nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
T

tomfreelique

Guest
Dzięki :). Chciałoby się, żeby wszystko dobrze poszło. Nie znam sie, ale moim skromnym zdaniem rośliny "mają potencjał" :spalony:
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Masz potencjał w roślinach, pogodę znoszą bez komplikacji. Łodygi grube co można powiedzieć, będzie grubo.
 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Wszystko idzie do przodu kolego, na końcu będzie dobry plon.
 
T

tomfreelique

Guest
Byłbym hipokrytą, mówiąc, że nie jestem zainteresowany plonem :). To moja pierwsza uprawa, więc uczę się wszystkiego. Między innymi, zauważam, że ta jesień, zbiory, schodzą na plan dalszy. Nie sądziłem czytając od czasu do czasu wypowiedzi userów, że mnie również aż tak pochłonie opieka nad nimi :). Pozdrawiam wszystkich ogrodników :)

---------- Aktualizacja posta 10-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 09-06-2013 ----------

Dzisiaj poszły na watę nasionka 1xauto blue amnesia, 2xak47xlowryder, 3xbig bang auto oraz 3xauto skunk :D.






Jutro jakiś up ze spota :). Pzdr
 
D

delete

Guest
nie ma nic do zarzucenia bardzo ladne planty:) za***iscie grube lodygi to dobry znak


ile dni maja Twoje ak?

powodzenia
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Aż czuć niezwykłą pasję jak się czyta tą fotorelację. Być może dlatego roślinki tak pięknie rosną... Byle tak dalej, będę zaglądał.

Pozdro.:bongo4:
 
T

tomfreelique

Guest
Aż czuć niezwykłą pasję jak się czyta tą fotorelację. Być może dlatego roślinki tak pięknie rosną... Byle tak dalej, będę zaglądał.

Pozdro.:bongo4:
Dzięki za dobre słowo... Jutro odwiedzę dziewczyny, mam nadzieję, że wszystko w porządku z nimi...

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

nie ma nic do zarzucenia bardzo ladne planty:) za***iscie grube lodygi to dobry znak


ile dni maja Twoje ak?

powodzenia


AK z poprzednich zdjęć są 41dniowe.

---------- Aktualizacja posta 12-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 10-06-2013 ----------

Witam :). Wczoraj wieczorem poszedłem ułożyć panny do spania. Robiłem foty, ale było już szarawo, zdjęcia liczydłem robione nie wyszły. Odwiedziłem więc je dzisiaj i mniej więcej tak to wygląda. Na dwóch AK 47 musiałem założyć "opatrunek" po mojej "kołysance":freak:. Wygląda mi jednak, że mimo wszystko się "wyspały" i mają się dobrze :).



Słabszy Sweet Edi






Zdrowy Sweet Edi fem








Passion fem








Passion dem









Orange Bud x Maroc







Orange Bud x Maroc







Orange Bud x Maroc







Ak 47 auto fem










Ak 47 auto fem "uśpiona" ciut wcześniej :)







Ak 47 auto fem








Niebawem dołączy do nich kolejnych kilka maleństw do towarzystwa :)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
LST pełna profeska i od razu widać efekty <lol>.Jak kiedyś naucze się wegować rośliny to u siebie też takie zapodam <joint>.
 
T

tomfreelique

Guest
Pełna profeska mówisz? :). To moja pierwsza uprawa jak zaznaczyłem na początku fotorelacji. Jesień i zimę poświęciłem na pilne studiowanie forum, starałem się dowiedzieć jak najwięcej. Teraz staram się tylko stosować do wskazówek/porad doświadczonych growerów. Jeśli komuś podobają się moje nieudolne, pierwsze kroki, to tym bardziej mnie cieszy. Pozdrawiam.
 

RAfal-91

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
343
Buchów
0
bardzo ladne lst i bardzo ladne krzaczki jak na 1wszy raz . bede obserwowal z fartem i zapraszam do mnie
 
T

tomfreelique

Guest
Witam po nastu dniach od ostatniej wizyty na spocie. Oczy mi sie zaśmiały jak to ujrzałem.








Chorowity Sweet Edi już wydobrzał :)







a tu już ułożony








Zdrowy Sweet Edi











Passion











drugi P














Orange Bud x Maroc













drugi OB x M















i trzeci













i i teraz 3 AK 47 auto fem, z czego jedna większa, nie wiem skąd takie geny. Nie martwi mnie to jednak nic a nic :freak:





















Pozdrawiam i do następnego.
 
Ostatnia edycja:

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Ładnie powykładane i rozkrzaczone kolego buch za to.
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
FIM'owales cos?
nawoziles? jak tak pochwal sie czym je karmiles :)

kolezanki w kreacjach wygladaja oszalamiajaco :D

pozdro
 
T

tomfreelique

Guest
To moje pierwsze pomidorki, nie odważyłem się jeszcze na fim, zresztą nie widziałem potrzeby. Rozwijają się póki co odpukać zgodnie z planem :). Uzwałem biohumus oryginalny, wpano hydratyzowane, azofoska. obecnie na kwitnące automaty oprysk biopon.

kolezanki w kreacjach wygladaja oszalamiajaco :grin:

Dizękuję w imieniu swoi i koleżanek :). Pozdrawiam

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Grubość :)




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół