nasiona marihuany

Ilość nasion w oryginalnym opakowaniu

Wyszukiwarka Forumowa:

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0
Tak jak w temacie, nie pierwszy raz mi się to trafiło dlatego zakładam temat. Czy mieliscie wiecej lub mniej nasion w oryginalnych paczkach ? ja teraz mialem w paczce 10 maroców tylko 7 seedów ;/ , ale kiedyś jak kupowałem auto jacka to mialem w pacze z 5 pestkami dwie gratis :)
 

Jalapeno

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2012
Postów
163
Buchów
0
Było już kilka razy. Często się to zdarza.
 

parokropek

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2012
Postów
111
Buchów
0
ale tylko w femaleseeds? czy u innych tez sie spotkaliście ?
 
G

Guest

Guest
teraz dostałes mniej przedtem więcej , wiec równowaga zachowana ;]

ps; to normalne ,, maszynowo są pakowane wiec jest taka możliwosc ...
 

esp

Well-known member
Rejestracja
Paź 18, 2009
Postów
317
Buchów
0
Mój osobisty rekord to zamiast 10ciu femi dostac 30femi też właśnie z fameleseeds hehe :) widocznie maszyna sie zacieła przy pakowaniu :)
 

ppp666

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
176
Buchów
0
5/5 , 4/4 , 10/10... nigdy bonusu nie dostałem w żadnym z orginalnie pakowanych.
Czyli u mnie status neutral... Co zamawiałem to miałem (pomijając gratisy).
 
G

grzes

Guest
HEHE to ja czekam na wpis 30 nasion femi w opakowaniu GGS 3 szt femi :D Byly takie lub sa nadal w puli .
6 nasion zamiast 5 jest w wiekszosci opakowan GGS .
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
HEHE to ja czekam na wpis 30 nasion femi w opakowaniu GGS 3 szt femi :D Byly takie lub sa nadal w puli .
6 nasion zamiast 5 jest w wiekszosci opakowan GGS .

W sklepie wyciągnęli i pogonili na sztuki :p :lol3:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
źle zrozumiałem pytanie, post do usunięcia.
 

Korean Farmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
218
Buchów
0
Z moim znajomym zamówiliśmy po 10 pestek blubllebery x big bud od Franc's crossed seeds, i on dostał 16 pestek a ja 10... tylko że jego pestki były białe i małe, moje normalne... Z jego pestek porosło kilka mutantów i chyba 4 normalne, z moich wyszły wszystkie 10 i w nich 1 mutant... Także ten gratis nie wyszedł mu na dobre... Po naszym zakupie te pestki w sklepie nie były już dostępne, czyżby końcówka partii poszła do nas? nie wiem, ale wolę dostawać jednak tyle ile zamawiam i solidne dobre pestki...
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
FS ma dość sporadycznie takie przypadki. Dostałem 7 auto bubble, z czego wszystkie kiełkowały, ale nie wszystkie były af 3/4 z af, reszta indoor :)
 

mistrz1321

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2012
Postów
120
Buchów
0
Od GGS na 70szt zamowionych fem ogolnie z 20 ponad stan plus osobny gratis z 11szt fem polecam szybko kakretnie i na temat
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
tez w tym roku mialem taka sytuacje z FS bodajze z marockiem zamiast 10 bylo 8. napisalem do sklepu w ktorym zamawialem i mi odpisali ze w FS czesto sie tak zdarza i dali przyklad ze raz ktos zamiast 10 dostal 20 a najgorszy pechowiec mial 0 nasion tylko pusta paczka.
podobno fs pakuje nasiona maszynowo i dlatego tak bywa.
Sklep stanal na wysokosci zadania i przyslali mi gratisowo 4pak
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół