nasiona marihuany

Jenkem

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Jenkem is a hallucinogenic recreational drug composed of noxious gas formed from fermented human feces.[1] In the early and mid-1990s, several reports stated that Jenkem was being used by Zambian street children. In November 2007, anecdotal American media reports gave the impression that Jenkem was a popular drug taking hold with American teenagers. Media reports were characterized by disbelief and distaste for the "grossness" of the phenomenon.[2] Since November 2007, no new reports have appeared to corroborate the early speculations.
Several sources allege that these initial reports were based on a hoax (see section below). David Emery of About.com, popularly noted as an "urban legend guru"[2], concluded that the recent news media reports that Jenkem is gaining a foothold as a substance of abuse among American youth is doubtful and "based on faulty Internet research."[3]

Reszta na:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jenkem

stwierdzenie żryjcie kał, diametralnie zmienia swoją wymowę
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11


Jak to przeczytałem to mało nie padłem :bounce: już niedługo będziemy obcinać paznokcie i je jarać w lufie... swoją drogą ciekawe czy ma dobrą moc :sunny:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Wypróbuj.
Nie zapomnij nagrać filmiku i umieścić go tu ku uciesze gawiedzi.
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Ta, już widzę nazwę tematu :sunny:

"Odpłynąłem w ramionach swojego gówna"
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
"ojapie****echuj" ja podaruje sobie, az takim desperatem nie jestem, ciekawe co by moja wybranka powiedziala jak by sie dowiedziala ze probowalem...ooo rotflol ;D
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
prawdopodobnie zwymiotowala by ci na buty, bo z tego co wyczytalem ***ie po tym z mordy przez tydzien
 
D

DzikiKoper

Guest
Buahahaha, i policja mowi np. ze pana wydech wskazuje zazywanie narkotyku w dosc niedawnym czasie. Prosze opuscic pojazd i udac sie z nami.
 
0

00000000003

Guest
ciekawe kiedy jakis głodny desperat wyprobuje...... o jak sie ciesze ze juz nie cpam wszystkiego co mi wpadnie w łapy bo jeszcze na poryciu bym sie skusił a feeeeeeeeeee o fuj bleeeeeeee

JAK PIĘKNIE BYĆ TRZEZWYM

 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
to ućpaj się 100% naturalną kupą.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nie no, przegięcie. Niezły SHIT.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
Niezły SHIT.
doslownie, poczytalem troche wiecej i bania jest przez szkodliwe gazy takie jak m.in. siarkowodor ktore po pierwsze zatruwaja organizm a po drugie przy wdychaniu wywoluja male niedotlenienie mozgu
(tak jak wciaganie gazu do zapalniczek, nie masz pi**y od gazu tylko od niedotlenienia mozgu, niejeden sie tak wykonczyl)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół