nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
T

tomfreelique

Guest
Aż mi się głupio robi jak czytam wasze komentarze :), żeby tylko dziewczyny się nie zawstydziły po tym komplementowaniu... Każdy, kto pamięta swój pierwszy out, wie, ile nieprzespanych nocy, nerwów, wysiłku to wszystko koszuje, żeby było jak należy. A i tak za pierwszym razem myślę, mnóstwo czynników pozostaje przypadkowymi. Ja teogoroczny out przepracowuję pod hasłem "maksimum doświadczenia". Stąd pewnie u mnie brak zahamowań przed eksperymentami z ustaleniem dawki nawozu, z dosyć brutalnym treningiem (wczoraj zrobilem im supercropping). Wychodzę z założenia, że coś powinno przetrwać te moje tortury, a ja sam będę dużo mądrzejszy w przyszłym roku :). Pozdrawiam wszystkich ogrodników i dużo słońca życzę :spalony:
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No kurde ładnie z tym lecisz. Nie to co ja hehe, aż się zaczynam zastanawiać czy nie jestem jakiś lewy do uprawy... Wszystko pięknie idzie.

Pozdro. <joint>
 
T

tomfreelique

Guest
Dzięki rastaten :). Nie niecierpliw się, jeszcze mamy czas. Będzie dobrze. Ja pod swoje rośliny dałem w zasadzie prawie sam kokos



ziemi ze spota dodałem nawet nie 30%, tylko po to, żeby na dłużej wodę w dołkach przytrzymać... Polecam

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Sweet Edi dogorywa, ale jak to on, nie może ot tak, zwyczajnie, tylko dramaturgię odpowiednią buduje, a ja latam jak idiota, pryskam, w nadziei, że może drugi raz wystawia mnie na próbę? Już raz odrodził się jak feniks z popiołów ;). Mógłby się łaskawie określić, który ze światów wybiera i zaoszczędzić nam obu nerwów i stresu :). Pozostałe dziatki rosną sobie spokojnie i odpukać zdrowo. pisałem wcześniej, że wczoraj było łamanie. Mam foty z wczoraj i dziś. Zapraszam do oglądania i komentowania :). Pozdrawiam.




Sweet Edi nad grobem wczoraj



i dziś








I reszta roślin w kolejności wczoraj, dzisiaj.




zdrowy Sweet Edi













passion 1







passion 2








Orange Bud x Maroc 1









Orange Bud x Maroc 2







Orange Bud x Maroc 3








i automaty, tutaj ciekawa sprawa, otrzymałem pestki jako 3xAK47 auto fem. Co do dwóch mniejszych, nie mam żadnych wątpliwości, ale jedna, większa znacznie, bardziej wyglądem przypomina big bang...








ten inny :)

 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
i automaty, tutaj ciekawa sprawa, otrzymałem pestki jako 3xAK47 auto fem. Co do dwóch mniejszych, nie mam żadnych wątpliwości, ale jedna, większa znacznie, bardziej wyglądem przypomina big bang...

ten inny :)


Chyba nie masz o to żalu <joint>?Ja bym nie narzekał <lol>.
 
T

tomfreelique

Guest
Dzięki za buchy :). Dyslektyk, żalu nie mam, bo to ciekawa roślina :), ale lubię wiedzieć sam dla siebie co palę, po to by móc coś później sensownego o paleniu powiedzieć, a nie skwitować jak między blokami na ławce, że "palenie takie za***iste w chu..., łeb urywa" a nazwa? "chu... wie, takie jasne jakieś, je*a..o jak chu...." :D

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Jak sądzicie, ile wega zostało pełnosezonówkom?

---------- Aktualizacja posta 02-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 30-06-2013 ----------

Witam. Sweet Edi dogorywa, w końcu :). Reszta ma się dobrze w mojej ocenie. Pzdr.




Zdrowy Sweet Edi



Passion




drugi Passion





Orange Bud x Maroc 1





2





3








Ak47







Ak47 jak big bang ;)







Ak47







Do następnego...
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Ładnie zdrowo i zielono , ten inny AK 47 ma ciekawe geny , duży i rozrośnięty , Robiłeś mu LST ?
jak bym miał pyłek pod ręką to bym go pylił ... (chociaż z dwa odrosty <lol> )
Pzdr
 
T

tomfreelique

Guest
Nie mam pyłku, a pytać po znajomych nie będę. Dzisiaj coś tam obiło się o moje uszy i odbić chcę na trochę. Chory, tępy kraj i trzeba przez ramię się non stop oglądać. Wszystkie były gięte i łamane :)... pozdrawiam.
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
AK47 wygląda dość dojrzale, ile już liczy dni? Ogółem przepięknie Ci to wszystko idzie, byle tak do końca. :harvest:

Pozdro.
 

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
Poza ta jedna roslina wszystko idzie ok. Zauwazlem ze na niektorych zdj Orange Bud x Maroc 1 widac zolte szczyty.
To jest normalne, czy maja jakis niedobor? Bo na moich jest tak samo
 
T

tomfreelique

Guest
Na zdjęciach być może dopatrzyłeś się gdzieś jakiejś żółci, w rzeczywistości jednak to jest kolor zielonkawy, tak intensywny jak fluorescencyjny :). Uwielbiam... Pzdr
 

NieMamNicku

Active member
Rejestracja
Lis 21, 2012
Postów
40
Buchów
0
Grzechem było by przeczytać całą fotorelacje i nie zostawić komentarza. PO MISTRZOWSKU ! Na prawdę planty tak mi się podobają, że fr dodaje do zakładek :) Ja tak samo jak Ty siedziałem całą jesień i zimę na forum, ale cały czas mało wiem :p tej wiedzy nigdy za wiele. <coolpalacz> Powodzenia ziom i z fartem !!! <peace>
 
T

tomfreelique

Guest
NieMamNIcku, twoje słowa jak miód na me serce... Hheheh:freak2:. Pzdr.
 

Pauel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
573
Buchów
0
Ładniusie krzaczki, jak sie zrobi dobrze LST , doprowadzi wszędzie światło to roślinka sie odwdzięczy i pięknie rozkrzaczy, oby tak dalej :)
CO do Twego zmutowanego AK to moje Jacki AF też już prawie 60 dni a bardziej rosną w góre i w boki zamiast kwitnąć, tylko jednemu zaczynają włoski wychodzic ..
Z fartem do końca i będe wpadał! <peace>
 
T

tomfreelique

Guest
Witam. U dziewczyn wszystko w porządku, zauważyłem co prawda kilka zażółconych liści w dolnych partiach, ale myślę, że to tylko wynik obfitego podlania czystą wodą w zeszłym tygodniu. Dzisiaj wszystkie dostały dobrze jeść, sezonówki dodatkowo oprysk asahi, automaty w korzeń planton, w liście biopon. Miłego oglądania :).



Sweet Edi






Passion 1







Passion 2







Orange Bud x Maroc 1







Orange Bud x Maroc 2








Orange Bud x Maroc 3






Ak47







Ak47








Ak47







Do następnego...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół