nasiona marihuany

[8] Amnesia auto, Dinafem, szklarnia

Wyszukiwarka Forumowa:

Co myślicie o uprawie w szklarni?

  • Plon na jakim poziomie?

    Głosów: 27 48.2%
  • Ciekawe jaki haj z tego będzie?

    Głosów: 4 7.1%
  • Jak duże będą?

    Głosów: 13 23.2%
  • Ocena zdrowia roślinki

    Głosów: 12 21.4%

  • Łącznie głosujących
    56

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0


Witam, moja pierwsza fotorelacja z Amnesia auto w szklarni, krotki opis:
-kiełkowanie 13.05
-do ziemi 23.05
-nawozy biohumus forte na weg i gnojówka(niekonieczna)
-nawóz na flo planton k i canna boost accelerator
- narazzie trening LST,
potrzebuje rady kiedy zrobić fim dla zwiększenia plonu a także ewentualne inne spostrzeżenia.
Zbiory planuje na 13.08 +/- kilka dni w zalezności od słońca.. a tego jest mało ostatnio.. ale ładnie rosną każdego dnia jest co trenować;)
Poniżej 2 foto ;)







Miałem trochę przeżyć i prawie zabiłem kilka roślinek poprzez przelanie ale przesadzając zasypałem prawie pod liście ziemią i posypałem ukorzeniacz i ładnie ida. Dodam że asahi poszedł na odstres przy przesadzaniu. Pytanie do asahi, ile razy można to bezpiecznie stosować na wegu? bo na flo jeszcze za wcześnie ale pytanie na flo także aktualne;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

weed_shaman

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
251
Buchów
0
jakie dołki robiłeś? jaka gleba?
i czemu 3 takie same fotki?
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
jakie dołki robiłeś? jaka gleba?
i czemu 3 takie same fotki?

Gleba szklarniowa spulchniona na 40 cm bez żadnych kombinacji i ograniczeń typu donica czy twarda ziemia, posypana kredą i wymieszana (bez specjalnych proporcji) Dodam że obornik koński 2- letni czyli bez możliwości przypalenia roślin, podlewam deszczówką.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Chciałbym zrobić fim tak aby zrobić przy okazji klona, czy ktoś może doradzić przy którym piętrze liści to zrobić?? Dodam że roślinki które mi padły to przez przelanie i tzw "zgorzel" czyli przewężenie łodygi przy ziemi i upadek reszty siewki i powolne umieranie... z 4 roślinek każdej uciąłem skalpelem łodygę ponad "zgorzel" tym przegniciem i potem zanurzyłem w ukorzeniaczu i do ziemi prosto i po tygodniu 2 sie przyjeły a dwie padły... jedno badylko w doniczce jeszcze się męczy przy takim zabiegu ale to auto bluberry więc nie będę płakał z tego powodu bo po lewo jest grapefruit out, w doniczkach3 x auto blueberry a za nimi od rogu 2x amnesia auto i dalej 2x lemon kush. na ocie jeden grapefruit i no name sobie rosną ale nimi tutaj nie będę mieszął w wątku. Hmm chyba nie skumałem o co chodzi z ankietą, ale chyba wybaczycie;) W szklarni co roku pomidory pod dach rosną to i badylka dorosną do myślę 150 cm w przypadku auto amnesii... (wysokość od 75-150cm) grapefruit do 2m i ostry lst planuje;) Czekam na pytania jak i sugestie, bo co do przelewania roślinki już sie nauczyłem że lepiej podlać raz na tydzień niż co 3 dnni i patrzeć jak nie rosną;)
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Fimuje się i klonuje, tylko to nie ma sensu, dlatego tego się nie robi.
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
auto się CHYBA nie FIM'uje i NA PEWNO nie Klonuje

Jeszcze jest czas wegetacji. Co do FIM powiem tak: w tamtym roku właśnie gdzieś na takiej wysokości roślin przyleciały szpaki i mi zrobiły FIM ledwo ponad liściami z pestki i roślinka wypuściła 2 pędy boczne znad tych liści i roślinka taka skatowana dała najwiekszy plon, więc dlatego pytam bo natura robiąc fim nie pytała mnie o zdanie ... hehe:d także doświadczonych lub przypadkowych fimowców proszę o spostrzeżenia jak i na temat ewentualnego klonowania kiedy zrobie to jeszcze w fazie weg co by klon się przyjał i od razu może sobie nawet kwitnąć;) ps. naczytałem sie forum, ale potrzebuje praktycznych uwag ;)

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Fimuje się i klonuje, tylko to nie ma sensu, dlatego tego się nie robi.

Dzięki za sugestie;) LST w taki razie do gleby i co będzie;) z jednego automata ak470 w tamtym roku wyszło mi 20 g suszu używając canna boost accelerator bez nawozu na flo i smak i zapach a w tym roku dam nawóz na flo a wraz z canna boost accelerator i będę widział efekt zabiegu ;)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
badylko napisał:
Pytanie do asahi, ile razy można to bezpiecznie stosować na wegu? bo na flo jeszcze za wcześnie ale pytanie na flo także aktualne;)
Niby na opakowaniu jest napisane, że 1-3 razy w ciągu wega. Jednak słyszałem, że niektórzy co tydzień pryskają i przynosi to pozytywne efekty. Częściej niż raz w tygodniu podobno nie ma sensu, a przy zbyt częstym pryskaniu chodzą legendy, że niby można pohermić. Właściwie najlepiej używać Asahi w czasie jakiś stresów (przesadzenie, pogoda, treningi).

Nie za wcześnie to LST im zrobiłeś??? Sam jestem początkujący i jestem ciekaw kiedy zacząć trenować automaty. Sezonówki ponoć dopiero jak mają 4-5 par liści właściwych - tych z przynajmniej 5 palcami, przy auto jest inaczej czy jak. Mógłby ktoś z doświadczonych to wyjaśnić???

Pozdro, będę zaglądać, tylko zaglądajcie też do mnie, bo zaczynam mieć obawy, że na marnę się produkuję. :zjarany:
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Poczekam około tygodnia do dwóch i zrobię jednej Amnesii fim i LST a dugiej tylko LST i będzie porównanie;) Jakieś pytania macie? Chętnie się podzielę praktyką;) Ewentualnie fotki za tydzień prześle tak samo 3 foty z góry i od boku ;)
 
F

flatron444

Guest
Miałem amnesie auto z dinafem i muszę stwierdzić że dość długo indukuje. Mi przy oświetleniu 20/4 zakwitła po miesiącu. Więc fim przy tej odmianie może dać dobre rezultaty. Ciekawe ile zajmie jej to na out. Więc wariat nie spie**** tego bo jestem ciekaw i na pewno będę zaglądać. POzdro
 

GrowMen1

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2012
Postów
165
Buchów
0
Ja też mam Amnesie od Dinafem też auto więc będę regularnie zaglądał tutaj:) pozdro:yeahh:
 

OjciecTadeusz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
209
Buchów
1
dzial poczatkujacy ale jak nie macie pojecia to nie piszcie glupot.

Miałem amnesie auto z dinafem i muszę stwierdzić że dość długo indukuje. Mi przy oświetleniu 20/4 zakwitła po miesiącu.

czyli normalnie jak wiekszosc automatow.....

A autor tematu niech troche poczyta, jak najbardziej fajna opcja szklarnia tylko te lst troche za wczesnie nie masz jeszcze odrostow, a FIMa czy klonowanie sobie wybij z glowy przy automatach. Tj mowilem poczytaj bo cos smiesznego jeszcze im zrobisz;d

z fartem
 

badylko

Active member
Rejestracja
Maj 31, 2013
Postów
39
Buchów
0
Up UP fotorelacji





Jak się podoba uprawa?:) Słońca nie ma za dużo ale i tak lepiej niż by na out rosły ;) <peace>
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No, ładnie. Masz za***iście, że je codziennie możesz odwiedzać. Ja się muszę cały tydzień martwić co tam u moich...

Byle bez przypału do :harvest:
Pozdro.:bongo4:
 

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Ankieta, wersja ostateczna:
Kod:
https://holenderskiskun.pl/konkursy
Proszę o dodanie tego adresu w podpisie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół