nasiona marihuany

Automatic AK 47

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Automatic AK 47 - Lowlife Seeds


Selecting the very best AK 47 plant that Lowlife Seeds could find and subsequently crossing it with the original Lowryder has resulted in the Automatic AK 47, a fast growing and flowering cannabis hybrid which can be grown almost anywhere.
About Automatic AK 47

The qualities of AK 47, such as its aroma, potency and resin-encrusted buds, have been retained whilst endowing it with its remarkable auto-flowering hybrid seeds characteristics. Auto-flowering strains flower in response to age rather than light cycle. Lowlife Seeds Automatic AK47 will grow vegetatively for approximately 14 days then enter into a rapid, almost violent flowering period. For the next 56 days it will branch out profusely, throwing out pistils in their thousands, calyxes will swell and a coating of resin glands will make the mature plant glisten as if dusted with fine diamonds. Automatic AK 47 will be fully mature in only 70 days, beginning the flowering cycle only 14 days after growth starts. Whether you want to grow indoors or outdoors, in a window box or balcony, you will be able to cultivate connoisseur cannabis in almost any conditions. Indoors a lighting regime of 20 hours on and 4 hours off will result in the maximum growth, even during the flowering cycle. An explosion of calyx growth awaits as flowering commences rapidly on this bushy variety. Indoors under lights is the optimum growing environment for Automatic AK47, coupled with a light regime of 20/4 and adequate root space, yield can easily surpass 40g per plant but even outdoors with no supplemental lighting during summer, 30g per plant is very common. Outdoors growers will be able to get more than one harvest per season depending on latitude this could be as many as 3 harvest per year. We believe that our Automatic AK47 is the most potent auto-flowering hybrid available as well as the heaviest yielder.
Automatic AK 47 details:


  • Cannabis genetics: AK 47 x Original Lowryder
  • Type: Auto-flowering F1 hybrid (Sativa/Ruderalis)
  • Flowering: 56 days
  • Harvest: 70 days after sprouting
  • Growing environment: Indoors or outdoors
  • Characteristics: Very odorous, potent, autoflowering strain
  • Seeds per pack: 10

http://www.headsite.com/automatic-ak-47---lowlife-seeds-268-p.asp


Odmiana ciekawa, coś jak Disel Ryder, ale droższa o 35zł :<
Na trawce mnie spamem obrzucili (czasami tam wchodzę... ), że powstaje jakiś sklep który będzie mieć tą odmianę F2.

Pożyjemy, zobaczymy :] Może zakorzenią się trochę wśród polskich rolników, co nie udało się Afghan Ryderowi, Slow Snow, Skunk ryderowi i kilku innym ;p

 
R

Rider

Guest
dzial odmian breedera jointdr, a ta odmiana jest lowlife - ale niech zostanie...


Tylko powiedz mi poco zakladasz o niej temat tak wogole? Bo nic sensownego nim nie widze hmm...
 
G

Gość

Guest
ja mam ją na out jak dopadne aparat to wrzucę kilka fotek ale o zapachu moge juz coś powiedzieć jest bardzo egzotyczny jak jakies cytrusy czy coś nie pachnie wogule typowym zielskiem pozdro


a tutaj 2 meny i 2 różne fena jedno fioletowe bardziej a drugie takie normalne




zdjęcie robione telefonem

url%5D
IMG%5D
 
Ostatnia edycja:
T

Tusonik

Guest
Tam na tym 3 foto to mi się wydaje, czy są męskie kwiaty ?

Na seed.pl pojawiła sie AK47xLowryder#2 feminizowana ale od Highbred. Mogły wystąpić jakieś różnice gdy breedowali to Highbred a nie Lowlife ?
 

NaturalBandit

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
32
Buchów
0
mam takie pytanko..czy dochadza bez problemow takie pestki z tych zagranicznych seedbankow?? ZAMAWIAL KTOS?
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
boze . . . co z tego czy z zagranicznego ? to od odmiany zalezy ;] zapraszam do dzialu odmiany :)
 
T

Tusonik

Guest
Oj no po prostu nie zauważyłem ku**a tego textu pomiędzy fotami.

A on pewnie pyta czy przesyłka dochodzi a nie czy krzak zdąży osiągnąć stadium konsumpcyjne :sunny:
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Bandycie mogło chodzić o to czy "dochodzą" w sensie dotrą do niego:p
 
C

cranberry

Guest
teraz wszystko takie kurde karłowate i lowryderowe będzie kurde mol :/
 

eg_narco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2008
Postów
77
Buchów
1
popieram przedmowce i nie rozumiem popularnosci tych odmian autoflo...
 
T

Tusonik

Guest
Ale pie****icie :zjarany:

Jak was nie interesują to po co w ogóle o nich czytacie, nerwy sobie psujecie... żyć bez wchodzenia w wątek o Lowryderze i czytanie o nim na prawde się da, poważnie chłopaki.
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Uprawiał już ktoś to AK47 x Lowryder#2 od cannabis.fr?
Ja będe miał pestki 5xFEM już w poniedziałek 1.09.
Moja pierwsza uprawa padła(teraz 9 dzień flo)- na 5 roślinek jedna mi ohermiała ,2 dały jajca i paradoksalnie zostały mi dwa okazy euforii jeden nawet niebrzydki , a drugi z tą ***aną wadą euforiową jest skarlały i bardzo słaby.
Mam do dyspozycji 0,54 m2 z 30000 lm i poł tego boxa puste,żal mi miejsca marnować....
Postanowiłem,że dorzuce tam 2 x AK47xLR#2 odrazu w fotoperiod 12/12 - słyszałem,że też dadzą tak rady.
Bedą miały do dyspozycji:

- 12 litrowe donice.
- Mieszankę: ziemia,dolomit,perlit
- 30000 lm / 0,52-54 m2 (2 x HPS 150 watt - tak naprawdę to dwie donice z nimi będą centralnie pod jednym HPSem;czyli ok. 60000/m2 powinno starczyć chyba)
- Biohumus Forte , GHE:Submineral,Bloom Complex,Ripen oraz Planton K
- Światło 12/12
- Temperatura : 26-30 st. C
Co o tym myślicie? Jeśli ktoś bawił się tymi LR2xAK47 to bardzo proszę o opinie co wywalcze z takimi warunkami.Podstawą jest dla mnie to co myślą doświadczeni growerzy o starcie w FP 12/12.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół