nasiona marihuany

[+50][femi i regi misz masz] BBxESxFD, ES, C-99, Maroc ,Passion, i wiele innych odmian ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Witam by Green out 2013 !!!

Jak w tytule troszkę tego troszkę tamtego i ch*j wie gdzie co jest ;]
o pestkach nie pisze bo w temacie jest co ma byc :) bo ktoś sobie tak wymyślił ,,,,


ziemia;
spotowa + próchnica leśna ( runo ) + dolomit + nawóz granulowany z LIDLA + popiół + obornik , wszystko zmieszane i rozkopane w miejscu sadzenia sadzonek , na zimę , granulat i dolomit na wiosnę .

nasiona kiełkowane 1 maja, na świat wyszły 3 maja , wysadzone w teren od 17 do 28 maja .

nawozy ;
Florovit, TYTANIT, Foltron, Planton-k , witamina-C, HYDROVIT, granulat z LIDLA, biohumus, wszystko w oprysku , oprócz Plantonu-k on idzie jako podsypka , ale to potem ;] tak zwana prostota .

Spot; jego częśc ;)



Jedno dniowe siewki;

normal_SAM_0272.JPG


Tygodniowe siewki ;



Dwu tygodniowe siewki ;



Przygotowanie do transportu , wiek około 3-tygodni ;



Piąty czerwiec ;











Dziesiąty czerwca ;



























roślinki wyglądają zdrowo choc musiały sporo przejśc , zmienną pogodę , ulewy , i moje zaniedbanie z powodu nadmiaru roślin w innych miejscach , ale poradziły sobie jakoś i idą nawet całkiem dobrze , powiedział bym jest super biorąc wczesniejsze warunki pogodowe najgorsze jest że nie wiem gdzie co jest ;] femki mniej wiecej tak ale regi ? to mnie troszke martwi bo mam pare ładnych odmian , ale powinno to się wyjawic podczas flo , mam nadzieje ;]

następny up za jakieś 2 tygodnie ! wtedy może będzie więcej do pokazania ;) na razie jak na mój gust to słabizna :(

Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia fotorelacji , bez podania wcześniej powodu jej zakończenia !!!

AK...







 
Ostatnia edycja:

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Lecisz cycu z fartem do konca :D <sex>
 
G

Guest

Guest
Trzeba spie****ac bo w ch*j komarów :szczena:, ale pare fotek zrobiłem ;]

po fotkach nastąpił FIM i LST ....






























normal_SAM_0484.JPG












standardowo poleciał oprysk z Foltronu i florovitu , za tydzień zmiana na Tytanit i hydrovit i tak na zmianę , roślinki poszły ładnie choc powinny byc większe , ale co sie ma to się chwali , bo tak samo mogło nic nie byc ;] to narazie na tyle za tydzień dalej lecimy ;]
pzdr Green .
 
Ostatnia edycja:
E

Eszterebeszte

Guest
Elegancko Green, naprawdę śliczne krzunki. Będzie buszek to sypnę
 
G

Guest

Guest
Witam panów i panny ;] dzisiaj dodałem kilka fotek zrobionych wczoraj , zrobiłem ostatni FIM i ostatnie LST , dalej niech same sobie rosna , oczywiście oprysk poszedł z TYTANITU I FLOROVITU oraz witaminy -c , susza straszna u mnie mogło by popadac to by poszły krzaczki bardziej w boki bo nawozu mają dosc pod nogami ;] a dzwigac wody nie będe ;) w tamtym roku dały rade na tym spocie wiedz chyba w tym też ;]
to na tyle teraz foto ;;


























to na tyle na ten tydzień więcej za kilkanaście dni bo w ch*j komarów jest ( miliardy chyba ) :freak: jestem podziurawiony jak szwajcarski ser <sex>

pzdr Green .
 
C

Cosa_Nostra

Guest
a dzwigac wody nie będe
Sahara, zanieś chociaż po hopku wody ,zobaczysz progres; również zarzekałem się, że nie bedę podlewał ;)
Dałbym bucha aleeeeee roztrwoniłem na gołe cycki :freak:
 
G

Guest

Guest
Witam ;;
byłem wczoraj na spocie i nie jestem zadowolony z krzaków hmmmm,
powinny byc większe :freak2: a są takie jakie są średnie ,
więc do***ałem azotu , oprysk z Foltronu i florovitu , oraz zapobiegawczo Dolomitu ;]
mam nadzieje ze ruszą daje im miesiąc żeby się ockneły i ruszyły :pr:

***łem też pare fotek , :)
































zieleń ładna jest chorób nie widac , tylko małe jak na mój gust , zobaczymy co bedzie za dwa tygodnie wtedy dodam foty bo narazie to wolno idzie wiec dam im czas sie rozbujac ;]
pzdr Green.
 
S

Sandacz

Guest
Ładne zdrowe krzaczki :D ale jak dawales obornik, popiół to tylko podlanie może pomoc. Sam daje to do ziemi ale jak jest sucho niewidac efektów dopiero jak popada albo podleje :) takie moje spostrzeżenie. :)
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0

byłem wczoraj na spocie i nie jestem zadowolony z krzaków hmmmm,
powinny byc większe :freak2: a są takie jakie są średnie ,
...jak się wody nie chce nosić to nie ma co teraz narzekać ;)
Ogólnie spoko są. Piąteczka :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół