nasiona marihuany

1st outdoor 10x shaman by patryk123414

Wyszukiwarka Forumowa:

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
Moj pierwszy out. Nasiona od cannabis.fr, 10x shaman i tyle tez wykielkowalo i obecnie tyle znajduje sie na spocie. Zimia ogrodowa o pH 5.0-6.5 zmieszana z dolomitem z aofosaka i z ziemia z miejscowki (brakło mi ziemi ogrodowej), dołki po ok. 50l. nawozy to: na weg biohumus (chyba forte), na flo planton K (ale chyba dokupie cos jeszcze) i ripen. Na miejscowce jest ok. 10h pelnego slonca dzinnie. I to chyba wszytsko.

Linki do mojego albumu https://www.forum.haszysz.com/solarr/index-17208.html












Czy ktoś moze mi powiedziec co sie dzieje z ta roslinka ktora ma lekko zolte liscie? Wszystkie maja takie same warunki

 
Ostatnia edycja:
P

Palisanto

Guest
Źle zrobiłeś sadząc roślinki w zagłebianich poniżej poziomu gleby. W przypadku długotrwałych i/lub intesywnych opadów zrobi ci się tam bagno a planty zdechną. Ziemia także wygląda na ciężką i troche gliniastą wiec odpływ wody utrudniony. Zrob coś z tym póki małe a oszczędzisz sobie kłopotów na przyszłośc.
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
ta ziemia jest taka tylko z wierzchu, juz trocszke pod jej poziomem znjaduje sie ziemia ogrodowa, o dobrym drenazu, dodatkowo doodalem na dno pelno kamieni, wiec mysle ze az tak zle nie bedzie...
A potrafi ktos odpowiedziec cos sie dzieje z ta roslinka ktora ma lekko uschcniete liscie???
 
Ostatnia edycja:

koker

New member
Rejestracja
Kwi 24, 2006
Postów
3
Buchów
0
Po prostu jak troszeczkę podrosną uzupełnij ziemie i będzie wszystko OK, bo faktycznie mogą troszeczkę przegnić, a no i trzeba przyznać że takie dołki są raczej przypałowe (rzucają się w oczy).
Powodzenia
 

ultrahaze

Active member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
44
Buchów
0
zle pomyslales, zrob tak jak pisza inni tez mam szamana z canabis fr. maja juz 2 miechy pieknie rosna ale cos ostatnio przychamowaly mysle ze przez to ze wychodza dolne partie lisci pod duzymi liscmi
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
Rośliny maja ponad 2 tygondnie, w tym troche czasu spedzily na parapecie
nowe foty (robione k750i, dlatego taka jakosc):
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14



Mile widziane uwagi/komentarze.
 
Ostatnia edycja:

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
troche wyciagniete, ale spoko, zycze Ci powodzenia
 

joe reaktywacja

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2008
Postów
315
Buchów
13
Ziomal, zasyp w końcu te dziury ziemią! Rośliny są już wystarczająco duże na to! A tak, nawet się nie obejrzysz a tu spadnie ulewa i nauczysz je pływać...
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
OK, zasypie, moze jakies slowko na temat wzrostu, ocencie czy zdrowo rosna itp.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
moze jakies slowko na temat wzrostu, ocencie czy zdrowo rosna itp.

Rosna prawidlowo nie ma sie co martwic :) lekko wyciagniete ale wiadomo to jest out i nie zawsze sloneczko dopisuje. Ogolnie to bardzo ladne krzaczorki, pozdro i oby do zbioru :harvest:
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
kolejne foty, dodam tylko ze rosliny maja juz miesiac
1

2

3

4

5

6

7

8

9 to zdjecie jest dla porównania wysokosci

10

11
 

bolon

Member
Rejestracja
Sty 15, 2007
Postów
19
Buchów
0
witaj.roslinki sa ladne i zdrowe,proponowal bym nie stosowac juz nawozow zawierajacych azot poniewaz moze to opuznic kwitniecie,doprowadz ja do kwitniecia i dopiero gdy zaczna sie formowac kwiaty dodaj azotu na ladny przyrost kwiata,ale musisz to kontrolowac by nie przekarmic jej azotem.pozdr
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
nie podlewac juz biohumusem? podlalem do tej pory moze z 3 razy, zalecana dawke, ale to jest forte. Teraz podlewac sama woda?
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
proponowal bym nie stosowac juz nawozow zawierajacych azot poniewaz moze to opuznic kwitniecie

Wez sie chlopie lepiej juz nie odzywaj bardzo cie prosze, pie****y takie opowiadasz ze az slabo sie robi...

doprowadz ja do kwitniecia i dopiero gdy zaczna sie formowac kwiaty dodaj azotu na ladny przyrost kwiata

Hahahah azot na ladny przyrost kwiata, lol, no zabiles mnie teraz bez kitu, na ladny przyrost kwiata stosuje sie fosfor i potas ty jełopie, weź poczytaj najpierw potem sie odzywaj bo sie ośmieszasz....

Patryk a tak poza tym to masz bardzo przywoite kwiatki :) zycze powodzenia i zasyp ta dziure bo jak przyjda wieksze deszcze to bedziesz płakał ze tego nie zrobiłes, pzdr:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół