nasiona marihuany

[8] Amnesia auto, Dinafem, szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

Co myślicie o uprawie w szklarni?

  • Plon na jakim poziomie?

    Głosów: 27 48.2%
  • Ciekawe jaki haj z tego będzie?

    Głosów: 4 7.1%
  • Jak duże będą?

    Głosów: 13 23.2%
  • Ocena zdrowia roślinki

    Głosów: 12 21.4%

  • Łącznie głosujących
    56

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Topy jak kolby kukurydzy :smokee:. Ale z innej beczki czy ty tą ankietę robiłeś jak upalony byłeś. Pytanie na które odpowiedziami są pytania WTF ??

Zakładałem konto i szczerze nie wiedziałem jak tą ankietę stworzyć i dlatego tak wyszła że nie wiadomo co :d Ankieta jest dla mnie mało ważna w każdym razie bo wyścigów w plonach nie urządzam a waga wagą a widać co jest na zdjęciach ;)

Tutaj zadam pytanie ewentualnie ile +/- będzie suszu?? Na oko oczywiście;) Dzisiaj zetnę druga roślinkę i wrzucę foty ;)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Nie ma co, na następny sezon na pewno kupuję Auto Blueberry, bo widzę, że plony ma nieziemskie, a w dodatku na tym Azotowym Plantonie K były hodowane... :bounce:

Dawałeś im coś jeszcze? Jakieś stymulatory czy coś? Skąd masz pestki?

MEGA!!! Kupuj wagę, tylko taką żeby Ci czasami skali nie przekroczyło. :yeahh:

Pozdro i dawaj smoke report!!!
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Przeglądając swoją fotorelkę, natrafiłem na Twój wpis z 31.05.2013 roku:
Elegancko u Ciebie;) NIe wiem jak się daje buchy i za co dostaje ale po:harvest:
tak samo będziemy :smokee: :grin: Co tydzień będę dawał upka i tak samo odwiedzał Twoja relację z uprawy ;)
zapraszam do obejrzenia co tydzień up up
https://www.forum.haszysz.com/8-amnesia-auto-dinafem-szklarnia-t82131.html?p=1047448#post1047448

Wiadomo zaglądałem do Ciebie na bieżąco, ale ten post przypomniał mi o tej fotorelce, która od pewnego momentu nie żyje...

Co tak ***ałeś tą fotorelkę? Może zapodasz jakieś fotki z harvestu? Grubo było na pewno, więc dawaj foty!:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół