nasiona marihuany

1st outdoor 10x shaman by patryk123414

Wyszukiwarka Forumowa:

tfujdiler

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
36
Buchów
0
witam, fajne krzaki, moje się mniej wyciągnęły, maja już 33 dni. Pod 2 krzaki dałem 25 l ziemi, ph 5,5-6,5 jakoś tak, skład stosowanego nawozu jest mi bliżej nieznany ,ponieważ mieszam 2 nawozy w płynie w stosunku 1:1(40ml+40ml/1l wody) oraz podsypuje nawozem o przedłużonym działaniu w postaci granulatu. Te rośliny które są na łące, mają zdecydowaną przewagę nad tymi które rosną pomiędzy młodymi drzewkami ze względu na ograniczony dostęp do światła 8h. pozdrawiam
 

bolon

Member
Rejestracja
Sty 15, 2007
Postów
19
Buchów
0
nie podlewac juz biohumusem? podlalem do tej pory moze z 3 razy, zalecana dawke, ale to jest forte. Teraz podlewac sama woda?
dokladnie tak,pamietaj ze to outdor i one niepotrzebuja duzo nawozenia obserwuj kolor lisci tak aby nie byly za bardzo zielone i zeby nie pozulkly.podobnie jak z czlowiekiem jak sie duzo naje to nic mu sie nie chce czasami lepiej ja przyglodzic niz miec puzniej popalone rosliny,zaczol bym juz nawozic nawozem na kwitniecie,a gdy roslina pokaze po jakims czasie niedobur azotu podlal bym ja roztworem biohumus.bardzo dobry nawoz to kurzak i stosowalem go tylko raz podczas mojej uprawy,owoce pachnialy jak nigdy i byly bardzo dobrej jakosci,podlalem je rozcieczonym kompostem.
 
F

FredBaker

Guest
dokladnie tak,pamietaj ze to outdor i one niepotrzebuja duzo nawozenia obserwuj kolor lisci tak aby nie byly za bardzo zielone i zeby nie pozulkly.podobnie jak z czlowiekiem jak sie duzo naje to nic mu sie nie chce czasami lepiej ja przyglodzic niz miec puzniej popalone rosliny,zaczol bym juz nawozic nawozem na kwitniecie,a gdy roslina pokaze po jakims czasie niedobur azotu podlal bym ja roztworem biohumus.bardzo dobry nawoz to kurzak i stosowalem go tylko raz podczas mojej uprawy,owoce pachnialy jak nigdy i byly bardzo dobrej jakosci,podlalem je rozcieczonym kompostem.

Pamiętaj, że o przenawożenie nie trudno.. Kolor lisci moze się zmienic w ciągu jednego dnia tak ze nie bedzie miał juz siły na jakakolwiek regeneracje.. Tak więc, wszystko ale z GŁOWĄ.. Azot daje roślince energie aby mogła wypuszczać nowe liscie, budować grubsza łodygę i przede wszystkim iść ku górze.. Tak jak ziom napisał na kwitnięcie zaopatrzmy roślinę w odpowiednie ilości fosforu i potasu lecz nie zapominajmy w tym czasie o azocie który jest równie wazny jak dwa pozpstałe.. Tak więc chłopaki kazdy z was ma dobra racje lecz wszystko nie do końca.. Musimy czytać i eksperymentować gdyz najwiekszą wiedze nabywamy praktyką.. ;)
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
dzisaj zrobie zdjeca cyfrowka bedzie lepiej widac, te byly robione k750i.
Podlewam okolo raz na tydzien woda z biohumusem forte zalecana dawke.
I co ja mam teraz zrobic? lac dalej tak jak leje przy kazdym podlaniu z biohumsem? Czy teraz juz sama woda? Czy jeszcze cos innego?
 

bolon

Member
Rejestracja
Sty 15, 2007
Postów
19
Buchów
0
14 lat experymentowalem od 3 na hydro i wciaz sie ucze hehehe,
pozdrawiam
 

Tantal

Member
Rejestracja
Lis 29, 2007
Postów
13
Buchów
2
Przeciez biohumusem nie da się przewozić jeszcze zalecaną dawką :sunny: !!! Ja bym lał biohumusa (jezeli nie masz nic innego) do puki nie pokazą płci a pózniej dawał bym w P i K
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
ja tez tak chyba bede robil, przynajmniej do poki nie zaczna pokazywac obajwow przenawozenia, albo niedoboru.
 

fymfel

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2008
Postów
66
Buchów
6
Hej kolego!
Ja mam teraz Shamana na indoor! Fajna roslina. Bardzo latwa w uprawie. Rosnie zdrowo chocby nie wiem co. Topy nie za duze, ogolnie duzo mozna zebrac tylko z duzej rosliny., ale za to jakosc wyborowa. Zywica pachnie cytrynką. Ogolnie jest na liściach i łodygach i wszędzie.... Power !!! Max !!! Przetestowany na Opener'ze... Odpał a były to uszknięte do testów topy 3tygodniowe wiec boje sie co bedzie po zbiorach ;)

Zycze powodzenia!
 

ultrahaze

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
44
Buchów
0
rosna zdowo podlewasz jakims nawozem te cuda tez mam szamana i moze byc z niego dobre palenie :smokee:
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
W koncu nowe foty.
Najwyzsza ma troche ponad dwa metry reszta po ok 170-190 cm.
Musze dodac ze podlewam je plantonem K i bihumesem forte (forte w znacznie mniejszej ilosci niz planton)
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10. kumpel ma 1,75 około


Piszcie, ocenajcie .... Rosliny juz kwitna
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
no ladne krzaczory:joker:beda obfite :harvest:
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
ładne zdrowe rośliny rok temu miałem shamana ale nic nie zapalilem bo ktos za***ał eehhhh to jest najgorsza rzecz takim to powiini rece ucinac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół