nasiona marihuany

[9]FEM: 2x Easy Sativa, 2x Purple Maroc, 2x Passion#1. AFem: 1x White Widow& Big Bud, 1x White Widow, 1x Haze 2.0,

Wyszukiwarka Forumowa:

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
W tym roku tez mam 2xPM i tak jak kolega wyzej napisal - fioletowe sa tylko szczyty, a w Twojej fotorelacji wyglada to kozacko :D u mnie jeden pm ladnie kwitnie, natomiast drugi jest w tyle o jakies 2 tyg ;/ Od jakiego breedera masz pestki?

Od female seeds. Coś się nie postarali jak ktoś już wspominał. Dużą rozbieżność. Mam nadzieję ze dojdą w stopniu satysfakcjonujący:)
 

Krewella999

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2013
Postów
58
Buchów
0
Od female seeds. Coś się nie postarali jak ktoś już wspominał. Dużą rozbieżność. Mam nadzieję ze dojdą w stopniu satysfakcjonujący:)

Ja rowniez mam od FS i roznica jest ogromna :O Oby doszly i z fartem! pozdro;)
 
J

john-hash

Guest
Fajnie się ten fiolet prezntuje, Szczęśliwej ścinki ;]
Pozdro!
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Dla odświeżenia wątku przedstawiam wam moją ciężką harówkę. Jeden ze spotów na 2014:

 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Witam.
Z przykrością muszę stwierdzić iż sezon 2012 uznaje za beznadziejny. Po wizycie dziś jestem załamany. Po przymrozkach rośliny straciły wszystkie wiatraki a liście przytopowe zaczęły usychać. W ogóle nie napuchły przez 13dni. Na dniach kosa chyba wszystkich niedobitków. W dodatku palenie jest ochydne w smaku i słabo kopie. Dam niedługo zdjęcia z harvestu.
Ale jestem zły, eh te uroki outa...
 

Krewella999

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2013
Postów
58
Buchów
0
Nie oceniaj zbyt pochopnie, miej nadzieje, ze palonko po wyschnieciu bedzie takie jak nalezy :)
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Aktualizacja

Na krótko opowiem jak wygląda końcówka sezonu.

Sytuacja na spocie:

Tak jak wcześniej napomniałem nie ma rewelacji po przymrozkach rośliny jednak dostały po tyłku. Co prawda napuchły co nieco ale bez rewelacji. Pozostaje czekanie bo co więcej. Liście wiatrakowe to już przeszłość, z wyjątkiem WW&BB, a mniejsze przy topowe w mniejszym lub większym stopniu poskręcane i h*j wie jeszcze co. Np passion nr 2 dostał jakiejś wysypki, ma czarne plamy na listowiu i ogólnie jest w czarnej dupie:/
Ładnie natomiast(względnie) napuchł BB&WW, przemówiły za siebie geny BB, Został zerwany sampelek tam, gdzie pojawiła się mała zgnilizna- mam nadzieje że to nie pleśń... W smaku nieco lepszy niż poprzednie próbki ES i P#1.
PM nr 1 to przeszczep, P#1 nr 1 leży już prawie na ziemi.

Prace:
Już tylko podlewanie było dwukrotnie od ostatniego up-a, raz samą wodą, przedwczoraj z melasą.
Powoli zacząłem wynosić wszystko ze spota, tj. śmieci opakowania resztki nawozów itd. Trzeba pozostawić porządek po sobie bo w 2014 będą tam prawdopodobnie automaty.

Plany:
:harvest::harvest::harvest: i jeszcze raz:harvest:.
Zaczynam pewnie w przyszły weekend i będą szły po 2-3szt na raz, w kolejności BB&WW, PM 2, P#1 nr1, ES nr1, ES nr 2, PM nr 2 i P#1 nr 2.

Zdjęcia:

ES 1


ES 2


PM 1


PM 2


WW&BB



P#1 1


P#1 2


Sampel WW&BB


To przedostatnia aktualizacja potem zdjęcia ze ścinek i po suszeniu jak los pozwoli.
Tymczasem proszę Państwa, czekamy już na 2014 z niecierpliwieniem.

Powodzenia!!!
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Przed ostatnia aktualizacja!

Rośliny wszystkie poszły pod kose. Nie wyglądają najlepiej, nie napuchły do końca. Po przymrozkach wszystkie prócz WWxBB zaczęły obumierać. PM nr 1 wogóle wysechł na łodygach tak że 2 dni suszenia i nadaje się do słoja. Puki co wszystko sobie wisi i schnie potem to już wiadomo.
Podczas trymu znalazłem 2 malutkie ogniska szarej pleśni na WWxBB, także środek TELDOR 500sc mogę polecić z serca, jeśli chodzi o konopne wywody.
Teraz priorytetem jest doprowadzenie do jako takiego smaku bo szału niema. Palenie nie jest jakoś supermocne ale z mikrofali to nie można oceniać pochopnie. Wyschnie, do słoja na 2 tydzie i wtedy napiszę ile wyszło i jak smakują poszczególne planciki.
ES1


ES2


PM1 -uschnięty


PM2


WWxBB najładniejszy w 2013AD



P1



P2



Do ostatniego!

PS jeszcze czeka mnie kopanie jednego spota na 2014 to trzymajcie kciuki.
 
K

Killy

Guest
Elegancko, plon będzie całkiem pokaźny.
Musze spróbować w przyszłym roku tego Teldora 500sc. Zamawiałeś go przez neta czy kupiłes w jakiejś w miare popularnej sieciówce?
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
w ogrodniczym za 16zl. opryskow bylo chyba ze 6 ale sie oplacilo
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Bardzo śmieszne... Suszy się drugi tydzień i końca nie widać. Może pęknie 4 oz. Pokaże zdjęcia suszu i zrobię podsumowanie sezonu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół