nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
azofoske wymieszales jednorazowo z gleba czy 'systematycznie' podrzucasz pod (i wokol) lodygi ? zastanawiam sie czy swoim nie rzucic troche azofoski na wierzch

pozdro!
 
T

tomfreelique

Guest
Dwu lub trrzykrotnie sypałem garstkę wokół planta, raz podlewałem roztworem "dwie garstki" :freak2: na 10 l wody. Intuicyjnie podaje im witaminy...
 

zdrowie

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2012
Postów
42
Buchów
0
Dwu lub trrzykrotnie sypałem garstkę wokół planta, raz podlewałem roztworem "dwie garstki" :freak2: na 10 l wody. Intuicyjnie podaje im witaminy...
spoko, dzieki! balem sie tylko, ze sypanie pod rosline moze jej zaszkodzic, a dawki wiadomo, ze sa indywidualne; fajnie, ze wspomniales o tym roztworze, moze przygotuje jakis kompot MULTIVITAMINA -> azofoska + biohumus + woda...
 
T

tomfreelique

Guest
Cieszę się, jeśli mogłem w czymś pomóc...

---------- Aktualizacja posta 25-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 24-06-2013 ----------

Czy mógłby ktoś z doświadczonych userów rzucić okiem na te rośliny? Może ktoś zauważył coś niepokojącego? Jakieś wskazówki, podpowiedzi?

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

CHodzi mi o uformowanie krzaków w kształcie kuli, zajmujących powierchnie 1-1,5 m2. Czy dobrze kombinuję Waszym zdaniem?

---------- Aktualizacja posta 26-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 25-06-2013 ----------

Czy naprawdę nikt nie może odpowiedzieć?
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
nie jestem jakims ekspertem ale Twoje rosliny sa bardzo zdrowe i ogolnie pieknie wygladaja widac ze masz oko i wyczucie do tego hobby . Tutaj nie ma nic do zarzucenia , wszystko jest jak najabrdziej na +. malo kto ma takie planty w tym roku .

Powodzenia
 
T

tomfreelique

Guest
Przyznam sie, że nie porównywałem innych roślin. Uspokoiłeś mnie. Dzięki. Pzdr.

---------- Aktualizacja posta 27-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 26-06-2013 ----------

3 dni temu drugie lst? bardziej hst, większość łodyg łamałem.











































































 

kuurczaks

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2013
Postów
30
Buchów
0
kozackie planty, lst i w ogóle całokształt. Nic nie powyciągane, rozrośnięte, zielone. Aż miło popatrzeć. Postawił bym buszida ale nie mogę :bongo4:
 
T

tomfreelique

Guest
Dziękuję pięknie za dobre słowo :). Pozdrawiam.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Czy mogę już zrobić supercroppping na odrostach, czy odczekać jeszcze? Dzięki za podpowiedzi...

---------- Aktualizacja posta 29-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 27-06-2013 ----------

WItam. Nie będę się rozpisywał, na zdjęciach jest wszystko. Sweet edi (chorowity) po pierwszej nocy po treningu dziarsko zadarł łodygi do góry, co bardzo mnie cieszyło, jednak po nastepnej chłodnej nocy mocno podupadł. Nie stawiam na nim jeszcze krzyżyka, reanimuję roślinę, dzisiejszy dzień będzie dla nieg ochyba decydujący :). No zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich. Mile widziane komentarze, średnio żyje ta moja relka :).









































 

zippoblue

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2012
Postów
716
Buchów
1
Faktycznie ostatnio było zimno ale przez to nie padnie ci roślina nie masz co się bać :) a lst elegancko zrobione ładnie się rozrosły na boki a to jeszcze nie koniec ich wegetacji :) pzdr i zapraszam do mnie.
 
T

tomfreelique

Guest
Od początku mam z tym plantem pod gorkę, więc ostatni teatrzyk nie robi na mnie wrażenia. Fochy jak u kobity. Opatrzyłem złamanie, w grunt poszedł czysty biohumus na ratunek :) i oprysk z bioponu. Co ma być to będzie, jak padnie, to też dobrze, bo się skończy głupkowaty serial z tym rozkapryszonym plantem :).
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Ładne zdrowe planty ,dobrze wykonane LST. Będę tu zaglądać ;)


Pzdr
 
T

tomfreelique

Guest
Dzięki Crazy Monkey, staram się jak mogiem ;). U Ciebie też ładnie się dzieję, odwiedzam regularnie :). Pozdrawiam
 

RAfal-91

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
343
Buchów
0
bardzo ladne rosliny zasiadam i ogladam powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół