nasiona marihuany

Jak sprawdzić czy nie jestem namierzony !!

Wyszukiwarka Forumowa:

pakuś

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
93
Buchów
0
Jest na to jakiś sposób aby sprawdzić czy nie jestem namierzony na komputerze ??
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Nacisnij alt i F4 jednocześnie.
Jesli nie wyskoczy Ci okienko z monitem jestes bezpieczny. Działa z każda przeglądarka.
 

pakuś

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
93
Buchów
0
Nacisnij alt i F4 jednocześnie.
Jesli nie wyskoczy Ci okienko z monitem jestes bezpieczny. Działa z każda przeglądarka.

Noo ku**a brawo taki tępak to ja nie jestem, Pytam się poważnie ziomek miał przypał ostatnio czeka na wagę całego kompa mu zabrali wiec się zamknij pierdoło bo i tak nic nie wniosłeś mądrego. Do nabijania postów to idź sobie gdzieś indziej !! Tylko pytam się czy jest taka możliwość !
 

greenboss

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2012
Postów
65
Buchów
0
sprawdzic cie moga jedynie po IP, zmieniaj ip najczesciej jak sie da jak kozystasz z forum i pedaly maja juz utrudnione zadanie, albo po prostu nie wchodz na podejzane strony z domowego kompa. Osobiscie uzywam tego drugiego sposobu :) ale my chyba nie mozemy sprawdzic czy nas namierzaja, to juz wyzsza szkola jazdy dla hakerów co do pentagonu sie wlamuja :D
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Noo ku**a brawo taki tępak to ja nie jestem, Pytam się poważnie ziomek miał przypał ostatnio czeka na wagę całego kompa mu zabrali wiec się zamknij pierdoło bo i tak nic nie wniosłeś mądrego. Do nabijania postów to idź sobie gdzieś indziej !! Tylko pytam się czy jest taka możliwość !

Głupie pytanie głupia odpowiedz.
 

face

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 17, 2010
Postów
838
Buchów
0
zastosuj się do porad z forum bo na temat zabezpieczeń jest tu dość dużo, szukaj pod hasłem bezpieczeństwo ....
 

CeHaTHC

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2012
Postów
91
Buchów
0
Noo ku**a brawo taki tępak to ja nie jestem, Pytam się poważnie ziomek miał przypał ostatnio czeka na wagę całego kompa mu zabrali wiec się zamknij pierdoło bo i tak nic nie wniosłeś mądrego. Do nabijania postów to idź sobie gdzieś indziej !! Tylko pytam się czy jest taka możliwość !

Co rozumiesz przez "czy jestem namierzony?"
Mało to precyzyjne stwierdzenie.

Jeśli sobie przez gg piszecie "choćmy się naćpać" i wyda się to służbom mundurowym istotne mogą wystąpić do właścicieli gadu gadu o udostepnienie Twojego IP a z nim to już sprawa łatwa. (tak samo w przypadku poczty, etc)

Generalnie policja może iśc do Twojego ISP z prośba o wgląd w ruch sieciowy wychodzacy z twojego adresu IP. W związku z tym, że nawet jak się łączysz przez jakieś proxy to i tak pakiety wychodzą przez ich serwery brzegowe, możliwe jest monitorowanie tego ruchu.

W takiej sytuacji nie będziesz wiedział nawet, że Cię podsłuchują.

Niby jest SSL czy certyfikaty x.509 dla łączenia się z róznymi usługami, ale jak będą z Tobą w sieci LAN to i tak mogą deszyfrować informacje więc mogą widzieć co piszesz.

Pytanie tylko po co mieliby się tak wysilać? Żeby złapać Cię z gramem zioła? Co innego gdybyś był szefem mafii :freak:
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Po pierwsze ściągnij torbrowser (przegladarka automatycznie wlacza siec trasowania TOR i stajesz sie niemalże nieuchwytny - chociaz paly w niemczech maja tam czesc swoich serwerow juz)
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en

Po drugie proxy elite:
www.hidemyass.com/proxy-list/
proxz.com

Po 3 nie pisz nic na gg o paleniu nie wysylaj fot ani nic nie pisz na gg o takich rzeczach. Wiadomości na gg latają w plain text (czysty tekst bez szyfrowania) przez co może odczytać go każdy który przypadkiem włączył darmowy program do nasłuchiwania sieci...

Po 4 wy*** foty z fb, nk , fotoblog, sexfotka itp itd oraz zdjęcia z pinezkami i twoje wpisy szczegolnie te o trawie itp.

Po 5 pozbądź się wszystkiego z chaty co wiąże się z ziołem.

Po 6 usuń fotki trawy, przeskanuj kompa Odkurzaczem i usuń wszelkie cookies ze stron o paleniu itp.

Teraz teoretycznie jestes bezpieczny... :scared:
 

pakuś

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
93
Buchów
0
Ogólnie to nie używam gg ale jak już pisaliśmy to nie było słów "naćpiem sie" itp Ogólnie to mój ziombel z piaskownicy jak to się mówi, a dużo raczej pisaliśmy ze sobą pewnie się trochę wyda co do mnie więc mogą mnie mieć na oku dlatego pytam... Żeby nie było pisze teraz z kompa od szwagra aż strach wchodzić na mojego pc bo za sztukę go nie drapneli lecz trochę więcej miał tego z indora :/ Dilem nie był ale jakaś konfitura go zagoniła i miał wjazd na chatę wczesnym porankiem pewnie aż mu bambosze spadły jak tam wkroczyli. Ogólnie to mam CyberGhost wykupionego tym też będę zmieniał IP i na pewno zastosuję się co do porad OD Was dla każdego Maszek leci tym co zainteresowali się tą sprawą Wielcy jesteście
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
Pamiętaj o telefonie. Po samym sygnale można dość precyzyjnie namierzyć gdzie obecnie jesteś bez użycia GPS. Już nie powiem o treści smsów na podstawie można szybko zbudować siatke dla policji.

Uważajcie i doceniajcie przeciwnika...
 

druzyna-cbd

Banned
Rejestracja
Lut 25, 2013
Postów
246
Buchów
0
TOR już nie jest bezpieczny snowman wyjawił, że wszystkie szyfry łamane są w locie.
 

Credo

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
195
Buchów
0
TOR już nie jest bezpieczny snowman wyjawił, że wszystkie szyfry łamane są w locie.

No proszę cię.
Co ma Obama do naszego palenia? Śmiem twierdzić, że nie ma szyfru którego NSA nie może złamać w locie. Ale chłopaki z KPP w Parzymiechach Dolnych? Co najwyżej zatrzymają kolegę do kontroli pod byle pretekstem, każą pokazać co ma w kieszeniach i nie daj boże coś znajdą...
Jasne warto mieć dupochron, warto czasem wręcz paranoicznie przestrzegać bezpieczeństwa - ale o TORa bym się nie martwił. No chyba, że masz coś więcej na sumieniu niż wchodzenie na forum o trawce ;)
 
P

Pustelnik

Guest
Gówno prawda...

Dokladnie. Obawiam sie ze kiedys padnie pytanie,chyba mnie obserwuja gdy sram,jak to sprawdzic?

Jak jest ktos przypalowcem to chocby niewiadomo jakie zabezpieczenia mial i tak nie pomoze mu to.

A co do namierzania sygnalu tel.to jedynie informacja w obrebie ktorego nadajnika sie znajduje aparat,mozna byc 2m od nadajnika lub 15 km taka ot dokladnosc.Z gps jest juz inaczej tego lepiej nieuzywac w tel przez ktory sie zalatwia interesy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół