wykonalna misja , troche tego jest. Myslalem czy by najwiekszych chociaz nie zabrac gdzie indziej a tam co miesiac bym z buta w nocy zakamuflowany bym sie przeczolgal tam. Ale jak bedzie susza to boje sie ze to nie dotrwa , pousycha i wgl. Dylemat jest straszny , bo nawet nie mam pomyslu gdzie to indziej moge wyj***c przy czym jak najszybciej to zrobic bo czas nie dziala na moja korzysc.
 

OjciecTadeusz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
209
Buchów
1
w takiej kamerze masz karte pamieci, zawsze mozna wyciagnac i zobaczyc co zarejestrowala
 

mgr.JanTornister

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2013
Postów
225
Buchów
0
że by w życiu coś zdobyć , osiągnąć TRZEBA ZAPIE****AĆ
zastanow sie dobrze
 

ppj

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
44
Buchów
0
nie wiem czy nastepnym razem jak przyjade nie beda na mnie juz medy czekaly
 

grassmoker.

Member
Rejestracja
Sty 28, 2013
Postów
18
Buchów
0
O to raczej się nie martw, jeżeli kamera nie ma jakiejś anteny, która miałaby wysyłać obraz na bieżąco możesz zrobić tak jak ktoś już wcześniej napisał z tą kartą pamięci i po problemie. Chyba że jednak ktoś tam sobie po drugiej stronie ogląda i węszy...
 

ppj

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2012
Postów
44
Buchów
0
Tylko jak zobacza ze cos ruszane bylo czy cos to moga zaczac sie interesowac , o ile juz nie zaczeli.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół