nasiona marihuany

Wax

Wyszukiwarka Forumowa:

motoneuron

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2014
Postów
53
Buchów
0
Siema. Tu macie jak gościu robi to wszystko "domowym sposobem" http://www.youtube.com/watch?v=e_mqnK3PDuc
Nie ma pieca ekstrakcyjnego tylko płytę grzewcza, a do tego pojemnik, w którym wytwarza próżnię pompą. Pojemnik jest tu jedynie jakimś problemem, ale myślę, że jak ktoś jest pomysłowy, to coś wymyśli.
 

Siedem10

Member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
6
Buchów
0
ten wax wyglonda na Crumbel! ( niezły ogeń tak fota ) ale jaki wosk naturalny pszczeli? Chetnie pogadam o BHO, Shatter dewaxed.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
pierwszy raz znalazłem waxa na ziemii w coffiku i ktoś mi ściemnił że tak sie to robi z woskiem pszczelim :), kilka lat wstecz i każdy mi teraz o to ciśnie :):), a nie wiem jak zedytować pierwszy post w temacie

kolejna osoba doszła na forum co może powiedzieć coś wiecej o 710 :):)
 

Siedem10

Member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
6
Buchów
0
muszę bardziej ogarnać te forum albo te forum ogarnie mnie (wyskoczylo mi ze moge udzielic odpowiedzi dopiero za 1500 minut) instagram nie jest tam skomplikowane hehe Terps Forever
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
coraz więcej osób pojawia sie na forum, co cos wiedzą o bho, więc można by troche posprzątać ten temat, albo utworzyć nowy, bo do koca życia ludzie będą mi wypominać że chciałem robić olej z woskiem pszczelim :):) , cierpliwośi ogarniesz to forum :)

To nie my wybraliśmy terpeny, to terpeny wybrały nas :):)
 
D

Dundersztyc

Guest
Robiłem takie coś z 5 lat temu (jak nie więcej) w domu na balkonie, a wczoraj oglądałem o tym w Narkotykach na National Geographic, że to taki nowy super hiper mocny narkotyk.

Banalnie proste do zrobienia.
 
G

Guest

Guest
Robiłem takie coś ze 4 lata temu w domu na balkonie, a wczoraj oglądałem o tym w Narkotykach na National Geographic, że to taki nowy super hiper mocny narkotyk.

Banalnie proste do zrobienia.

Nigdy nie robiłem , lecz chyba zrobie tylko muszę skompletować dobry sprzet by nie wysadzic domu w powietrze :) ile mi wyjdzie tego na przykład z 1 kg stuffu
 
D

Dundersztyc

Guest
Nie robiłem z takich ilości więc nie mam rozeznania. Jeżeli chcesz na pierwszy raz spróbować to kup 2 duże Ronsony i 70cm rury PCV 50mm.

Na dole rury przyklej jakieś sito ja, np wykorzystałem taką siatkę którą się kładzie na styropian pod tynk ;)
Przykleiłem ją z jednej strony dookoła jakoś taśmą klejącą tak żeby dziurę zatkać, nie musi być super szczelnie tylko żeby trawka się trzymała na tym.

Napchałem do środka ze 30g zielska w sumie słabej jakości (dlatego zdecydowałem się na taki zabieg z tym ziołem)

Wierzch przykryłem jakimś plastikowym wieczkiem nie pamiętam czym, ale znalazłem coś w garażu co miało 50mm średnicy z rantem i się ładnie trzymało. W środku wieczka zrobiłem małą dziurę na ten wylot gazu z butli "dziubek" i jazda.

Rura nad miską szklaną i jeden gaz wcisnąłem cały, potem drugi gaz. Trzeba umiejętnie to robić, żeby górą się nie wylało, ale trzeba też zostawić trochę miejsca między ziołem a wieczkiem.

Wszystko wykapało to potem delikatnie, tak żeby nie rozlać włożyłem to do większej miski z ciepłą wodą. Jak wszystko wyparowało to to się bardzo kleiło i żyletką musiałem skrobać.


Dla testu sobie zobacz na małej ilości, a potem jak udoskonalisz sposób to możesz jechać na kilogramy :)

Polecam wszystko robić na otwartym powietrzu i ku**a bez ognia iskry itp.

Trochę to niebezpieczne, ale jak się to robi na podwórku i ma rozum w głowie to się nic nie stanie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie robiłem z takich ilości więc nie mam rozeznania. Jeżeli chcesz na pierwszy raz spróbować to kup 2 duże Ronsony i 70cm rury PCV

Chyba nie na darmo wszędzie przestrzega się by nie używać w tym celu PCV, tylko stal/aluminium/ewentualnie grube szkło.
Na unikatowych bongach mieli tuby do ekstrakcji BHO.
 
D

Dundersztyc

Guest
Nie wiem, nie zagłębiałem się w temat. Robiłem kiedyś, raz. Wszystko normalnie wyszło więc nie wiem w czym problem. Ale ok, nie kwestionuje bo tak jak mówię nie zagłębiałem się w temat w ogóle, a jak wtedy jak to robiłem nie było tylu informacji o tym.


PCV na pierwszy raz, żeby obcykać o co chodzi wydaje mi się, że będzie ok, a potem jak ktoś chce to robić cały czas to wiadomo, że lepiej będzie zainwestować w dobry sprzęt.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
tylko że szkoda zdrowia a taka szklana tuba do ekstrakcji kosztuje grosze ale jak kto woli. Poza tym nie wystarczy w***ać miski do ciepłej wody i liczyć na to że cały butan cudownie odparuje, polecam zakup vacuum chamber i dobry gaz. Można robić bez vacuum jak ja robiłem na dwa rozpuszczalniki.
 

Juicy J

Active member
Rejestracja
Gru 3, 2012
Postów
25
Buchów
0
A co można dodać zamiast tego alkoholu co oni tam mieli, bo to raczej u nas niedostępne ;/
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
np spirytus ja używam go bo mam praktycznie za darmo i najlepszej jakości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół