nasiona marihuany

[8] Amnesia auto, Dinafem, szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

Co myślicie o uprawie w szklarni?

  • Plon na jakim poziomie?

    Głosów: 27 48.2%
  • Ciekawe jaki haj z tego będzie?

    Głosów: 4 7.1%
  • Jak duże będą?

    Głosów: 13 23.2%
  • Ocena zdrowia roślinki

    Głosów: 12 21.4%

  • Łącznie głosujących
    56

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
jak ty chcesz jakoś zwiekszyc plon to daj im więcej światła w tej szklarni bo lipa cienka czy to nie w szklarni ?
małe odrosty kilka dużych liści i w sumie nic więcej jeszcze maja trochę tego Wega może się poprawia :harvest:
Sory u***any jestem nie zauważyłem tych większych ^^
 

pomidoriser

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2013
Postów
109
Buchów
0
pytales co atakuje te liscie, niestety nie jestem w stanie okreslic nazwy tego robaczka, ale takie same korytarzyki widzialem u mnie na roslinach mięty na dzialce, w srodku liscia , dokladnie w korytarzyku byl robaczek dlugosci moze 2mm, wygladal podobnie do larwy, po zgnieceniu byla maź, spryskaj czyms(nie wiem czym hehs) albo znajdz go i zabij i bedzie dobrze:D
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Szkoda że nie napisałem że to od z innego sklepu... :pl:
:D
Sory za zamieszanie, ze spocika sobie wróciłem i dlatego tak długo nie odp. Przejrzałem stronkę HolenderskiSkun i chyba sprawdzę Wasz sklep w przyszłym roku ;)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Cofam słowa na Dinafem że nie polecam, bo to nie Od Holenderski Skun, więc moja opinia dotyczy sklepu z którego zakupiłem ziarno.
 

G-Star

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
375
Buchów
0
Wiem od koleszkow ze Tomek z HolenderskiegoSkuna to solidna firma- zawsze jakos reguluje niewypaly.Sam tez się będę mosial dogadać z tym Czlowiekiem bo w tym roku trafiłem na 2 takie incydenty(tzn z 3 kupionych pestek SensiStar 2 zrobily się czarne i nie puscily wąsa) Mam nadzieje ze zrekompensują mi to jakos przy następnym zamówieni:jaraczz: badyl te twoje automaty mnie zaciekawily szczególnie grejfrut zdrowo się prezentuje.bede zagladal .Pozdro:spalony:
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Widzę jak polecacie Holenderski;) Automaty sa w doniczkach a Grapefruit i 2xLemon Kush są regularne i rosną w szklarni;) Oraz jeden Grapefruit rosnie na out i są tez jego fotki i jakiś no name rośnie na spocie;)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/71652/
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-455949][img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/71652/20130620_092301.jpg

Przygotowane narzędzia: Ukorzeniacz, skalpel odkażony, doniczki z ziemią kwiatową ze sklepu.

Matka: Lemon Kush

Porównanie do formatu A4

Wybrane przyszłe klony oczywiście zdrowiutkie.

jeszcze raz Matka


Hatysz Hatysz Hatysz :D:smokee:
i

Klony przed przygotowaniem do ziemi
iii

Gotowe klony do ziemi

Moczymy w ukorzeniaczu



iii

W tym oto wigwamie będą musiały dać radę. To mój pierwszy raz więc poczekać na efekty będzie trzeba ok tygodnia... bo jak narazie to klony oklapły, ale zalane wodą powinny dać rady.. ale jak wyjdzie tak wyjdzie płakał nie będę;) I następnym razem się poprawie;)
Wigwam już nie stoi w pełnym słońcu a w takim zacienionym i pod folią.
Myślę że wystarczająco fotek dałem i lekki opis bo tak na prawdę to tutaj zaczerpnąłem całą wiedzę z forum i wiki haszysz także każdy musi spróbować choć raz by się tego nie bać;)
Roślina mateczna Lemon Kush przeszła przy okazji pobrania klonów FIM. Zobaczymy z jakim efektem. Jak mi sie powiedzie to klonowanie to zrobię ich jeszcze z 10 z Lemon Kush i z 5 z Grapefruita Out;)
Pozdro <coolpalacz>
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Mogłeś zrobić Topping i z tego zrobić klony, a nie że odciąłeś całą gałązkę...

Pozdro.
 

niepokorny86

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2013
Postów
197
Buchów
0
jak te klony sie przyjma, to roslina dociagnie do konca flo? Bo przeciez jest juz prawie lipiec, a to pelnosezonowka
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
jak te klony sie przyjma, to roslina dociagnie do konca flo? Bo przeciez jest juz prawie lipiec, a to pelnosezonowka

Roślina jeszcze pociągnie na wegu a jak sie dzień skróci to zacznie kwitnąć jak i roślina matczyna... oczywiście opieram się tutaj o wiedzę z forum więc jestem przekonany na 80 % że klony dojdą tak samo jak matka co mnie to bardzo bardzo cieszy bo tych klonów zrobię wiele więcej jak tylko te mi się przyjmą, co pozwoli mi oszczędzić zakupu nowego ziarna;)
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0
Ładne zdrowe roślinki ;) jestem ciekaw jak z klonami czy się przyjmą , ale jestem dobrej myśli :)




Pzdr
crazy monkey
 
Ostatnia edycja:

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Męski osobnik Amnesia auto


Zaczął już pylić ale nie zdążyłem przed deszczem, ale też nie cała roślina pylić zaczęła bo młode jajca dojrzewają więc jutro zobacze czy da się coś zebrać;) Aby przeszła ta burza;) Pozdro
<piwofuck>

---------- Aktualizacja posta 22-06-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 21-06-2013 ----------

Poniżej fotki klonów które pobrałem 20.06 przyjęły się wg mnie i to by oznaczało że za kilka dni zrobię ich więcej ;)
Będę miał co zapylić pyłkiem z Amnesii :)
Jaka jest Wasza ocena sytuacji? :smokee:






Dodam że następne klony zrobię w doniczkach rozpuszczalnych... gdzieś widziałem na fotorelacji i w sklepie także takie tekturowe niewiadomo co...
Korzenie przezbijają przez tą tekture?? Czy zrobić otwory dodatkowe?:)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
badylko" napisał:
Dodam że następne klony zrobię w doniczkach rozpuszczalnych... gdzieś widziałem na fotorelacji i w sklepie także takie tekturowe niewiadomo co...
Korzenie przezbijają przez tą tekture?? Czy zrobić otwory dodatkowe?:)
Z tego co słyszałem to niezbyt je polecają, bo niby może się rozwinąć w nich pleśń... Są to doniczki torfowe, niby wystarczy wsadzić całość do ziemi, a ona się rozłoży i korzenie będą się dalej rozwijać. Jedynym plusem jest pewność, że nie uszkodzimy korzeni. :bounce:

Co do klonów, to się okaże w kolejnych dniach. Wykształcenie nowych korzeni trochę im zajmie.

Pozdro.
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Z tego co słyszałem to niezbyt je polecają, bo niby może się rozwinąć w nich pleśń... Są to doniczki torfowe, niby wystarczy wsadzić całość do ziemi, a ona się rozłoży i korzenie będą się dalej rozwijać. Jedynym plusem jest pewność, że nie uszkodzimy korzeni. :bounce:

Co do klonów, to się okaże w kolejnych dniach. Wykształcenie nowych korzeni trochę im zajmie.

Pozdro.

Dla mnie oznaką że już się zaczęły formować korzenie to to że roślinki wstały:) liście boczne znikną same bo z nich jest pobierany materiał na korzenie więc przy niedzieli zrobię innych klonów a i doniczki torfowe kupiłem... wezmę je podziurawie i będzie rosnąć;)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------


Kilka pytań:
1. Jak przechowywać pyłek?
2. Jak zapylić i czy można to zrobić wrzucając pyłek do wody i razem z nim spryskać roślinę do zapylenia?
3. Kiedy Zapylać?
 

crazy monkey

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2012
Postów
344
Buchów
0

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------


Kilka pytań:
1. Jak przechowywać pyłek?
2. Jak zapylić i czy można to zrobić wrzucając pyłek do wody i razem z nim spryskać roślinę do zapylenia?
3. Kiedy Zapylać?

ZANIM SIĘ WEŹMIESZ ZA ZAPYLANIE , WIEDZ ŻE ZAPYLASZ PYŁKIEM MĘSKIM ŻEŃSKIE KWIATY (ROŚLINY FEMINIZOWNE) TO PO ZAPYLENIU MĘSKIM PYŁKIEM ŻEŃSKICH KWIATÓW, BĘDZIESZ MIAŁ PESTKI REGULARNE CO ZA TYM IDZIE 50/50 FACETÓW I BABEK , NIE BĘDĄ Z NICH FEMKI CZYLI SAME KOBIETKI.

Odpowiedź
1. w kopercie lub samarce plastikowej w lodówce i tak aby nie miał kontaktu z wilgocią , (ja do koperty wkładam jeszcze kawałki chusteczek ) pyłek musi być suchutki (najlepiej po jego zebraniu podsuszyć go z 2-3 dni)
2. Zapyla się najlepiej małym pędzelkiem nanosząc na kwiaty odrobinę pyłku lub czystym patyczkiem o uszu . DO WODY ABSOLUTNIE SIĘ GO NIE DAJE !!! musi być suchy inaczej będzie bezużyteczny
3. Zapylaj jak pokażą się pierwsze kwiaty <coolpalacz>

Pozdro
crazy monkey
 
Ostatnia edycja:

kotwiesio

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2013
Postów
166
Buchów
0
Siemanko,

żyją te klony?

rada ode mnie: klony ukorzeniamy w przeźroczystych kubkach, wtedy jest pełna widoczność tego co się dzieje <lol>
Poodcinaj najniższe piętra liści o ile jeszcze żyją. Skróć pozostałe liście o połowe, podstawy klonowania z haszysz.wiki - warto przyswoić.

Powodzenia:jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół