nasiona marihuany

[8] Amnesia auto, Dinafem, szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

Co myślicie o uprawie w szklarni?

  • Plon na jakim poziomie?

    Głosów: 27 48.2%
  • Ciekawe jaki haj z tego będzie?

    Głosów: 4 7.1%
  • Jak duże będą?

    Głosów: 13 23.2%
  • Ocena zdrowia roślinki

    Głosów: 12 21.4%

  • Łącznie głosujących
    56

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0




Witam na aktualizacji mojej fotorelacji. Wziąłem udział w konkursie fotorelacji od Dinafem i HolenderskiSkun na nasionach Original Amnesia auto. Na fotkach są zdjęcia tych moich dwóch roślinek które wyautowałem na dwór po tym jak zobaczyłem na tych automatach jajca.... :(((

Ktoś mi powie może czego to wina? Asahi użyłem tylko raz na odstress przy przesadzaniu... a tak to LST... Szklarnia dobre miejsce ale niestety mój udział w konkursie jest przegrany z powodu zhermienia się roślin... inne natomiast przeżyły to samo i w takim samym środowisku i zaczynaja kwitnąć bez jajec... najlepeiej jak na tą chwilę z wyłączeniem Amnesii prezentuje się Grapefruit Out i w szklarni go doprowadzę do mega rozmiarów... o ile nie będę musiał kasować swojej relacji.. lub założę druga na grapefruita out w szkalrni to będę wrzucał foty reszty roślin. Jestem niemile zaskoczony zhermieniem się (lub co gorsza nie wiem czy nie zaszła pomyłka w dinafem i dali mi męskie odmiany ale włosek wystający z jajka też oznacza zhermienie.....;/)automatycznej odmiany od dinafem..
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Czy ktoś wczesniej miał taki przypadek zhermienia automatów? i dlaczego to się tak mogło stać? A może nasiona były z genami hermafrodyty??
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Pisz do sklepu,jak porządny sklep to dadzą drugie nasiona :freak:
 

haszyk1992

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
499
Buchów
1
to za***iscie bo tez mam amnesie i h*j wie co z niej bedzie :pl:
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Nowy UP UP


Moja uprawa od pestki do teraz ma 36 dni. Są to od lewej: 1x Grapefruit out , 2x Lemon Kush reg, i w doniczkach 3x Auto BlueBerry (na wcześniejszych fotkach widać jak mi się jedna BlueBerry męczyła ale dała radę i rośnie ;))


Lemon Kush na pierwszym planie od małego trening LST co owocuje dużą ilością bocznych odrostów i zastanawiam się nad sklonowaniem roślinki (nie wiem czy to mit czy nie ale czhy klon posiada etap rozwoju dawcy ?) Dodam że Lemon Kush ma już ok 65cm wzrostu i dalej LST sukcesywnie i rośnie !! Dawka Biohumusa do wszystkich szła w ilości 1 nakretka na pół litra wody i tak je podlewam co tydzień aż ziemia sucha na 5 cm i co tydzień średnio dostają dawkę jw. ;)

foto do porównania

Tutaj na fotce Auto BlueBerry któa się męczyła gdy uciąłem jej łodyge jak była mała (z powodu przelania zrobił się zgorzel i się przewróciła) umoczyłem w ukorzeniaczu w proszku ;p i do ziemi i to jest dla mnie oznaka tego że te rośliny mogły by z powodzeniem rosnąć na marsie:D
Wszystkie roślinki mają 36 dni.


Oto dwie pozostałe Auto BlueBerry które nie miały problemów z łodygą;) rosną pięknie ale LST już na nig nie mogę zrobić bo albo wyrwie się korzeń albo łodyga... więc nie ruszam i niech sobie tak rosną;) łodyga średnicy 10 mm przy auto to jest moc;) Z racji że kwitnienie już wystartowało to za tydzień lub 3 dni niech będzie podleje biohumusa. Następne podlewanie będzie obficie wodą a potem już nawóz canna boost Accelerator i planton k lub coś podobnego. Wszelka krytyka sugestie są rozpatrywane także czytać oglądać ;)


Grapefruit Out... nie wiem czy nie będę miał potwora w szklarni... Rośnie jak powinna i LST cały czas bo tak to dachu na 2.30m może niewystarczyć, tak więc LST i zrobię jakąś spiralke z tej roślinki przy naginaniu ;)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Nie ma co piękne olbrzymy, chciałbym w końcu u siebie zobaczyć tyle zdrowej zieleni... LST rób cały czas - jak widzisz, że się szczyt podnosi to go znów naginaj itd.

Pozdro. <shiza>
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Dzięki Rastaten!! Sam widzisz jakie to mocne rośliny ;) ;) Naginam naginam i mam zamiar zrobić klonowanie przy okazji FIM szczytu Grapefruita i lemon kushy hmm ktoś praktyką się może wykazać???:) Czekam na relacje z waszych doświadczeń, a ja zaczynam czytać o klonowaniu;) Chyba że ktoś poleci jakiś artykuł na ten temat;) Pozdro:)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------



Wiek 36 dni ;)

Dalej chciałbym kogoś się poradzić co atakuje moje BlueBerry... i jak to zwalczyć.




Porady i krytyka zawsze zdrowo pojęta;) Z góry dziękuję za poradę;):smokee:
 

Delfin Leśny

New member
Rejestracja
Maj 14, 2013
Postów
4
Buchów
0




Witam na aktualizacji mojej fotorelacji. Wziąłem udział w konkursie fotorelacji od Dinafem i HolenderskiSkun na nasionach Original Amnesia auto. Na fotkach są zdjęcia tych moich dwóch roślinek które wyautowałem na dwór po tym jak zobaczyłem na tych automatach jajca.... :(((

Ktoś mi powie może czego to wina? Asahi użyłem tylko raz na odstress przy przesadzaniu... a tak to LST... Szklarnia dobre miejsce ale niestety mój udział w konkursie jest przegrany z powodu zhermienia się roślin... inne natomiast przeżyły to samo i w takim samym środowisku i zaczynaja kwitnąć bez jajec... najlepeiej jak na tą chwilę z wyłączeniem Amnesii prezentuje się Grapefruit Out i w szklarni go doprowadzę do mega rozmiarów... o ile nie będę musiał kasować swojej relacji.. lub założę druga na grapefruita out w szkalrni to będę wrzucał foty reszty roślin. Jestem niemile zaskoczony zhermieniem się (lub co gorsza nie wiem czy nie zaszła pomyłka w dinafem i dali mi męskie odmiany ale włosek wystający z jajka też oznacza zhermienie.....;/)automatycznej odmiany od dinafem..

Cześć, nie wiem jak to wygląda u holenderskiego (i nie wnikam w jakim kraju uprawiasz) ale generalnie jak masz paragon, nasiona z oryginalnego opakowania i te zdjęcia to napisz @ do Dinafem z reklamacją i zapewne dostaniesz nowe nasionka.

Pozdro :)
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Niestety nie mam paragonu ani opakowania... zamawiałem na sztuki te ziarno no i nie polecam tejże odmiany od Dinafem... wystartowałem w konkursie a tu strzał w kolano dla firmy za takie ziarno... Na szczęście inne planty się ładnie prezentują.. tylko nikt mi nie udzilił odp na atakujące moje planty szkodniki... co to jest i jak to zniwelować... szukałem na forum ale nie znalazłęm podobnych przypadków.
 

Sromek

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
78
Buchów
0
Niestety nie mam paragonu ani opakowania... zamawiałem na sztuki te ziarno no i nie polecam tejże odmiany od Dinafem... wystartowałem w konkursie a tu strzał w kolano dla firmy za takie ziarno... Na szczęście inne planty się ładnie prezentują.. tylko nikt mi nie udzilił odp na atakujące moje planty szkodniki... co to jest i jak to zniwelować... szukałem na forum ale nie znalazłęm podobnych przypadków.

Ale Dinafem sprzedaje pojedyncze nasiona w oryginalnych opakowaniach (takie puszeczki) więc to trochę dziwne. Tym bardziej, że to niby konkurs z patronem Dinafem gdzie warunkiem jest zakupienie nasion więc to albo holenderski coś nieźle miesza (i jeszcze bez paragonu??) albo kupowałeś gdzieś indziej nie wiadomo co. Tylko w takim przypadku nie powinieneś brać udziału w konkursie.

No ale nie wnikam w Twoje zakupy :p Po prostu dla mnie to trochę nie poważne żeby nie dostać dowodu zakupu i płacić jak za oryginalnie zapakowane a dostać przepakowane...

No i po czym on rozpozna, że robiłeś zamówienie u niego? Przechowuje dane osobowe? Ojj ktoś coś kręci :p

Pozdro <shiza>

PS. Zbulwersowałem się bo akurat znam i doceniam odmiany od tego breedera i nigdy nie miałem takiej nie miłej niespodzianki.
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Cześć

Każdy dostaje paragon do zamówienia.
Dinafem oryginalnie jest pakowany po 1 nasionie (i 3, 5, 10).

Reklamację można składać bezpośrednio u mnie.

Badylko napisz mi maila na info holenderskiskun.pl w sprawie wymiany nasion.

Pozdro
Tomek
 

Sromek

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
78
Buchów
0
Cześć

Każdy dostaje paragon do zamówienia.
Dinafem oryginalnie jest pakowany po 1 nasionie (i 3, 5, 10).

Reklamację można składać bezpośrednio u mnie.

Badylko napisz mi maila na info holenderskiskun.pl w sprawie wymiany nasion.

Pozdro
Tomek

Hehe, ziarno niepokoju zostało zasiane :freak2:

Jedna strona się wypowiedziała, druga jeszcze milczy, a pan śliski, wilotny sromek, czeka na rozwój wydażeń :p

Żeby nie było, nie mam nic do Holenderskiego ani do Badyla ale to, co zostało tu napisane jest co najmniej intrygujące, normalnie jak serial z MTV albo TVN :scared: Fajnie, że Tomek odpisał w tym temacie, za to plus. Ahh idę wiecie co zrobić :p

Pozdro wariaty :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół