nasiona marihuany

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.

  • Autor wątku tomfreelique
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
T

tomfreelique

Guest
Witam. To moje pierwsze podejście do tematu. Rośliny poszły na gazę 29.04. W dolach wylądowały 16.05.






Widoczny do tej pory błąd przy przesadzaniu w grunt... Sweet Edi



Sweet Edi bez problemów...



Pierwszy z dwóch passion fem




passion fem





orange bud x maroc





orange bud x maroc



orange bud x maroc



ak 47 auto fem


mój ulubiony wrzeszczący zielono potworek ak 47 auto fem



ak 47 auto fem


Z góry dzięki za podpowiedzi oraz komentarze. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
T

tomfreelique

Guest
Dzięki :). Oby bez przygód do końca :).

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Rośliny od wczoraj nie urosły, ale po tylu szarych dniach, dzisiaj wyglądały cudnie...








Sweet edi



Sweet Edi



Passion fem



Passion



Orange Bud X Maroc


Orange Bud X Maroc



Orange Bud X Maroc



AK 47 auto fem



AK 47 auto fem




AK 47 auto fem
 
Ostatnia edycja:

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
Fajnie ze masz pogode, moje juz slonca od tygodnia nie wdzialy:pl::pl::pl: z fartem, byle do:harvest::zjarany:
 
T

tomfreelique

Guest
No zobaczymy jakie to lato bedziemy miec w tym roku... Chyba odwiedze dziewczyny dzisiaj, jais up drobny, cos... zainteresowanie niewielkie, heh. Ale nie o zainteresowanie tu idzie :).
 

Prorok1991

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2013
Postów
53
Buchów
0
dzisiaj u mnie słonecznie co mnie bardzo cieszy pogoda u wszystkich jest do bani

raz dobrze raz źle co do pomidorów ładnie się rozwijają nie zauważyłem żeby

jakieś szkodniki atakowały cudne panie moje są w podobnej fazie wzrostu oby do :harvest:
:bongo:
 
T

tomfreelique

Guest
Planuję, w przeciągu 7-14 dni. Daję im jeszcze kilka dni na podrośnięcie. Poki co jedyne szkodniki/ ślimaki najadly sie slimakolu i maja dłuzsza sjeste, a slimaki wpieprzaja mrowki. Poki co nie ma wiekszych problemow.
 
Ostatnia edycja:

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
fajny lasek, planty tez dobre bede zagaladal pozdrowki
 
T

tomfreelique

Guest
Rzeczywiście, samo dojście na spota jest urokliwe :). Dzięki i zapraszam na jutrzejszy up :)
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
osobiscie urzadzilbym sobie z kobieta tam dobry, jesienny, romantyczny spacer z indyjkowym blantem
 
T

tomfreelique

Guest
To nie byłoby rozsądne :). Jesień, lolek, to to tak, ale kobietę na spota? :freak: Lubię spokój :)
 

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
witaj! Piekne panny , ladnie sobie radzisz. Oby tak dalej. Ja bym je naginal do gleby , dobry LST im sie przyda!
:spalony:
 
T

tomfreelique

Guest
Dla pełnosezonówek wydaje mi się, że jest ciut za wcześnie na lst. Poczekam jeszcze. Za to jeden z AK 47, uznałem, że powinien się dzisiaj pochylić :freak:. Dzisiaj zanosi się na kolejny słoneczny dzień, panny rosną zdrowo. Przypadkowo pominąłem dzisiaj (sam nie wiem jak, ale wcześnie było palone) tego pierwszego z wdóch sweet edi. Od moment wysadzenia w grunt, przez mój błąd, choruje do dzisiaj. Widzę, że bardzo chce, ale jeszcze nie jest w pełni sił. Mimo to jestem dobrej myśli. Opiekuję się nimi najlepiej jak potrafię :). Cieszę się jak dzieciak heh...

Zdrowy Sweet Edi





Passion fem






Passion fem






Orange Bud X Maroc







Orange Bud X Maroc







Orange bud X Maroc






AK 47








AK 47











AK 47














"Zapodziany-odnaleziony" chorowity Sweet Edi











Szykuje się miejsce dl kilku autopanienek Auto Skunk'a i Big Bang'a :D. Dla odmiany tym razem postanowilem automatom ograniczyć przestrzeń na bryłę korzeniową... Te 3 AK rosną w dołkach pod pełnosezonówki...













To by było chyba na tyle. Do zobaczenia niebwem. Pozdrawiam<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół