nasiona marihuany

1st grow by lysy ziom ;]

Wyszukiwarka Forumowa:

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
o jaaaaa! Gratulacje! Ale ci zazdroszczeeeee... miłego palonka jutro<joint>
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
napisz ile ci wyszło ??na moje oko tak z 30g.
 

shrooms

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
37
Buchów
0
dlaczego dostałem czerwoną kartke,myslałem ze chłopina chce zjarac to bez suszenia i wydało mi sie to za***iście smieszne dlatego to napisałem,a jeżeli komuś to sie nie podoba to po co donosi na shroomsika.
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
napisz ile ci wyszło ??na moje oko tak z 30g.

HYHYHY 30g a to dobre :lol3:

Później bede miał wage to napisze ile wyszło ale wiecej jak 5-6g nie przewiduje, dobre i to :yeahh: pzdr

E: No i jestem z powrotem po smoke tescie :D Spalilismy 0,5 na 3 no moze 0,6 i musze przyznac ze ja juz czulem fajnosc po 1 buchu, moi kumple to juz nalogowe jaracze i sieklo ich dopiero po 2,3 buchu. Smak dosyc dobry, prawie wogole nie drapie, dymek wchodzi bez problemu :) Ale niewiatpiliwie najwiekszym atutem LS jest jego zapach, cos niesamowitego, az trudno to opisac ;] Jak dla mnie ziolko udalo sie na 6,5 w skali 1/10 ale to bardzo mocna szóstka. Polecam ta trawke bo jest bardzo fajniutka :D pzdr
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Na początek minuta ciszy bo WW niestety od nas odeszła :( Podejrzewam ze została zdeptana przez sarne i uschła
[*]
[*]
[*]
oto zwłoki

nasionko z wora

t44
normal_t__44%7E1.JPG
[/url]


a temu to nie wiem co jest taki malutki jakiś... co myślicie?

ten juz fajny :)

Lr ostatnia burza wymyła troche ale juz go włożyłem do dołeczka

I na koniec EM

to moja najpiekniejsza sunia :D
sunie zaczynam powolutku przyginac

to tyle nastepna wizyta za czas bliżej nieokreślony. pzdr
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Ładnie, ładnie. Zapalmy jointa za zmarłą WW :D
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Witam po smoke teście :) Muszę przyznać, że LS to za***iste ziółko, wczoraj po 3 średnich buszkach już odlatywałem :D Zapach jest bardzo fajny, może nie tak mocny jak LR, ale za to nie dusi tak bardzo. Faza po LS jest jak dla mnie fajniejsza niż po LR, lowryder jest bardziej stoned. Dobre Ci wyszło to ziółko :D Widzę, że Twój LR ładnie już kwitnie <lol> pozdro
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Dzieki za pochawly zioom :D maly up rzuce specjalnie dla ciebie bo chyba nikt inny nie oglada tego growa <rotfl>

Poszedl dzis pod noż 2 LS ktory dotrwał do zbioru, serdeczne dzieki dla człowieka od którego dostalem te siona, chcialem zrobic nastepne pokolenie ale niestety mieskie ls zostały wpierdniczone przez narkomanskie sarny i ślimaki.

FCS AF - mialem 7 szt a to jedyny ktory sie ostal, reszta zostala wmlucona przez slimaki albo zajace jakies ;/

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-13222.html
Passion mix

T44, miłe zaskoczenie zwłaszcza że sie nie widzielismy 3 tygodnie, podskoczyła ok 40-50 :)

A ze nei moge sobie pozwolic na zbyt duza roslinke w tym miejscu zaczelm ja podwiazywac ;]

pzdr

P.S uwielbiam zapach suszacego sie LS :D
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
Heh dzięki :) Może i nikt nie zagląda, a może ludzie zaglądają, tylko nic nie piszą, bo wszystko idzie w porządku ? Ładnie, ładnie ;)
 

sensidegustator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
68
Buchów
1
mi też roślinki się podobają...nawet bardzo...chciałem też sobie zapodać jakies ls ale w tym roku skończyło się na lr i pasje, za rok na bank ls
miłej zabawy życzę:spalony:
 

stachson

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
108
Buchów
0
Np ja obserwuje a nie pisze bo wiadomo że eleganckie masz te roślinki :)
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Siemanko, kilka świeżych fotek ;]

Passion Mix



Sionko z worka, ciekawe czy wogole zakwitnie...


Jedyna roslinka z OP ktora przezyla wywalila jaja, poszla pod noz..


FCS AF zapowiada sie ciekawie


T44, rozbierznosc miedzy roslinkami jest niesamowita, ale wkoncu to NIRVANA hehe



EM
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół