nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Stary pięknie to wygląda, propsy w ch*j dla ciebie!
 
T

tomfreelique

Guest
Witam. Dawno tu nie zaglądałem, z takich czy innych powodów :). Rośliny sobie spokojnie rosną, no może nie do końca spokojnie, bo jeden z auto AK47 dostał pie****ca, ale to sami będziecie mogli zobaczyć na zdjęciu :freak:. Nie narzekam na dwa pozostałe, też mają ładne grube topy. Sezonówki zebrały się w sobie i zaczynają kwitnąć. Na wszystkich fotach wiadro 15l jako punkt odniesienia.



Sweet Edi






pierwszy Passion







drugi Passion








Orange Bud x Maroc I








Orange Bud x Maroc II








Orange Bud x Maroc III








Ak 47








Ak 47 "pie****nięty"









AK 47










Pozdrowienia dla wszystkich ogrodników!
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No ta "pie****nięta" AK-47 naprawdę robi wrażenie, zapewne za niedługo ścinka, który to już tydzień flo???

Passiony też przepiękne, zaczęły już kwitnąć?

Wszystko idzie Ci gites - jest na co popatrzyć.

Pozdro. :bongo4:
 
T

tomfreelique

Guest
Nie liczę za bardzo czasu kwitnienia, będę widział kiedy będą gotowe, nie spieszy mi się... Około połowy sierpnia automaty powinny pójść pod nóż.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

 
Ostatnia edycja:

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Wow

Wow piękna zgraja bandytów i pogromców mózgów i .. etc :D
ten AK 47 no mega;) Nie zazdroszczę bo nie wypada ale pochwalam i cieszę się razem z Tobą za Twoją uprawę;) Moje Regi w szklarni dopiero 1 z 3 zaczął kwitnąć i mam problem bo na świeżym powietrzu zrobił bym im więcej miejsca bo nie sądziłem że te krzuny tak rosną.... :D
Daje Bucha(chyba już mogę;)) <peace>
Zapraszam do swojej relacji bo też niedługo :harvest: planuję ale tak samo określam ten czas na oko a nie na ilośc dni kwitnienia czy jak kto tam woli ;)
Pozdro i z fartem no i opowiedz coś o zapachu/ smaku o ile już próbowałeś:jaraczz:

ps. ja czekam aż do ususzenia.
 
T

tomfreelique

Guest
Nie próbuję :). Jak los pozwoli, urosną, wysuszę je jak należy, swoje odstoją w słoikach, wtedy będę mógł napisać jakiś smoke report...
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Nie próbuję :). Jak los pozwoli, urosną, wysuszę je jak należy, swoje odstoją w słoikach, wtedy będę mógł napisać jakiś smoke report...

Ja musiałem ściąć dzisiaj 2 topy ze względu na pleśń.
Nie pryskałem Topsinem czy innym czymś na grzyba, bo po co mnie ta chemia:D
Także smoke report mile widziany a i też sam opisze swój. Wspominałeś o słoiku i przechowywaniu co się nazywa Curring, możesz mi napisać jak to wygląda taki Curring wg Twojego uznania?:) Chętnie zaczerpne praktycznej wiedzy ;) :smokee:
 
T

tomfreelique

Guest
Pierwszy raz, zakładając, że wszystko znajdzie swój szczęśliwy finał, będę suszył zioło... Przeczytałem chyba wszystko co było tutaj napisane na temat curring'u. W skrócie pierwsze 7-10 dni w zaciemnionym, suchym, przewiewnym miejscu. Jeśli przy zginaniu topa usłyszysz trzask pękającej łodyżki, znakiem tego, że gotowe do słoików. W miarę ściśle napełniasz słoiki, otwierasz je raz w tygodniu na 1-2 godziny, celem usunięcia nadmiaru wilgoci. I tak przez 2-3 miesiące wedle uznania, czy potrzeb. Pzdr
 

trzeszcze

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2013
Postów
229
Buchów
6
Hehe z tego ***niętego automata przy odrobinie szczęścia będziesz miał więcej niż z mojej jednej sezonówki :> super :spalony:
 
T

tomfreelique

Guest
Cieszy tak optymistyczna prognoza, ale sądzę, że twoje pełne mają jeszcze czas, żeby miło zaskoczyć ;). Pzdr

---------- Aktualizacja posta 26-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-07-2013 ----------

Tak czy inaczej, przetrzymam te karły najdłużej jak się da, żeby wczesną jesienią już do fotela się przyzwyczajać pomału :freak:. Pzdr
 
Ostatnia edycja:

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
na poczatku curringu słoiki otwierasz codziennie, poznej co kilka dni po okolo miesiacu juz nie musisz otweirac no tylko w celu konsumpcji ")<palacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół