nasiona marihuany

Dziewczyny Shamana Zielonego Jara 2008

Wyszukiwarka Forumowa:

zielonyjar

New member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
3
Buchów
0
No to zaczynamy !
Nasionka zamówiłem http://cannabis.fr.pl/. Odmiana Shaman feminizowane nasionka, ilość sztuk 2
Kiełkowanie 28.04.2008
Ziemia - mieszanka substralu, ziemi kwiatowej, podłoża do kwiatów, wapna , keramzytu, piasku
Nasionka kiełkowane w kubku z wodą z kranu i utlenioną, kiełki pokazały po jednym dniu, następnie zostały wsadzone do 0,5 l doniczek a przeniesione do "inkubotorka" tzn niedużego akwarium wyłożonego kablem grzewczym do terrrarium temperatura ustawiona na 28 stopni. Dzięki ustawionemu termostatowi miały cały czas temperature około 28 stopni lub wyższą jak słoneczko grzało , akwarium przykryłem szybą ale tak aby był dostęp powietrza. Inkubatorek znajdował się na dachu. Pomidorki były w nim miesiąc. Dodam że przy pierwszej silniejszej zastosowałem 21.05 fimowanie 29.05 zostały przetransportowane na spota, miejsce bardzo dobre mnóstwo pokrzyw światła od 9 do samego wieczora, ziemie miejscową wzmocniłem obornikiem ,wapnem. Wysadzenie nastąpiło 29.05.2008.
Zdjęcia robione 04.06.2008. Duża dziewczynka miała 50 cm wysokości, druga 25 cm.
Odwiedzam je dwa razy w tygodniu i podlewam po 5l wody (każdą) woda z biohumusem lub czysta.
Dziewczynki rosną aż miło zobaczymy co czas pokaże!!!:smokee:
 
Ostatnia edycja:
K

krecikboss

Guest
No ladnie to wyglada oby przetrwaly do konca bo sloneczka to maja duzo a pod wplywem silnego wiatru moze sie zlamac <coolpalacz> wiec jestes tu nowy to zycze Ci 2,5 m krzakow i grubych kisci i duzych lisci bo bez lisci nie ma kisci no i jeszcze zebys nie przedawkowal nawozem <shiza>
POZDRO
 

zielonyjar

New member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
3
Buchów
0
Dzięki!
O wiaterek się nie martwię spot znajduje się na polanie wokół której są duże drzewa.
PS mam pytanie. Może mi ktoś wytłumaczyć jak dodawać duże zdjęcia do postu??
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Jak masz swoj album to wchodzisz do niego dajesz na odpowiednie zdjecie i tam pod spodem jest napisane "duze zdjecie" no i kopiujesz link, tyle. A roslinki bardzo ladne, widac ze dobre miejsce wybrales, we wrzesniu bedzie radocha :D pozdro
 

darkman

Member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
17
Buchów
0
napisz cos wiecej o tej odmianie ile ci wyszlo i jak z wysokoscia sie ma
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
napisz cos wiecej o tej odmianie ile ci wyszlo i jak z wysokoscia sie ma

cierpliwości :) daj jej urosnąć

Powodzenia ! Miejsce super, spot przygotowany profesjonalnie.
Życze duuzych plonów :)
 

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
fajne krzaki, ja też mam shamany 5 szt same kobiety- out by t&g, życzwe powodzenia pozdro
 

butcho

Member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
24
Buchów
0
wystarczy 2 razy nacisnac na zdjecie zeby je powiekszyc do rzeczywistego rozmiaru jaki wgrywales.
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
ładne ładne ale ostania fota mech rosnie zakwaszona gleba i takie listki żólte sie robią daj jej dolomit albo zrob jajecznice z 4 pokrusz i daj pod krzaka mozesz tez w wode to w***ac i podlac
 

sepior

Member
Rejestracja
Lip 13, 2008
Postów
5
Buchów
0
Ładne krzuny życze udanych zbiorow dobrego jaranka i samej radości z rosnących małych dzieci!!!!! a teraz ide:smokee: bo juz 3 godzniki nie jarałem
POZDRO 4 ALL<coolpalacz>
 

zielonyjar

New member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
3
Buchów
0
Witam po dość długiej przerwie.
Panny przetrwały choć nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszą jakieś dwa tygodnie temu połamał wiatr, część udało mi się podwiązać i powoli dochodzi. Pierwsza mniejsza o dziwa zaczęła kwitnąć kilka dni wcześniej, około 15 sierpnia. Druga jest o wiele większa i bardziej rozkrzaczona, kilka gałęzi się odłamywało pod ciężarem własnym , ratowałem co mogłem :)
Jak zaczęły kwitnąć podlałem je kilka razy - dokładnie 3 razy po 5 litrów wody z rozpuszczonym Planktonem K w dawce dwukrotnie większej niż zalecana.
Przedstawiam zdjęcia, które były robione były piątego pażdziernika, czyli po ośmiu tygodniach kwitnienia. Zamierzam ściąć w najbliższych dniach, a wy jak myślicie - bedzie to odpowiednia pora. Czy oby nie za późno !!

Shaman (ka) fotka robiona 5.10.2008, Widok z 25 metrów.
Widać pokonała pokrzywy.

Zdjęcie pierwszego Shamana, który zaczął o chwilkę wcześniej kwitnąć. Niestety po ostatnich wichurach kilka gałęzi głównych się połamało.
Shaman nr 1 . Utknąłem w niego puszkę burna dla oceny wielkości. Wysokość około 2 ,20,w najwyższym punkcie.

Już sam nie wiem który to jest. Piękna bestia.<shiza>

I jeszcze bardziej z bliska :smokee:
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
mi też się podobają i te ostatnie wg. są gotowe
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Naprawdę piękne. Mam pytanie: czy te oszronione liście będziesz obcinał czy je zostawisz?
 

azar

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2008
Postów
171
Buchów
15
Pewnie jestes bardziej z pulnocy naszego "pieknego" kraju. Byla tam lepsza pogda, u nasz na poludniu kiszka straszna! Deszcze, zimno, wilgoc, a co najgorsze malo slonca (na koniec lata i poczatek jesieni) :( .Planty mega, az sie dziwie ze w naszym kimacie tak doszly pieknie. Moje gratulacje! Ja mysle ze mozna juz spokojnie pod topor z nimi :harvest: . Napisz ile Ci wyszlo z tego.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół