nasiona marihuany

Sony PlayStation 4

Wyszukiwarka Forumowa:

FlowerOfScotland

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
143
Buchów
0
Witam!
Już niedługo kolejna odsłona najnowszej platformy multimedialnej PS4. Z tego powodu chciałem założyć temat o najnowszym dziecku Sony. Z góry chciałem uprzedzić, przed dyskusją typu ''co jest lepsze, xbox one czy ps4? i tym podobnymi... Owszem, zapytać można ale róbmy to w innym temacie czyli np. sonda typu ''ps4 vs. xbox one". Produkty Sony i Microsoftu konkurują ze sobą i dobrze bo jak wiadomo monopol jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre... Ja osobiście wiem już co chciałbym znaleść pod choinką na Boże Narodzenie.
Poniżej dwa linki ukazujące co mogliśmy się dowiedzieć do tej pory na temat ''czwórki".


 
Ostatnia edycja:

yebaq

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2014
Postów
53
Buchów
0
Widzę że cisza w temacie . Od czasu założenia tematu trochę czasu upłynęło , i osobiście jestem za ps 4 microsoft olał polandie więc i ja olewam microsoft . Do tej pory byłem szczesliwym posiadaczem x360 zobaczę w wakacje czym zaskoczy nas [mnie] ps 4 morze bedzie tańsze i wyrwe za 1500 zeta.
 
R

robak91

Guest
Noo jeszcze gierke niech stworza jak hodujesz marihuane :D i opieekowanie sie nimi :D ku**a przydala by sie taka gra tak jak GTA robisz misje masz chate i np uprawiasz sobiee maryche haha co ja ćpie :p
 
Ostatnia edycja:
D

Dundersztyc

Guest
http://www.highgrow.us/

Grałem w to 10 lat temu. Była zajawka. I to przestawianie zegara jeżeli ktoś wie o czym mówię ;)

Nie wiem czy wtedy Passion #1 nie nazywał się w tej grze jeszcze Amstel Gold
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół