nasiona marihuany

Automatic AK 47

Wyszukiwarka Forumowa:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
ja trzymłem j 3 tygodnie dzieki czemu masakrycznie sie rozrosła. miała 5 litrow donice i tak ja wy***alem na dwor nawet nie przesadziłem . Z powodu lst fajnie sie rozrosł miała 40cm i kupe odgałezuen fajne jaranko z 25 gram mysle mimo ze naprawde rosła w mało nasłonecznionej mijcowce. Spokojnie te 40g mozna by było uzyskac w tych najfajniejszych miesiacach ja sadzac. jak w***iesz ja na 3 tygodnie od poczatku kwietnia pod lampe to bedzie iał wystarczajacy start zeby łdnie podrosnac. Jak nie to chociaz 2 tygodnie od połowy kwietnia w budzie. Powinna byc gotowa na poczatek lipca. Z ziarnami max tydzien dłuzej no ale to wszystko zalezy od pogody bedzie napieprzało słonce to w trzy dni nadrobi tydzien chmur... Potem kule doleżakuj do konca lipca i wtedy lkiełkuj zdążysz zebrac. tylko sadz wiecej bo n oucie różnie bywa z tymi roślinami to tak 6-8 zasadz
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
hm..... z tego co czytałem to Gibrescol 10 MG jest bardzo dobrym środkiem na polepszenie plonowania na roślinach mających słabe warunki oświetleniowe, a czy ktoś z was podlewał ogólnie mówiąc automaty regulatorami wzrostu ?
 

śledzix

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
41
Buchów
0
Miałem brać Lowryder'a#2, ale gościu z seedbanku powiedział że klienci byli niezadowoleni, bo wadliwa seria wyszła(cannabis.fr.pl). Teraz mam zamiar zamówić AK47xLowrider... Jak myślicie zdąży dojść(chce sadzić teraz w lipcu, bo w kwietniu straciłem 20 sztuk fajnych krzaczków :/) ?? Raczej tak bo zakwita już w 3 tyg. i kwitnie przez kolejne 6-7 tyg.. jak myślicie proszę o rade.. chciałbym się upewnić bo 10 pestek kosztuje 185 zeta + 25 zeta przesyłka priorytetowa... na dodatek nasiona regular ;/ ... ??
 
G

Gość

Guest
na out tak?
ja zrobilem ten sam manewr dzisiaj na chusteczkach leza.
z tego co czytalem to na out moze nawet po 10 tyg byc gotowa.
a najlepszy okres to od maja do sierpnia. pod folie je wrzuce mam nadzieje ze beda mialy dobrze:spalony:

Ale mam pytanko do doswiadczonych!
a mianowicie jak z nawozami?
sa rozne poglady....
dac cos po 14-21dniach na weg-biohumusia
czy w 14-21 dniu stosowac od razu na flo- PK 13-14 lub planton K
 
Ostatnia edycja:

śledzix

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
41
Buchów
0
Gdzieś już pytałem o to samo, tyle że o Lowrydera#2 i gościu mi powiedział żebym lał odrazu na flo, tylko po minimum 2 tyg...ty masz AK47, tak samo jak LR#2 autokwitnące więc lej nawóz na flo, na wzros wegetacyjny raczej nie ma sensu bo jak sam wiesz w tej odmianie nie ma weg.. no ale poczekaj najlepiej jeszcze aż wypowie sie ktoś bardziej zaawansowany...
 

007 ''

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2009
Postów
159
Buchów
0
właśnie nie najlepiej dawać coś na weg dzięki temu roślinka przedłuży swojego wega i bedzie większa !
 

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
007 masz racje.....lejcie jak najdlużej biohumsa forte ,dopiero jak sie kwiaty pokażą to coś na flo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół