nasiona marihuany

1st grow by lysy ziom ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

rejflik

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2008
Postów
30
Buchów
0
Oo :D Eleganckie :) widzę, że żyją w królestwie pokrzyw :D dlatego tak ładnie rosną
Dużych Plonów :harvest:
 

Szreder

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 11, 2008
Postów
566
Buchów
11
Dobre planty łysy ;) co tu więcej Ci powiedzieć :freak: zlookaj do mojej fotorelacji dziś będą nowe fotki <coolpalacz>
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Dzieki za przychylne komentarze :joker: Kilka świeżych fotek:

T44


FCS AF


Passion Mix




Ktoś wie co to może być?


pozdro
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ktoś wie co to może być?


Ja też miewałem takie coś na plantach, nic z tym nie robiłem i było ok. Prawdopodobnie jakiś niedobór, ja bym na Twoim miejscu zapodał obornika, kurzaka, lub polifoske 6.

Pozdro :zjarany:
 

Warkocz

New member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
1
Buchów
0
Bardzo ładnie planty masz ;) A te LS'y to wzbudzają we mnie podziw :D Tez musze spobie sprawic na out09. Pozdrawiam! <shiza>
 

kiskor

Member
Rejestracja
Lip 14, 2008
Postów
5
Buchów
0
A u kogo kupujesz LowSnow-y? ładne są ja musze walnąć ze 30 sztuk na out '09
Pozdro i życze duuuuzych plooonow:D
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Kwidron co ty piszesz obornik i kurzak to zrodlo azotu, a polifoska 6 to NPK 6-20-30. 2 sprzeczne sobie wspomagacze. Pozatym nie wyglada to na niedobory tych pierwiastków. Miejmy nadzieje, ze przy dalszym rozwoju rosliny to minie. Szacun za rosliny Łysy.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
A u kogo kupujesz LowSnow-y? ładne są ja musze walnąć ze 30 sztuk na out '09
Pozdro i życze duuuuzych plooonow:D

Nie kupowałem LS, gdybyś poczytał dokładniej temat to byś sie domyślił...
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Kwidron co ty piszesz obornik i kurzak to zrodlo azotu, a polifoska 6 to NPK 6-20-30. 2 sprzeczne sobie wspomagacze. Pozatym nie wyglada to na niedobory tych pierwiastków. Miejmy nadzieje, ze przy dalszym rozwoju rosliny to minie. Szacun za rosliny Łysy.

Uważasz, że obornik i kurzak to źródło tylko i wyłącznie azotu ?? Otóż nie :) Chodzi mi ogólnie o dostarczenie mikro/makroelementów roślinie i moim zdaniem nadaje się w 100%. pozdro
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Growlog to nie miejsce na takie rozmowy. Czy ja napisalem ze tylko i wylacznie? Nie tlumacz mi logicznych rzeczy. Zgadzam sie ze jest dobrym zródlem mikro i makroelementów. Jednak wątpie czy podane przez Ciebie wspomagacze są rozwiązaniem na problem rosliny. Lysy ziom z pewnoscia dba o to zeby nie brakowalo plantom potrzebnych składników więc moim zdaniem twoja porada nie była trafna. A poza tym polifoska 6 to nawoz na kwitnienie. Pozdro<joint>. Przepraszam za off łysy ziomie
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Niestety nie mam dobrych wieści :( Złodzieje ukradli mi 5 najwiekszych krzaków ;/ Poszly sie je**c 2 EM, 2 T44 i peska ktora byla wyjeta z wora.... No ale nie ma co płakać, trzeba zadbać o te rośliny które pozostały...

T44, jeszcze nie zaczął kwitnąć co mnie troche martwi...


Passion mix to samo ;/




Aha i jeszcze jedna zła wiadomość, FCS AF został zjedzony ;/ pocieszenie takie że to "coś" co go zjadło zostawiło topka na jedna banie... tylko to bedzie bania poświęcona przemyślenia jak ustrzec sie takich sytuacji na kolejny rok...
Mam mała prośbe, jeżeli ktoś posiada pyłek T44 lub czegos wcześniejszego (Passion, Maroc np) to prosze o PW. pozdrawiam i życze wam wiecej szcześcia :)
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
moze zrobimy jakas żałobe..nie żartuje,obsrewowałem twoja fotolercje od poczatku nic nie pisałem bo byłem zbanowany szkoda ze tak wyszło i nie zycze tego nikomu mam nadzieje ze moje passiony dojda do konca i nic im sie nie stanie.A miejscowke mosisz zmienic na pewno.(wk*** był porzadny pewnie)3maj sie chłopaku.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Najszczersze kondolencje :( I całym sercem życze ci powodzenia. Może popytaj w okolicy czy ktoś nagle nie "kupil" dużej ilości zielska? Może skoro ten BANDYTA nie czekal aż dojdą to to jakiś tępy bachor i bedzie sie chwalił na prawo i lewo że ma "trafke"? Pozdro!!
 
Rejestracja
Maj 25, 2008
Postów
19
Buchów
1
Ja pierdziu! A tak ładnie sie zapowiadało, zadbaj o pozostałe rośliny to chociaż troche palenia bedziesz miał , trzeba niestety sie liczyć z takimi opcjami jak złodzieje, sarny dziki hikihiki.. Kondolencje. A skad wiesz ze rosliny sa skradzione a wlasnie nie zjedzone ? Pozdro!
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
A skad wiesz ze rosliny sa skradzione a wlasnie nie zjedzone ? Pozdro!

No jasne że wiem, sarna by chyba nie zjadła całego krzaka tylko by jakies resztki zostały, a w tej sytuacji krzaki zostały ukradzione razem ze sznurkami do których były przywiązane... no ch*j co zrobić... pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół