nasiona marihuany

Wax

Wyszukiwarka Forumowa:

zbanowany

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
114
Buchów
0
Himen tu masz link do kolesia. Masz tam dość dobrze wszystko pokazane.
http://www.youtube.com/user/WoodyOilmaker/videos

Czy może ktoś mi powiedzieć co to jest ten Everclean? To spirytus czy jakiś środek do czyszczenia na bazie alko? Robiłem olejek ale nie stosowałem nigdy spirytusu. Kolejna sprawa to czy mógłby ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym naczyniem na sprężone powietrze. Jak coś takiego wykonać w domowych warunkach, ewentualnie czy idzie gdzieś coś takiego kupić w miarę rozsądnej cenie.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
chwile mnie nie było, ale wkrótce wrzuce troche informacji na temat waxu, fotki i itp aktualnie czekam na swoj dabrig(bongo z metalowym-tytanowych cybuchem zwanym nailem). Znajomi używaja do robienia waxa specjalnego piecyka, napoczątku dewaxują(nie wiem jak po polsku to sie nazywa) czy usuwaja niezdrowe substancje a dopiero potem powstaje czysty wax. Im czystszy tym bardziej przezroczysty jak bursztyn, zalezy też czy do produkcji uzywa sie topów czy tylko trymów
Aktualnie znajoi robią też capsulki z waxem, medyczne dla osób które nie mogą palić. Postała narazie jedna partia o zawartości 0,05 g waxa wymieszanego z mlekiem kosowym, dla kobiety która nie może palić i jest chora na raka. Osobiście zjadłem 3 i miałem high. Wkrótce chcą zrobić kapsułki mocniejsze 0,1 g, a także z dużą zawartością cbd(1% thc i 32 cbd). Jeste strasznie ciekawy drugiej parti capsułek
tu link do tych kapsułek
http://instagram.com/p/oYHtNzwn0X/
 
D

Dirtbag

Guest
Nie wiem skad te informacje ze wax robi sie z woskiem pszczelim hehe. Chciałbym zobaczyc chodzisz jednego linka ze cos takiego ludzie robią do palenia. Owszem dodaje sie miedzy innymi beeswax do bho czy innych ekstraktów ale to jeżeli robi sie z tego rożnego rodzaje maści ( cannabis salve ) ale nie do dabowania. Konsystencja zależy tylko od sposobu extrakcji butanem temp, wilgoci jak długo olej był w vacuum chamber od strainu. Wychodzą rożne konsystencje shatter, wax, honeycomb, budder ale jest to czysta żywica bez dodatkow
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
gdy pierwszy raz zaczełem sie spotykać z waxem, ponad półtora roku temu tak mi właśnie tłumaczono. Co ciekawe wax z dużą wartością cbd, nie scala sie dobrze i nie ma aż tak dobrze wyczuwalnego smaku, dzisiaj pewnie będe testował 125mg dewaxed BHO capsules, więc już troche mocniejsze kapsułki, 2 to jakbym zjadl 2,5 g zioła o wysokim poziomie thc
 
D

Dirtbag

Guest
To niestety ktoś naopowiadał ci głupot z tym woskiem pszczelim. Daj znać jak działały te kapsulki tez konsumowalem bho tyle ze z własnej roboty i wcale sie nie dziwie ze spożywanie Rick simpson oil zaczyna sie od mniej więcej wielkości ziarenka ryżu bo jest w tym moc :)
 

motoneuron

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2014
Postów
53
Buchów
0
Siema. Wpisz sobie w google "honeycomb cannabis wax" w kilku filmikach jest wszystko pokazane. Cały bajer polega na tym, że przy odparowywaniu wytwarzasz próżnię (przynajmniej ja to tak rozumie). Dzięki temu pęcherzyki z np butanem rozrywają całą strukturę (dzięki temu też jest czysty staf). Dzięki temu zabiegowi wygląda to tak ZA***IŚCIE:))

Mi to trochę przypomina pieczenie ciasta drożdżowego - pęcherzyki rozrywają ciasto i jest pulchne, tak jak honeycomb:)
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
mi sie podoba bo przez te pęcherzyki się musi to fajnie palić ... wpisalem i znalazlem az za duzo filmikow i jeszcze w kazdym jest inaczej pokazane ... i widzialem ze koleś nagrywał jak powoli wszystko odparowuje i robią się pecherzyki .. rozumiem ze musze zrobic olejek z butanu ? i odparować jakoś .. jeszcze poszukam ale pytam moze ktoś się bardziej zna tak ze strony praktycznej jakieś porady jak to w miare szybko i lepiej zrobić co nie .. zawsze są jakieś sposoby
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
no znajomy ma specjalny piec, a do niego ma podłączoną pompke, która wysysa powietrze i butan i wytwarza próżnie, dzięki czemu pozbywają sie butanu i wychodzi czysty wax, a nie jak robią innni używają tylko butanu, wiem że używają też duże ilości suchego lodu. Biorąc od nich, wiem ze biore wax, najwyzszej jakosci, a nie jak z coffikow trutke z butanem i innymi gównami

http://instagram.com/ocdlabsamsterdam
tu link do profilu znajomego na instagramie

ps. postaram sie w końcu, wyeksportować moje fotki z iphone, ale mam pewne problemy
 

motoneuron

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2014
Postów
53
Buchów
0
Z tych filmików idzie dowiedzieć się jak to wszystko zrobić. Na jednym filmiku gościu trzyma pojemnik na płycie grzewczej (to robi za piec). Teraz kwestia samego pojemnika- czyli stworzenie próżni za pomocą pompy.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
olejpo ekstrakcji trafia do takiego pieca na 5,6 dni, w zależności od strainy, jak długo po kosie jest, i od tego samego zależy temperatura w piecu, pomiędzy 75 a 95 chyba, więc troche energi zużywa sie na zrobienie waxu czystego, bez butanu i itp
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
aha czyli powiedzcie mi czy dobrze to wszystko zrozumiałem .
Musze podgrzać olejek do temperatury 75 stopni na kilka dni zeby to sobie w spokoju wyschło i wtedy zrobi się taka bąbolada ?
A o co chodzi z tą próżnią ? w pojemniku w którym jest olejek musi być próżnia ?
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
to moi znajomi robią do uzyskania najlepszej jakości waxa, czystości, i długośc trwania zależy od ilości zioła. Mozesz zrobić normalnie olej bez pieca i itp, ale wtedy paląc wchłaniasz substancje nie porządane
 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
no tak ale ja kombinuje jak to zrobić domowym sposobem . do zrobienia olejku to jest duzo poradników ale mi chodzi o to zeby to wyglądało tak jak to :
386617_502495023122512_1003903533_n.png
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Nie będzie tak wyglądało domowym sposobem.
Celem robienia waxu jest uzyskanie jak najczystszego produktu. Czyli potrzebny jest piec ekstrakcjny.
Bez niego możesz się osrać, a nie uzyskasz wysokiej jakości shatter.
To jak z uprawą zioła.
Możesz się bawić w cflki, pcboksy i pestki z worka baki, ale piękną, całą w zabitych kwiatach trawę zrobisz tylko zapewniając jej dobre warunki.
Jak że wszystkim w życiu.

Sent from my imagination.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół