nasiona marihuany

[8] Amnesia auto, Dinafem, szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

Co myślicie o uprawie w szklarni?

  • Plon na jakim poziomie?

    Głosów: 27 48.2%
  • Ciekawe jaki haj z tego będzie?

    Głosów: 4 7.1%
  • Jak duże będą?

    Głosów: 13 23.2%
  • Ocena zdrowia roślinki

    Głosów: 12 21.4%

  • Łącznie głosujących
    56

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Up Up

Witam po długiej nieobecności na forum wrzucam aktualne fotki .
Pierwsze idą automaty Blueberry:
Tydzień temu.


Z dzisiaj:


Teraz Regularne w szklarni tydzień temu:

i Dziś:


Podlewam gnojówką i po niej rosną jak po***ane... trening w szklarni idzie ostry.
Oczywiście automaty podelwam teraz tylko plantonem K. Wszystko przebiega w jak najlepszej atmosferze;) słonko daje ostro to i planty rosną.

Klony mi się męczą trochę ale za kilka dni wrzucę klonowanie większej ilości i to już będę robił w samej wodzie. Ciekaw jestem jak to wyjdzie;)
ps. w szklarni już mało mijsca mam na te 3 planty i będą chyba szły pod sufit... kiedy w ogóle zacznie się okres kwitnienia w regularnych ?? Bo w automatach to już jakieś 2-3 tyg i :harvest: i po jakimś tygodniu suszebnia :smokee::smokee::smokee::smokee::)
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Widzę ostro lecisz z amnesia :) Naginaj i pryskaj Asahi SL, da to dobrego kopa po delikatnym stresie jaki niesie za soba LST.

Oby tak dalej, wysokich temperatów i z fartem Kolego :)
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
;)

Amnesie, to to nie są, zobacz kilka stron wcześniej... ale za to dzisiaj zebranym pyłkiem z Amnezji auto zapyliłem 2 dolne gałązki automata Blueberry i z tych zapylonych zobaczę czy będą nasiona;)

Dzisiaj połamałem większość gałęzi w 1x Grapefruit out i 2x Lemon Kush out. Na wieczór popryskałem asahi sl obficie i niech się odstresują.

Ciekawi mnie jakie efekty będą po tym jak je połamałem i zrobię porównanie różnych rodzajów zgięć jakie się wytworzyły, a raną wrzucę fotki z tego jak wyglądają i potem po tygodniu wrzucę następny up tego zabiegu ;) :smokee:

Powiem Wam że te auto Blueberry to ładnie zalatują i do tego widać jak się oszraniają:smokee::smokee:

Ps. z dolnych słabszych szczytów których nie łamałem zrobię klony bo dolne partie tego słońca to już nie mają:D kilka pięter liści robi swoje :D Jak mnie to cieszy to niektórzy nie mają pojęcia;) Pozdro do dziś:smokee::smokee:

Dzięki za buszki ;)

---------- Post added 12-07-2013 at ---------- Previous post was 10-07-2013 at ----------

Kilka fotek z kwitnących autoBlueberry
Nawożone Plantonem K

Trochę niewyraźne foto ale "coś" widać;)
Następny Up będzie z wrzuconymi fotkami z SuperCropping'u Regularnych Grapefruit x1 i Lemon Kush x 2
Dodam już że miejnsca zgnieceń wyraźnie się zgrubiły a większe złamania potrzebują więcej czasu.
Ani jednej łodygi w tym zabiegu nie straciłem ;)
A tymczasem lecę zrobić klony Grapefruita i Lemon Kush w samej wodzie. Szczyty któe pójdą na klony to te które są najniżej i są zbędne dla rośliny ze względu na dostęp do słońca i miejsca w szklarni iiii więcej mocy do wyższych szczytów;)







Automaty wykiełkowały 13.05 a do donic trafiły 23.05 czas uprawy to 60-65 dni a że są w szklarni i out to dodałem czasu na 75 dni i :harvest: w zależności od oceny organoleptycznej rośliny czy już doszła;)
Szkoda że teraz nie mam kasy na Canna Boost Accelerator... ale planton wystarczy.. lub jeśli zdołam zamówić przed :harvest: to spryskam i podleje i powinno być ok ;) do Regularnych już na pewno pójdzie pk13/14 i Booster i coś tam jeszcze;)
Mikoryza do ukorzenionych klonów raczej pójdzie więc nie obawiam się o system korzeniowy ;) Aby się powiodło na samej wodzie;) Pozdro 4 all z fartem;)

---------- Aktualizacja posta 14-07-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 12-07-2013 ----------

Na wstępie Dzięki za buszki ;) Niedługo przekroczę ilość postów 50, to też będę mógł dawać buszki tak słyszałem ;p

Na fotkach widać jak wyszedł SuperCropping na gałęziach i łodygach Grapefruit out i Lemon Kush x2 w szklarni.

Będą także fotki moich Jagódek ;) Rosną już 61 dni ;) Wzrost Grapefruit 185 cm
Lemon Kush 165cm






A teraz coś dla oka;) Jakieś spostrzeżenia?:) :smokee:








Za 2 tygodnie:harvest::yeahh:
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
za***iste topy, czekam az moje tak spuchna, o ile tak spuchna haha! pozdro
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
za***iste topy, czekam az moje tak spuchna, o ile tak spuchna haha! pozdro
Wg mnie jeszcze nie zaczęły puchnąć ostatnie 2 tyg życia rośliny. Zrobię up dokładny za tydzień i potem przed:harvest: i może w trakcie;)
Podejrzewam że one jeszcze mi spuchną;) .. Jakieś życzenia jakieś foty chcecie z jakiegoś zabiegu jak będę ścinał czy robił trymowanie?
 

piaskun10

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2013
Postów
57
Buchów
0
Hoho

No no ziomekk powiemm ci ze fest dobrze ci to idzieee chciałbym zeby moje tak spuchły.Nie boisz się jak pryskaszz topy asahi sl to nie shermi ci sie ? :D
:spalony:
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
No no ziomekk powiemm ci ze fest dobrze ci to idzieee chciałbym zeby moje tak spuchły.Nie boisz się jak pryskaszz topy asahi sl to nie shermi ci sie ? :D
:spalony:

Dzięki dzięki ;) Co do Asahi to pryskałem tylko 2 razy w ciągu okresu wegetacji, a jak kwitną to tylko planton K. Natomiast do regularnych co je stresowałem Super Cropping to jak najbardziej Asahi poszło ;) Nie nadużywam tego środka ze względu na chemię tego specyfiku i jak piszą że nie nadużywać to i tak robię;)
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Obiecałem Up Up i jest ;)

Na początek pójdą regularne 2x Lemon Kush o wzroście 190 cm i 1x Grapefruit Out o wzroście 210 cm i nie mieści mi się w szklarni już... :pl:

Trochę metryki: Rosną już 73 dni i Grapefruit pokazał już preflowery a Lemon Kush dalej na wegu.<peace>






Poniżej grubość łodyg dla porównania paczka zapsów<rotfl>

Dodam że Super Cropping zadziałał na rośliny jak płachta na byka i rozjuszone nie przestają dynamicznie rosnąć:D Mimo iż nie ma słońca u mnie od tygodnia to zaraz upały jeszcze je pogonią i dopiero będę miał problem z drabiną w szklarni TOPY zrywać<sex>

A teraz przedstawiam Auto Blueberry w wieku także 73 dni od kiełka.

za tydzień :harvest: a na ostatnie podlanie mega flush (przelanie wodą aż wypłuka ziemię z różnych nawozów czyt. Planton K i w sumie tyle nawozów:pr:) na Weg stosowałem gnojówkę i Biohumus forte.


2 x Blueberry AF najlepsze, gdyż z jedną miałem problem w młodości z przelaniem i gniciem łodygi, ale ją uratowałem(jak ktoś chce wiedziec jak to się robi to pisać:joker:)





Tak wygląda pleśń: Usunąłem 2 topy któe pleśniały a reszta musi dojść.

Mój najlepszy krzaczek, jestem z niego mega zadowolony ;) :yeahh:

Oto jego szczyt: :bounce:

Czekam na uwagi, z***ki pochwały oraz pytania:D
Moja rozkmina na temat dojrzałości może wykazać że za tydzień jeszcze będą puchły dalej Topy i rozrastały się jeszcze i chciałbym abyście ocenili ktoś kto już miał odmianę Auto Blueberry ;) Z góry dzięki pozdro Wam i z fartem;) :harvest::harvest::harvest:<rotfl>
 
T

tomfreelique

Guest
Widzę tu dobrą rękę, serce i głowę :), rzadko spotykana kombinacja. Wspaniale, pozdrawiam.
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Widzę tu dobrą rękę, serce i głowę :), rzadko spotykana kombinacja. Wspaniale, pozdrawiam.

Jednak nie mogę dawać buchów albo jestem ślepy :D:pr:
W każdym razie z pasją traktuję uprawę;)
Rzadko spotykana kombinacja, chodzi Ci o odmiany??<peace>

Jeśli tak, to chyba już wiesz jak uwielbiam owocowe owoce swojej pracy :yeahh::yeahh::yeahh:
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Wszystkie roślinki przepiękne, a ten Auto Blueberry to już powala zupełnie na kolana. Szczerze powiedziawszy nawet sobie nie wyobrażałem, że Topy mogą się tak rozrosnąć i niesamowicie napuchnąć - no mega!!! :yeahh:

Zresztą hodujesz w szklarni, przez co mają zapewnione idealne warunki do rozwoju, ale i tak wielki szacun!

Pozdro. :bongo4:
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
UP UP Ścinka :)

:harvest::harvest::harvest:
Witam.
Dzisiaj poszla pod nóż jedna z dziewczynek Blueberry AF w wieku 78 dni.:yeahh:
Ściąłem wszystkie główne szczyty i zostawiłem sampelki które jeszcze są z białymi włoskami, i niech sobie dojdą albo i nie;)

Pierwsze foto przedstawia to co zostało ścięte przed trymowaniem:





I teraz po procesie trymowania wszystko poszło się suszyć;) :
Ręce całe w lepiącej się i nie do zmycia żywicą:D Nie mówię juz o zapachu który się niósł i czuć było na 10 m od roślin a jak wyschną to już będzie na pewno mniejszy odorek :smokee:
Kilka dni i będzie susz.. być może jeśli ktoś chce to foto też wrzucę;) no i smoke report;)
Pozdrawiam i życzę obfitych plonów a jak będę ścinał drugą roślinkę to dam znać kolejnym postem ;) Być może jeszcze dziś;) :yeahh::yeahh:
Pozdro i z buchem;)<joint>
 

Dante420

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2011
Postów
51
Buchów
0
Ja pei****e jakie tłuściochy! Gratulacje kolego!!! Buch poleciał bo jest za co!! :D
 
B

B-Box

Guest
Topy jak kolby kukurydzy :smokee:. Ale z innej beczki czy ty tą ankietę robiłeś jak upalony byłeś. Pytanie na które odpowiedziami są pytania WTF ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół