nasiona marihuany

Wax

Wyszukiwarka Forumowa:

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
Może mi ktoś powiedzieć jaka jest maksymalna temperatura wydzielania się wosku bez przypalania? Muszę znać granicę żeby było jak najmniej ubytków. Mam tu na myśli metodę rosin tech, planuje zrobić specjalną maszynkę która by się opierała właśnie o tą metodę.

Kolejny za***iszczy wynalazek się szykuje :)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
goscie stosuja podobny sprzęt do naprasowywanie wzrorów na tshirty
 

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
ja myślałem żeby jakoś zmodyfikować prase hydrauliczną, podłączyć to jakoś pod prąd żeby się nagrzewało albo podgrzać palnikiem, a potem wycisnąć topa na maksa :D wystarczy owinąć grzałkę wokół prasy, i jakoś w rękawiczkach odcisnąć, potem zrobie oddzielny temat jak się już za to zabiorę to wam pokaże
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5

Fajna prasa, zrób coś w ten deseń :)
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Na poczatek wystarczy prostownica do wlosow i papier do pieczenia :) pozdro
 
L

Littlefinger

Guest


pseudo bho part 2, teraz przeczytałem pierwszego posta i wynika z niego ze nie mogę tego palić ? koniecznie muszę poddać to tej obróbce Hot Water Purge ? gdzieś jest napisane że aby pozbyć się resztek gazu można dodać wody i czekać aż odparuje, ja zalałem całą miskę wodą i położyłem na piec na całą noc aż woda wyparowała, ale przypuszczam że to nic nie daje ?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6

tutaj mamy zrobiony shatter z trymów z la confi, ciemny troche, ale smaczny, a że jutro shaterday, to sie wymienilem samplem za sampla z kumplem, za waxa z nicole kusha, naprawde ogien, a tutaj jak wyglada




zamówiłem aceton, dojdzie we wtorek, mam nadzieje ze wyczyszcze troche moj sprzet, bo ku**a troche sie za***al, przez ostatnie 3 miechy :p


tutaj fotka, z soboty, bylem w odwiedzinach u znajomka

kilka smaczkow na stole :)


dobrze sie zrobilem, heh sobie wkrecilem zdjecia


zaraz bedzie skonsumowane
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
hehe jakos ciekawie to nie wyglada :p, co to jest i jak to paliłeś, bo h*j wie ocb
 
K

kotmichau

Guest
Alkohol izopropylowy do ekstrakcji, wsad super royal, wygląda ciemno ale na żywo bursztynowy i ciemny co prawda z deka ze względu na chlorofil i prowizorke spalilem normalnie w bongu nail stoi obok przeca, ilościowo to bicie do lufki za 50 gr solidne nic się praktycznie nie upalilem , zresztą palenie tez nic nie dzialalo. Nie wiem czy to kwestia innego wsadu czy metody ale butanem ma fajniejsza konsystencję i jaśniejszy jak bursztyn :zjarany:
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
IMG_20170423_122737.jpg

IMG_20170423_122730.jpg


Tak na szybkosci...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół